Захранване на бебето с твърди храни (с таблица за принтиране)

  • 146 613
  • 155
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 159
и аз не можах да ги заредя таблиците

# 121
  • Мнения: 113
Благодаря за труда на всички мами HugЗа пореден път се убеждавам в полезността на форума.Ние все още сме на кърма и мисля по-късно да захраня бебка и тази табличка ще ми помага.Успех в захранването  bouquet

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Таблица 1 и 2 са пълни със снимки или аз не мога нещо да ги отворя

# 123
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Таблица 1 и 2 са пълни със снимки или аз не мога нещо да ги отворя
Явно съм правила размествания в албума, където съм ги качила Grinning
Eто адреЗите:

http://img.photobucket.com/albums/v724/t_ruseva/forum/Untitled-1.jpg?t=1169018610
http://img.photobucket.com/albums/v724/t_ruseva/forum/Untitled-2.jpg?t=1169018564

# 124
  • Мнения: 174
Много благодарско!!!!

# 125
здравейте мамита, някой може ли да ми каже що е то сладък картоф и има ли то почва   у нас. аз мислех моето бебче с картофче да захранвам, в смисъл със зеленчук, че сме малко наднормени, ама сега се чудя newsm78

# 126
  • София, България
  • Мнения: 2 222
сладък картоф е батат. има го на някои зелунчукови пазари. на мен лично ми прилича повече на плод, но съм готвила за детето (в комбинация с тиква) - приятно е. Жълто е, леко бодливо ...

# 127
  • Мнения: 731

Здравейте. Знам, че е минало доста време от както е публикуван този пост, но линка не работи Sad Дали е възможно да ми изпратите табличките в Word формат на elaclimb@yahoo.com. Предварително Ви благодаря.

# 128
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравейте мами

информацията и на нас ни идва точно навреме. аз имам 2бр. дето вече са на 5 месеца и до скоро бяха само на кърма, от 1м. им давам при вечерните хранения и добавка, но вече мисля, че не им стига и ми се ще да започна със захранването. Днес даже направих оризово брашно и мисля да почна с оризова каша.

може ли и на мен да ми пратите таблиците в  .doc
sylvia.andonova@bspb.org

благодаря

  Sylvaky, пощенската кутия ви е препълнена и не мога да ви пратя на "Лични" .
      Моля изтрийте нкои писма за да освободите место.

 P.S.  Извинявам се за OFF-a!

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 326
цоп
 Hug

# 130
  • Мнения: 3 869
Признавам си без бой, че съм запозната само с таблиците и не прочетох мненията  Embarassed а имам въпрос:

Кога се въвеждат излечени мазнини? Визирам зехтин и краве масло. Какви количества?

# 131
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Няколко капки са достатъчни, за да се усвояват по-добре мастно-разтворимите витамини. Обичайно сравнително скоро след захранването могат да се въведат в тези малки количества.

# 132
  • София
  • Мнения: 3 789
Много полезни таблички! Благодаря!  bouquet

# 133
  • Мнения: 1
Ехоо ако има някои може ли и аз да получа на мейла тази таблица bibocite@abv.bg предварително благодаря!!!

# 134
  • Мнения: 25
здравей,можели и на мен табличката,ако не преставлява трудност! Janet_kirova@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт