Харесва ли ви името Сирма?

  • 8 672
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 635

Принципно споделям мнението, че не името прави човека, а човека -- името.

Но ако ще разсъждавам от моята кампанария, не бих кръстила детето с това име.
Не бих и дублирала името на бащата - дядо - баба.
Не бих сложила тире. Звучи, ме точно като едните искат Софи, а другите Никол и станало на двата рода Софи-Никол. Тирето - разделя.
Бих търсила име, което да хареса и на двамата. Щом имаш съмнения. По- добре търсете друг вариант.
Ако нямаш съмнения за себе си. Тогава няма какво да обсъщдаме - името е избрано.

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз се казвам Сирма Simple Smile
Случайно попаднах на тази тема. Като бях малка отнасях доста бъзици относно името ми, но винаги съм си го харесвала. Това, че има много малко момичета с такова име ме кара да се чувствам уникална. Радвам се, че родителите ми са ме кръстили така, а не Мария, Ана или някое от всички популярни имена. Като имам деца искам и те да бъдат с уникални имена.

Приятен ден!

# 47
  • София
  • Мнения: 2 435
Здравейте! Аз се казвам Сирма Simple Smile
Случайно попаднах на тази тема. Като бях малка отнасях доста бъзици относно името ми, но винаги съм си го харесвала. Това, че има много малко момичета с такова име ме кара да се чувствам уникална. Радвам се, че родителите ми са ме кръстили така, а не Мария, Ана или някое от всички популярни имена. Като имам деца искам и те да бъдат с уникални имена.

Приятен ден!

ей, дали не си Сирма от моя клас? учила ли си в руско училище?

# 48
  • Мнения: 1 364
И двете имена не ми харесват.

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз се казвам Сирма Simple Smile
Случайно попаднах на тази тема. Като бях малка отнасях доста бъзици относно името ми, но винаги съм си го харесвала. Това, че има много малко момичета с такова име ме кара да се чувствам уникална. Радвам се, че родителите ми са ме кръстили така, а не Мария, Ана или някое от всички популярни имена. Като имам деца искам и те да бъдат с уникални имена.

Приятен ден!

ей, дали не си Сирма от моя клас? учила ли си в руско училище?

Не, не съм.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Да, харесва ми Сирма.

# 51
  • Мнения: 2 567
На мен лично не ми харесва. Но по-важното е, че и на теб явно не ти е по сърце Wink Имена-бол, ще намерите със сигурнсот някое, което да се харесва и на двамата  Hug

# 52
  • Мнения: 4
Сирма е уникално име. На мен много ми харесва но съм пристрастна и братовчедка ми и баба ми се казват Сирма де и мен да ме бяха кръстили на баба....... Ама не
А Ивомира е направо ужаснп

# 53
  • Мнения: 11 747
Изненадах се, колко много хора харесват името Сирма! Винаги ми е звучало ужасно, като нещо съсирено, може би, не знам някаква кофти асоциация от комбинацията от звуци идва.

# 54
  • София
  • Мнения: 23 098
Изненадах се, колко много хора харесват името Сирма! Винаги ми е звучало ужасно, като нещо съсирено, може би, не знам някаква кофти асоциация от комбинацията от звуци идва.
pina, това е и моето мнение, ама понеже понякога ме обвиняват в крайности, та си замълчах  Crazy

# 55
  • UK
  • Мнения: 88
Името Сирма е страхотно,момиче! Хич и не се колебай  Mr. Green  Виж Ивомира не ми допада въобще..  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 301
Сирма е страхотно!   bouquet
Винаги съм казвала, че майките трябва да имат думата за имената, но Ивомира просто не звучи като женско име  Stop

# 57
  • Мнения: 2 644
Сирма е много хубаво име. Ако, живот и здраве, някога си имам момиченце, Сирма и Савина ще са сред фаворитите ми за име. Много ми допада като име и Севда, заради значението, което има, но не бих го дала на детето си.

# 58
  • Мнения: 1 907
Никак не ми харесват нито Сирма, нито Ивомира. Защо не само Ива, или само Мира?

# 59
  • Мнения: 4
Сирма е запомнящо се и хубаво име.

Общи условия

Активация на акаунт