ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 52

  • 20 702
  • 742
  •   2
Отговори
# 90
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
... не държа  много да  гогледам как се прави на девствен Mr. Green

Ако знаеш как се изчервява, когато го питат за гадже... И вдига чашата да пие точко когато въпросът му идва изневиделица, докато водещата уж говори за друго... Впрочем, страшна е тая жена!
Та, аз отговор не дочаках, така че субовете почти ги направих - на 2/3 някъде...

Виви - лентата ти спира дъха... В първия момент не познах жената и такава мисловна дейност ми се завихри... Ах, тази двулична Ейшан, уж за Езел мисли, а как му се нахвърля на горкото момче...

За цъкането - ако Демирките се включат, ще си спретнем едно истинско състезание по български, турците само ще ни гледат със зяпнали уста... А ако разберат колко сме.... но шшшштттт! Тихо!

нали ти казах веднага още на първо  гледане,че му личи от километри че му задават неудобни въпроси,и без да имаш превод ти е ясен мискинина ниеден Mr. Green

аз отивам на шпионаж

и мусаката ми загоряяяяя ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 91
  • Мнения: 417
Нали знаете,че довечера има ЕЗЕЛ?!Ето какво ни очаква   http://www.youtube.com/watch?v=SJ25i4l_sEk

# 92
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Върви агитация в темата за Аси
трябва по време на серията днес да се стегнем
те докато точат циФки ние да цъкаме неуморно Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 93
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Нали знаете,че довечера има ЕЗЕЛ?!Ето какво ни очаква   http://www.youtube.com/watch?v=SJ25i4l_sEk


тая Ейшанчето много шавлива нещо Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 94
  • Мнения: 4 706
Искам да гледам и аз тази серия, където се нахвърлят на Джемил  hahaha в Мелодията не гледах, поне тука да гледам  Blush ако някой знае къде е, да ми каже  hahaha  Blush

# 95
  • Мнения: 0
 ooooh! още не мога да го намеря, то не че е много продължение де ама е единствено эа сега  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 4
Виви - лентата ти спира дъха... В първия момент не познах жената и такава мисловна дейност ми се завихри... Ах, тази двулична Ейшан, уж за Езел мисли, а как му се нахвърля на горкото момче...

За цъкането - ако Демирките се включат, ще си спретнем едно истинско състезание по български, турците само ще ни гледат със зяпнали уста... А ако разберат колко сме.... но шшшштттт! Тихо!

Да бе и на мен това ме подразни /е, не само това  Grinning  Wink/. Останах с впечатление, че тя не го долюбва, а само как го прегръща, даже той няма време да реагира, ръцете му са във въздуха  Grinning

А за състезанието - само ще ни гледат сеира турците. Не знаят на какво са способни няколко омаяни жени, дето вика Лакуната - народен артист ще го направим.  hahaha  hahaha

# 97
  • Мнения: 417
Той е наясно с това,че тя не го обича.Не веднъж са говорили за това.Историята се повтаря.Само дето Ейшан няма нищо общо с Ламия

# 98
  • Мнения: 4
Нали знаете,че довечера има ЕЗЕЛ?!Ето какво ни очаква   http://www.youtube.com/watch?v=SJ25i4l_sEk

Много са смешни в началото, на шапката на серията - наредени като аптекарски шишета. Нашичкият все му дават такива партньори, че сега партньорки, които да подчертаят снажния му ръст.  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 417
Все на манекени попада.Аз не се оплаквам.Мен ме устройва Mr. Green
На сцената с шапката мисля,че са на гроба на Омер newsm78

# 100
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
бубеее,не омаяни при нас нещата отиват към патология сестро Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Toplam Oy:158157


още можем

ВЕНСЕРЕМУС!!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ВИВА ла ИИЙТ!!!
 испанския ми е като матерен Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Да живее Фидел,упс ИИЙТ!

# 101
  • Мнения: 4
Е, значи е ясно тогава, че щом не го обича, а му се нахвърля така.... явно другаде му е силата...  Embarassed Wink  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 417
VIVI от коя серия са кадрите от подписа ти?Не се сещам нещо newsm78

# 103
  • Мнения: 4
 hahaha  hahaha  hahaha Лакунке, не исках да наричам нещата с истинските им имена, казах го по-завоалирано, душа, да не плашим младите.  Joy  Joy  Joy

# 104
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
hahaha  hahaha  hahaha Лакунке, не исках да наричам нещата с истинските им имена, казах го по-завоалирано, душа, да не плашим младите.  Joy  Joy  Joy

те младитеееее не гризкат репички за закуска
ясно им е на Морелчето и Плами,че са попаднали в страната на чудесата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт