.КОМ= Клуб на Оправните Мами

  • 28 424
  • 670
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 7 448
                    Юле,ти все пак си борбена натура и не се ядосвай предварително.Бедата не е в големите хипермаркети ,а в празните ни джобове.В липсата на финикийските знаци.Виждаш хубави неща,ама само гледаш и "очи пълни,а ръце празни".Обедня народа и за това и търговията закъса,а иначе българина обича да купува хубавии оргинални  неща.
                    Джейда, това е истината за съжаление.Почети малко в темите за деца с увреждания и косите ти ще се изправят.Чудиш в кой век живееш и какви хора сме.
                    Лучи,не е точно така за Кауфланда и може би зависи от управителя на конкретния магазин.
                    Валче, и аз искам на опера ,но последния път бях възмутена.Постановката беше гола вода и при това пееха на микрофон.Та като си помисля и нещо от вътре ми се надига. Laughing
                    Ей,аз чаках снимки,а вие бърборанки. Naughty

# 631
  • Мнения: 2 433
лелееее...какъв ледоход имаше на моста... жалко че докато се предвижим до там големият лед беше пробил. Иначе било почти на нивото на моста.  Shocked как го отървахме...
Сега ще метна снимки - само да ги сваля

# 632
  • Мнения: 7 448
                       А в София е кишоводоход! Laughing

# 633
  • Мнения: 334

Привет оправни и готини красавици!   bouquet
Днес е един много пъстър емоционален ден за мен. Започна с лоша за мен новина. Едно дете ще бъде разочаровано  Sad Няма да получи за РД така желаната химическа лаборатория, защото някъде по трасето производител-вносител е изчезнал кашона с моята заявка.... Фигурира във фактурата, а в контейнера липсва... Чак ми се реве........ Звъня от сутринта на майка му и не мога да се свържа....
После  имах преживяване като от море от любов.... или като от сериал....Вчера дойдоха 2 дами: едната българка другата германка. Помолиха да им намеря буквар за 1 клас. Днес дойдоха да си вземат поръчката. Аз нали съм оправна  Sunglasses им доставих на 3 издателства букварчета - да си изберат... Та дамата си купи 2 Но повода за емоцията е друг: историята е, че те 2-те са сестри. Българката е омъжена в Германия и живее там от преди 20 години.  Намерили са се скоро / след като 40 години не са подозирали една за друга/ имат общ баща, който е бил командирован там на младини за 3 месеца.... и като във филмите.... забременява немско девойче.. ражда... писма... И чак на смъртното ложе бащата признава за немската щерка.. Сега по-малката /германката/ ще се омъжва . За 1 път е в България. Много и харесва. Решава да учи езика и каза, че лятото ще дойде да си говорим на български.  Simple Smile  Толкова бяха щастливи..... Грееха.... Заразиха ме ....  Simple Smile
После ходих до един склад за мартенички... меко казано се стресирах от надценките  Shocked
А след обяд една клиентка ме "открехна" за страхотна малка галерийка с невероятно красиви ръчно изработени от стъкло фигурки и други красоти....
Гого се обажда 2 пъти да се оплаква, че баба му му е сменила любимата тениска със Спортакус защото се бил полял...
ох... много неща щях да пиша... ама дъртозата не само ме гони, ами и ме стига.... утре повече...
Юле, не се тревожи! Кламерчето няма да загине! Не може безлико нещо като кУфланд  Wink да се мери с книжарничка със собствен образ и отношение към клиента  Simple Smile
Хубава вечер на всички ви!   bouquet

# 634
  • Мнения: 2 022
Юле, тук съм.
Не пиша, защото ми изчезна музът. Пък и няма какво.
Но ви чета тайничко - и не чак толкова тайничко.
Подарявам ви тези плюшени мечета - да ви напомнят за мен, когато ме няма.
Надявам се скоро да си възвърна формата.
Обичам ви.



# 635
  • Мнения: 2 433
Ето го ледохада...
жалко че на снимка не е така величествен. А иначе се движеше със страхотна скорост... като във филм на ужасите когато лавата поглъща всичко по пътя си
http://media.snimka.bg/5555/017365134.jpg
http://media.snimka.bg/5555/017365133.jpg
http://media.snimka.bg/5555/017365128.jpg
Дил-че, разбирам те напълно.. по рекламната помниш ли кога одих да си търся я тефтери, я химикалки...я календари.... не знам какви куриери назначават - в ужас се бях видяла... Дано поне ти се намери пратката. Щото все пак си я платила... Аз една от моите пих студена вода. Щото фактурирана и загубена.. няма как да докажа че не съм е скрила аз. Колкото до другата история - страхотен сюжет - а за тях съдба. Хубаво е! Такива срещи ни карат да се чувстваме хора.
Пролетна.  Hug Hug Надявам се предстоящите празници да повишат липсващото настроение. Пожелавам ти една топла Валентинска сутрин. Весел Зарезански обед, и затрогваща вечер на прошката! Вярвам че още в понеделник ще си в кондиция. Заредена с нова енергия и  усмивки. Приемам мечетата но само до понеделник! Crossing Arms
Диди и тук е кишелок - направо цапалок!!!!
Аз правя Валентински часовници се ядосвам нещо. Фотосите на тинейджърите са леееекооо...пъпчиви... та ги замазвам сега!!! Mr. Green

иииии....ама начи - една бира ли нема кой да метне тук ,а??? Де сте бе??
Всичко живо оправна мама и баба - изчезнахте като старите пари!!! Crossing Arms

мятам бирата с усмивка... Mr. Green

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 20:10 от JuliS

# 636
  • Мнения: 5 001
Добър Вечер КОМ!  Hug Hug Hug Hug

Аз също нямам какво да разкажа за днес.....Всичко е в коловоз и това е....

Юле...този ледоход...Сигурно е опасен....Добре,че си е заминал по пътя.....

Феичке....дано бързо се размине липсата на муз
То...И моя "муз" липсва нещо..... Mr. Green

# 637
  • Мнения: 66
Юлето сложила бирата,айде от мене
Нямам какво да се похваля,а и да мрънкам нямам сили.

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 21:59 от lucia

# 638
  • Мнения: 4

Добро утро.
Снощи не можах да се включа на биричка.
Днес ви сервирам кафето.
Лек ден на всички.

# 639
  • Мнения: 7 448
                      Привет,момичета!
                      Мони,благодаря за кИфенцето!Брей каква ранобудна булка си! Laughing Аз съм на тръстиката и чааак сега успях да включа компа.
                      Лек и спокоен последен работен ден!
                     

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗДРАВЕЙТЕ КОМКИ И КОМЧЕТА .... Wink Hug

ВЧЕРА НЕ МОЖЕХ ДА ВЛИЗАМ ВЪВ ФОРУМА ДО ОБЯД ,СЪРВЪРА СЕ БЕ БЪГНАЛ ПАК.
След обяд пък се хванахме да изчистим играчките на децата че вече се зариха от тях. ooooh! Хвърлихме три чувала счупени ,..а здравите събрахме в три кашона от телевизори големи и ще ги носим в някой приют да си играят там дечицата. Та така деня си мина.
Дъщерята и мъжа ми ходиха да брулят кестени за да лекуваме внучката за синузита.Много лош този нейния синузит няма минаване.Тя е и алергична към по силните антибиотици и много трудно се лекува.Дано кестените и помогнат и да се пробият синусите да изтече гнойта,че от един месец я лекуват и нищо по зле става.

ЮЛЕ какъв е този ледохот то като айсберг направо  Shocked Какво се изроди това време тези наводнения тези катаклизми направо много страшно става.
Майка ми в балкана ще ги затрупа снега ,вървяли в тунели вече от сняг.Нямали къде да ринат снега и така го оставяли вече...Станали огромни купища и вече затваряли входове и пътя . ooooh!
ФЕЙЧЕ дано по скоро се оправи положението и във вас ..При нас сега явно започва  Rolling Eyes
ДИЛ ТОВА СЪС СЕСТРИТЕ НАИСТИНА Е КАТО ПО ФИЛМИТЕ. Rolling Eyes
ДЖЕЙДА и моята е същата рецепта но твоя козунак   ми се стори по различен Sick
На всички неспоменати много  Hug Hug Hugне можах да ви изброя всички , че трябва да тръгваме на УНГ за Здравун . PeaceПосле ако ме пусне форума да вляза  ще пиша пак Mr. Green 

# 641
  • Мнения: 334
  Днес Иван става на 14   Crazy
Усмихнат, слънчев и прекрасен ден, оправни и готини красавици! bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug 

# 642
  • Мнения: 4

Дил да ти е живо и здраво момчето.
Много късмет му желая от сърце.
Дидия така сме ние ранобудните бабета то е от ЕГН. Joy Joy Joy
Зиче дано децата се оправят по бързо да ги нагушкаш от мен.

# 643
  • Мнения: 7 448
                   
Дилче,да ти е живо и здраво рожденничето!Много късмет и обич да има в живота му!


                    Мони,вчера не съм ги виждала малките,че бях цял ден на работа и като се върнах нямах сили да се кача до трети и четвърти етаж.Как е Дани?Нагушкай го от мен!
                    Зиче,дано кестените помогнат на Вики,че е ужасно усещането.И Здравунчо да е здрав и палав,че не искам да чета за доктори и болести.

# 644
  • Мнения: 331
ДИЛЧЕ, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ИВАН! ДА БЪДЕ ГОРДОСТ ЗА МАЙКА СИ!

Общи условия

Активация на акаунт