ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 52

  • 20 635
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Лакуно,ша са къпеш кат дойде момчето Mr. GreenДотогава цък...цък...цък

даааа и като ме гушне да му залюти на очите Mr. Greenайде моля ви се

някак нагласих клавиатури, мишки и тетрадки,и сега докато дечко пише аз ще цъкам

# 76
  • Мнения: 40
Кажете, субовете ли да правя.... да цъкам ли, що мълчите...

Ако чакаме да свършим с цъкането-никой май не знае докога- няма да видим субовете скоро сигурно.Така че давай според мене със субовете

# 77
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893
Toplam Oy:151003

Хе,хе,хе newsm44 newsm44 newsm44

# 78
# 79
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893
Доволен изглежда от резултата Laughing

# 80
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
http://www.kanald.com.tr/FotoGaleriler/GaleriDetay.aspx?GaleriId=1541

нали си знаете Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 81
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Кажете, субовете ли да правя.... да цъкам ли, що мълчите...

Ако чакаме да свършим с цъкането-никой май не знае докога- няма да видим субовете скоро сигурно.Така че давай според мене със субовете


на мен ми е безразлично,и без тва не държа  много да  гогледам как се прави на девствен Mr. Green

вчера ми мина през главата,че може да има връзка с омъжена женичка и за тва да  е цялата тая мистериозност

# 82
  • Мнения: 4
Виви, гледам подписа ти и се чудя има ли продължение тази целувка ...че и по сутиен мадамата, много са се отпуснали.  Mr. Green

То аз викам да цъкаме, че сега като се активизират и Демирките ще настане голямо съревнование, защото и те са "стари кучета" и със сигурност знаят номера с ентъра и мишката.  Mr. Green

# 83
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Виви, гледам подписа ти и се чудя има ли продължение тази целувка ...че и по сутиен мадамата, много са се отпуснали.  Mr. Green

То аз викам да цъкаме, че сега като се активизират и Демирките ще настане голямо съревнование, защото и те са "стари кучета" и със сигурност знаят номера с ентъра и мишката.  Mr. Green

мдааа и аз така викам и си цъкам

# 84
  • Мнения: 4 706
Виви, гледам подписа ти и се чудя има ли продължение тази целувка ...че и по сутиен мадамата, много са се отпуснали.  Mr. Green

То аз викам да цъкаме, че сега като се активизират и Демирките ще настане голямо съревнование, защото и те са "стари кучета" и със сигурност знаят номера с ентъра и мишкатаMr. Green
Кажете и на мен

# 85
  • Мнения: 0
 bowuu bowuu bowuu и аз цъкам, а доколкото си спомням точно тази целувка е с продължение  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 4
Морелка, натискаш ентъра и го задържаш, едновременно с това започваш да кликаш с мишката колкото се може повече на 10-та и така нацъкваш наведнъж повече от една 10.

Елмирке, това е от Езел, нали? А може ли да ме ориентираш с малко повече подробности към коя серия да търся.  Wink Еххх, май ще трябва да почна да го гледам ...  Grinning

# 87
  • Мнения: 1 064
... не държа  много да  гогледам как се прави на девствен Mr. Green

Ако знаеш как се изчервява, когато го питат за гадже... И вдига чашата да пие точко когато въпросът му идва изневиделица, докато водещата уж говори за друго... Впрочем, страшна е тая жена!
Та, аз отговор не дочаках, така че субовете почти ги направих - на 2/3 някъде...

Виви - лентата ти спира дъха... В първия момент не познах жената и такава мисловна дейност ми се завихри... Ах, тази двулична Ейшан, уж за Езел мисли, а как му се нахвърля на горкото момче...

За цъкането - ако Демирките се включат, ще си спретнем едно истинско състезание по български, турците само ще ни гледат със зяпнали уста... А ако разберат колко сме.... но шшшштттт! Тихо!

# 88
  • Мнения: 1 064
Елмирке, това е от Езел, нали? А може ли да ме ориентираш с малко повече подробности към коя серия да търся.  Wink Еххх, май ще трябва да почна да го гледам ...  Grinning

Свалила съм до 11 серия включително. Предлагам, ако има желаещи, защото тегленето си е тежък физически труд и изисква повечко време. Виж, ако някой изтегли 12 и 13... благодарско!

# 89
  • Мнения: 4 706
Морелка, натискаш ентъра и го задържаш, едновременно с това започваш да кликаш с мишката колкото се може повече на 10-та и така нацъкваш наведнъж повече от една 10.

Елмирке, това е от Езел, нали? А може ли да ме ориентираш с малко повече подробности към коя серия да търся.  Wink Еххх, май ще трябва да почна да го гледам ...  Grinning

 Hug Hug Hug Hug Hug ДААААААААА  hahaha супер яко!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт