.КОМ= Клуб на Оправните Мами

  • 28 370
  • 670
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.
Джейда като го гледам тази вкусотия ми потекоха лигите.
Още доста вкусотии да показваш.
Каде забегнахте тази вечер всички.

# 616
  • Мнения: 5 001
Джейда,браво на теб за козуначето!!!Много хубаво изглежда....

Момичетаааааааааааааааа .........Нагушквам ви всичките....  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 617
  • Мнения: 221
Да черпя по парче, преди да се заредя, пред ТВ  bowuu



Хайде лека и спокойна нощ момичетаааааа!
Hug Hug Hug Hug Hug

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Джейда страхотен е козунака вземи ми напиши твоята рецепта да я пробвам ...аз не съм спряла всеки ден нещо правя в тая машина ..Трябва да си купя един човал брашно че много бързо свършва ... Mr. Green Joy
ДИДИЯ браво на вас  smile3501 smile3501  дано поне веднъж да има справедливост и за ваша утеха че поне един некадърник си е получил заслуженото. Peace Peace
ЮЛЕ нахрани ли кокошките и зайците с фуража  Mr. Green Mr. Green МАЙТАПЧЕ  smile3534 smile3533

ВАЛЕ УТРЕ СУТРИНТА ЧАКАЙ ПИТКАТА  Hug Joy
ТУКА ВАЛИ СТРАХОТЕН СНЯГ НО ЩЕ НИ ЗАТРУПА ВЕЧЕ ДАНО СПИРА ЧЕ УТРЕ НЯМА ДА МОЖЕМ ДА ИЗЛЕЗНЕМ НАВЪН   Sick Mr. Green Mr. Green
Хайде лека нощ мили момичета.


# 619
  • Мнения: 2 433
ще умра вече....
след снощните захранки за шарани и други разни каракуди Twisted Evil днес минах през фуражите за кокошки, зайци, пилета, гълъби и прасета.... и завърших подобаващо с дезинфектанти за ветеринари и цярове против клека , рахит и нам-кво си при пернати и други космати.... Twisted Evil И да не си мислите че това е комплексна поръчка...неееее....това са 3 различни клиента - просто съвпадение.
Най лошото е че незнам изобщо кога ще плятят. щото сега се почва едно въртяне с проекти добавяне на нещо си и уточняване на бройки..... ей такива простотии....но утре нов ден - никакви пернати!!!!! Naughty

Днес откриха официално Кауфланд / то трябваше утре/ ама сигурно са щели да се развалят кебапчетата по 0.09лв. и в 14 часа отворили вратите. Не съм си правила и илюзиите че ще се доберем до там, то и време нямам...но оставам си много притеснена. Много е близко до нас - съответно до книжарницата. Вътре има Офис1 и отделно... Кауфланд са силни на ученическа кампания... та се чудя... как ще плащам заплата и наем при тази конкуренция. А тя е наисстина жестока след като продават под моите доставни цени.  ooooh! и такива гайлета си имам.
дил-че - аз сложих мартеничките вчера. Днес продадох 30 наведнъж на една селска кметица - за децата в детската градина. Иначе нито една отделно не се е купила. Макар че са на цени 0.30-0.60лв.
Пролетна - де си бре???? Липсващ ми нещо Confused
Сиванова, Танче, лиле,сис и други скатали се в снега.... айде южняка задуха навън...  Mr. Green


И последно да се пофаля -  утре дидка ще ми идва с дядо поп  smile3508 от сега се радвам че ще ги видя. Отдавна не са се допилявали насам!!!
Валееее......омеси ли питка бре??? Mr. Green

# 620
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Зиче, я дай рецептата за хлебчетата  Hug

# 621
  • Мнения: 7 441
                      Добро утро,момичета!
                      Юле,не се притеснявай от Кауфланд.Там със сигурност няма такива неща като при теб.В ученическите кампании са доста силни ,но цените не са толкова ниски по време на кампанията.Обикновено цените падат след приключване на кампаниите без значение за какво са.Цените им падат и всяка вечер след 20 ч ,но на хранителните продукти.Разпродават определени продукти на безумно ниски цени.Книжарските стоки ги следя,ноооо....рядко има изгодни предложения и добри попадения.
                       Да ви уведомя за делото - докторът е признат за виновен и го осъждат на лишаване от лекарски права за две години.От тук нататък ни чака нова борба защото със сигурност той ще обжалва.Така,че стискайте палци отново да спечелим.Мъжът ми е амбициран и бесен ,защото при защитата си докторът му е казал,че трябва да се радваме,че с това сме се отървали и дал статистика колко бебета на месец са увредени при такива интервенции.При това е цитирал ДЦП-та и по-тежки увреждания,както и колко бебенца умирали до един месец след подобни раждания.Така,че не се отказваме. Peace
                      Хайде да ви поднеса по едно кИфенце за тонус и компания!
                     

# 622
  • Мнения: 613
Каде забегнахте тази вечер всички.

Аз бях на театър. Гледахме "Дон Жуан" в Народния. Интересно беше, но ние със съпруга определено започваме да ставаме фенове на театър 199.
   
                       Да ви уведомя за делото - докторът е признат за виновен и го осъждат на лишаване от лекарски права за две години.От тук нататък ни чака нова борба защото със сигурност той ще обжалва.Така,че стискайте палци отново да спечелим.
                     
Дидиа - дано и по нататък да има поне някаква справедливост. Със сигурност ще обжалва - всички обжалват, но стискам палци и тогава да спечелите. И дечицата да се оправят. Ските да не пропуснете, че нека се налудуват хубаво.

Днес откриха официално Кауфланд / то трябваше утре/ ама сигурно са щели да се развалят кебапчетата по 0.09лв. и в 14 часа отворили вратите. Не съм си правила и илюзиите че ще се доберем до там, то и време нямам...но оставам си много притеснена. Много е близко до нас - съответно до книжарницата. Вътре има Офис1 и отделно... Кауфланд са силни на ученическа кампания... та се чудя... как ще плащам заплата и наем при тази конкуренция. А тя е наисстина жестока след като продават под моите доставни цени.  ooooh! и такива гайлета си имам.

И последно да се пофаля -  утре дидка ще ми идва с дядо поп  smile3508 от сега се радвам че ще ги видя. Отдавна не са се допилявали насам!!!

Юлка - Джулка - конкуренцията непрекъснато се увеличава. Бих искала просто да ти пожелая да намериш правилната формула , така че твоята книжарничка пак да е успешна. Знам че не е невъзможно , но вие сте тези които си познавате, клиентите, търсенето. Вероятно е много по- различно отколкото в София и затова не смея да давам никакви съвети, а само пожелавам успех. Например в София в началото на февруари се продават мартенички - уточнявам не само предлагат , а продават. Клиентите тогава купуват за да изпратят на свои близки в чужбина. В този период всъщност се купуват преди всичко красиви , авторски мартенички, които никак не са евтини, а на цени от 2 до 5 лева. Често не обикалят, а ходят там където знаят , че са купили миналата година, но трябва да им се предлагат нови модели. Но при вас доколко би могло да има такива клиенти , не знам.
И накрая - прекарайте чудесно с Дидка и дядо поп. Hug

# 623
  • Мнения: 2 433
И аз искам Дон Жуан.... може даже да не е в Народният Embarassed Mr. Green

Добро утро дами! Hug

Диди - поне засега нещата се развиват добре. Дай Боже и на обжалването , ако има такова да са добри за вас резултатите.
Децата да оздравяват.

Иренка - така е - знам че клиента те търси ако си го научил на нещо хубаво... но това не е София. Тук има нещо много важно. Севлиево първо е много малък град. Много хора си имат семеен бизнес с който се изхранват от години. Обаче сега с тия 4 хипермаркета ги затриват малко по малко. И когато тия хора останат без препитанието си - оставаме и ние. Защото ние правим реклаи. А няма ли магазини - няма хляб. Книжарницата ще падне много - сигурна съм. Просто хората вече няма да могат да си позволят Милан на 3лв а ще си купят неизвестни по лев... но просто ще са прекарани. Това е идиотщината на малкият град. Всеки е обвързан със всеки. И когато се появи един такъв гигант...той не спазва никакви морални и етични споразумения.
но здраве да е. Няма да се притеснявам- каквото стане. Немога да променя нещата- значи Mr. Green ще рисувам шишета и чинии, ще правя гривни и обици, ще се науча  и кукли да шия. ... Mr. Green нема да се даваме. Това кОфлан немой го напрай Mr. Green

Спорен ден девойки мили!!!

# 624
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, банда! Hug

Юле, моята комшийка има същите притеснения като твоите, защо тя пък има хранително магазинче, а Кауфланд е много близо до нас.Отвориха го миналата седмица също с един ден по-рано, а на следващия беше офциалната част.
Приятна среща с Дидка и дядо поп! Peace

Дидка, това че сте успели да осъдите доктора е голямо постижение!Надявам се обжалването му да няма промяна в присъдата.
Ран и Недунка да оздравяват бързо! HugДа минава тази зима, че аман от вируси Crazy

Иренче, това че имате избор за театрите си е лукс.В нашия град идват рядко нови постановки, сега зимата вътре е кучи студ и никой не ходи Crazy

Джейда, страхотен козунак!Май вече знам какво ще си подаря за 8 март Mr. Green

При нас има много сняг, но днес времето е много меко и започна едно топене и едни реки...

Хубва ден, момичета!

 Hug Hug Hug

# 625
  • Мнения: 331
Юле, стига с тази питка! Аз си чакам от ЗИЧЕ! И после да се похвалиш за срещата с Дидка, че тя мен все ме лъже и аз все се надявам ли надявам... Praynig И като им правиш разните опаковки, не ти ли носят и захранки, че моите са луди на тема риба  Rolling Eyes .
Жаки, хич не се замисляй за хлебопекарната-вкъщи се редуваме с моя мъж, даже май той повече я ползва /аз обичам месенето, допира с тестото/.
Иренка, аз пък искам на опера! Един път съм ходила в детските си години, но още помня как се наслаждавах от балкона.
Аз днес ни приемам, ни предавам. Марти не ме остави да спя, голям рев му дръпна. Искаше или разходка из апартамента, или шпиониране през прозореца. Откъснаха ми се ръцете! Не знам днес в яслата как ще го изтраят.

# 626
  • Мнения: 66
Привет и от мен!Малко по диагонал ви четох  Embarassed ,но бързам на Юлето да пиша и после ще ви прочета по-спокойно.
Юле ,не се кахъри толкоз за тоз Кауфланд.Тая година във Варна не видях да съм им кой знае колко по-евтини нещата отколкото в книжарниците.Другото,което на мен не ми харесва,че по ученическите кампании както ги наричаш, нещата им са комплектовани.Какво имам впредвид-5 тетрадки от еди какъв си формат,листи,вид,3 тетрадки и т.н.Да,ама на мен не винаги ми трябват такива бройки и затова предпочитам да си напазаря от книжарницата.Облеклата за учебниците им също са пакетирани и на бройка и няма как да ги мериш.Бележници-няма.Блокове,скицници са долу-горе на същите цени като в книжарниците до нас.И не си заслужава да ходя до там за дребни неща.Флумастери,боички и тем подобни материали са под всякаква критика.Да,в началото може и да зарибят хората/като нас първата година/,но после те сами ще се убедят в правилното.Другото,което е,че много често най-евтините продукти са хем калпави,хем бързо са се изчерпали  Wink .Пожелавам ти да ги сразиш с качествени и хубави стоки-при тях няма голямо разнообразие,например материали със "здрач","хана монтана" и пр.Който екупува,пак ще купи.А и децата не са вече толкова глупави.

# 627
  • Мнения: 221
Привет момичета.  Hug Hug Hug
Преди малко, се прибрах от работа и минавам да ви навестя.  Laughing
Зиче, рецептата за козунака, малко съм я трансформирала, за да се меси в хлебопекарната.

250г. мляко, 100г. масло, 75г. мас, 3 бр. яйца, 300г. захар, 700г. брашно, кората от 1/2 лимон, ванилия, 20г. мая ( жива ), стафиди и орехи по желание. Меса го на програмата, за козунак и след последното размесване го изваждам, сплитам и го слагам в подмазана форма за кекс ( правоъгълна ) и остовям да втаса и пека във фурната. Дано съм се обяснила правино.... Flutter
Бон Апетит!
Дидия, направо се възмутих, от изказването на този доктор.  #Cussing out Как е възможно, такава наглост?  newsm78
Юлка, прекарайте хубаво с Дидка и дядо поп.  Peace
Жаки, ще си спетнеш, чудесен подарък за осми март и няма да съжаляваш.  Hug
Аз отивам да отпочина малко, пък после.... newsm78 ще видим.

# 628
  • Мнения: 2 433
ММмммм...да
некои се видехме с Дидка Mr. Green без Дядо поп, ама със синковеца Mr. Green Mr. Green
Жалко че за малко. Но- другият път повече!!!

# 629
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Дядо поп присъства телефонно  Mr. Green  давайки инструкции на Галин  за употреба на едно специално  нещо дето беше пратил  Joy как пък забравихме да се снимаме, хем два пъти посягах за апарата,ама то пусти приказки ..кое по-напред да си кажем...
На връщане се разходихме из Метро, сега отивам на родителска среща на Павел...довечера   Flutter може би ще пиша по-вече, сега изчезвам!
И аз четох през ред , но немога да не  Heart Eyes изкажа радостта си за делото на Didia

Общи условия

Активация на акаунт