Детски ясли и градини в РУСЕ - II

  • 70 166
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Верги, помня писанията ти от предната година и за това тръпки ме побиват. Колкото и да е забавна 4 дена да се виси там...... #Crazy

# 541
  • Мнения: 5 577
Верги, помня писанията ти от предната година и за това тръпки ме побиват. Колкото и да е забавна 4 дена да се виси там...... #Crazy

тая година може и да са 5, защото 01.03 е в четвъртък  Mr. Green

ти в Слънце ли ще пробваш, мога да слизам понякога да ви отчитам  Crazy

# 542
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Да,тя ми е най-близка.
И като сложиш уикенда че няма какво да правят може дните да станат повече  Mr. Green
А може и сега да отида и да направя палатков лагер  Laughing

Дано не се налага да  прибягвам до услугите ти но благодаря.

# 543
  • Мнения: 758
Офф, и на мен не ми се мисли! Макар че имаме още две години, ама подадох молба да чакаме ред в яслата. Че ми се разминават детцата, т.е. баткото вече няма е  в детската градина, когато ще трябва да подавам молба за малката. Ама ще си повисим, какво да се прави.
Девича , а опашките са за по-предпочитаните детски градини, като тези двете във Вързаждане

# 544
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Маги,за Чучулига и Слънце ли говориш?

# 545
  • Мнения: 758
за Чучулига, там е Георги и живот и здраве и Ники ще искам да е там, нищо, че Слънце ми е по-близо. Чучулига е срещу работата ми.

# 546
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Днес минах през "Слънце". Имат си тяхно заявление +копие от акта за раждане.
И...да ни е честито чакането Sad

# 547
  • Мнения: 142
Здравейте и от мен.Изчетох двете темички, но може да съм пропуснала нещо...та направо ще питам:) И на нас ни предстои тръпката за детска градина.Интересува ме...някой знае ли как е положението в детската градина срещу библиотека "Любен Каравелов"- казаха ми, че е филиал на "Радост"?

# 548
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Здравейте и от мен.Изчетох двете темички, но може да съм пропуснала нещо...та направо ще питам:) И на нас ни предстои тръпката за детска градина.Интересува ме...някой знае ли как е положението в детската градина срещу библиотека "Любен Каравелов"- казаха ми, че е филиал на "Радост"?
Голямата кръщелница е там и сега ще подават док. за малката.
Само за подаването на док. ли да питам?

Имало опашки. Така казала приемащата док. на кумицата. Но ако имало много желаещи пускали по две първи групи. Преди 3 г. когато подавала, отишла сутринта в 6 ч. и била 30 и...някой си номер. Прие ли ги.

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 15:30 от Ели_дечкин

# 549
  • Мнения: 317
Градината е Радост 1. Тази и миналата година приемаха по 1 първа група.

# 550
  • Мнения: 5 577
Днес минах през "Слънце". Имат си тяхно заявление +копие от акта за раждане.
И...да ни е честито чакането Sad

да да, заявлението трябва да се попълни предварително, забравих да кажа.
дано времето да е хубаво.
идваха и от телевизията да снимат, специално пред СЛънце.  Crazy

Ели Дечкин, ти за Слънце, тук до нас, до училище ВЪзраждане ли ще искаш? Не на Доростол?
Тази година мисля, че ще приемат само една първа група, миналата година бяха 2. т.е. около 22 деца макс.  Confused

# 551
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Да, Верги, в нея. Другите ми идват далеко. Пък и баткото беше там така че им знам тънкостите  Mr. Green
Една година бяха направили сборните групи на Доростол и още първата сутрин се скарахме  #Cussing out От тогава тази градина/филиал не ми е по сърце.

# 552
  • Мнения: 106
А за "Здравец" пак ли има няколкодневни опашки  Rolling Eyes

В някоя детска градина има ли басейн, но наистина действащ?

# 553
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Здравец имат онлайн записване.
Само за Слънце знам ще има басейн. Снощи питах съседчето дали плуват и то потвърди.

# 554
  • Мнения: 5 391
За Здравец знам, че няма никакви опашки, хем е най-хубавата градина, хем най-интелигентно се случват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт