Supernatural - Sexy! Scary! Over? - 3

  • 22 385
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 040
И като си заговорихме за изкушения, ето какво ми дойде веднага на ума  Laughing

# 736
  • Мнения: 0
И като си заговорихме за изкушения, ето какво ми дойде веднага на ума  Laughing


Злата, Златааа, нали си бяхме говорили нещо за снимките преди заспиване! Mr. Green Как сега да си легна, бе жена? Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=RQW-2qk_44o&feature=related Вижте моля ви се какво е заслужил нашият Патрон!  Naughty  Mr. Green
Градинарки, как не успяхте да го повъзпитате малко вашия господин "цветя и птички и пчелички"  Twisted Evil Развали на момичето плаката Simple Smile


 smile3556  Heart Eyes Припадам!!! Свестете ме утре сутринта по някое време Simple Smile Или най-добре в петък, направо за новия епизод. Simple Smile  Rolling Eyes smile3555 smile3544 wflag

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 00:50 от Dana_Scully

# 737
  • Мнения: 3 818

http://www.youtube.com/watch?v=RQW-2qk_44o&feature=related Вижте моля ви се какво е заслужил нашият Патрон!  Naughty  Mr. Green
Градинарки, как не успяхте да го повъзпитате малко вашия господин "цветя и птички и пчелички"  Twisted Evil Развали на момичето плаката Simple Smile

 Joy Joy Joy
Голям е изрод нашия момък, няма две мнения Laughing Heart Eyes Heart Eyes

# 738
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 422

Добре деее...какви са тези очи, какво е това нещо... Crazy Ще хипнотизира още малко, така се е втренчил.. Laughing Heart Eyes Определено повече харесвам късната версия на Джейсън  Heart Eyes
Злата,   bouquet за снимките. Енергизиращо начало на деня Joy Wink

Добро утро  bouquet

Изгледах "Защо" клипчетата Grinning От клипчето на Сам, първата му реплика ме разсмя Grinning

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 09:55 от *Izi *

# 739
  • Мнения: 436
Привет!
Мноого хубави снимки, благодаря  bouquet И клипчетата бяха много забавни.

Като гледам, аз май направо до диванчето в чакалнята да си сложа едно легло и там ще си пребивавам постоянно Mr. Green
Май друг път досега не ми се е случвало такова нещо - да не мога да избера между двама мъже кой харесвам повече ooooh!

И аз не прочетох спойлера, въпреки че ме гложди любопитството.
Да идва петък по-скоро...

# 740
  • Мнения: 1 775
Като гледам, аз май направо до диванчето в чакалнята да си сложа едно легло и там ще си пребивавам постоянно Mr. Green
Аааа, без такива, чакалнята е само за временно настаняване. Naughty

# 741
  • Мнения: 436
Хубаво де, мир да има, няма да си слагам легло.
Засега обувам червените шорти (все още съм под влияние на днешните снимки). Heart Eyes Но отказвам да си сложа такава лента на челото!

Обаче градинарките не се радвайте много.
Напоследък цветята ми много добре вървят - очаквам първия ми зюмбюл да цъфне до края на тази седмица. Та може по някое време да се прехвърля при вас, да помогна с торенето, не за друго...

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 12:03 от redsonja

# 742
  • Мнения: 3 818
Хубаво де, мир да има, няма да си слагам легло.
Засега обувам червените шорти (все още съм под влияние на днешните снимки). Heart Eyes Но отказвам да си сложа такава лента на челото!

Обаче градинарките не се радвайте много.
Напоследък цветята ми много добре вървят - очаквам първия ми зюмбюл да цъфне до края на тази седмица. Та може по някое време да се прехвърля при вас, да помогна с торенето, не за друго...


Много уважавам избора ти, чудесен е Laughing
Само ще ти покажа какво изпускаш. Тези снимки ги намерих вчера и не мога да не ги споделя с широката общественост.  Laughing

 

# 743
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 422
Много уважавам избора ти, чудесен е Laughing

ФеяТА, много Ви обичам, знаете, но имате много погрешна тактика Grinning Wink Не може да казвате горното и след това да спирате дъха на кандидат мараканките със снимки от градинката....защото връщате положението в изходна позиция Grinning Вие сега искате или не искате повече градинарки? Grinning Wink

# 744
  • Мнения: 3 818
Много уважавам избора ти, чудесен е Laughing

ФеяТА, много Ви обичам, знаете, но имате много погрешна тактика Grinning Wink Не може да казвате горното и след това да спирате дъха на кандидат мараканките със снимки от градинката....защото връщате положението в изходна позиция Grinning Вие сега искате или не искате повече градинарки? Grinning Wink

Аз само да знае какво е изпуснала, иначе щом ще къси гащи, направо да загрява на стадиона Joy

# 745
  • Мнения: 436
Загрявам, загрявам...  и без това имам нужда от раздвижване  Twisted Evil
Ама  да знаете, този вашия главен градинар е много сладък! Иска ми се да го гушкам и утешавам...
А тренера за други работи ми се иска да го използвам  Blush

Няма ли да правите нова тема вече Hug

# 746
  • Мнения: 3 818
Няма ли да правите нова тема вече Hug

Правим я в момента, но хубавите работи бавно стават Wink

# 747
  • Мнения: 436
Браво! И не бързайте много, нали знаете за кучката...  Wink
Аз просто си питам, с най-добри чувства  Heart Eyes

# 748
  • Мнения: 0
Ама  да знаете, този вашия главен градинар е много сладък! Иска ми се да го гушкам и утешавам...
А тренера за други работи ми се иска да го използвам  Blush

Redsonja, няма да се разберем така! Grinning С последния ти коментар силно се наклоняваш към опасната група на ненаситниците, които са на принципа "Дийн си е мой, ама и Сами не го давам!". Донякъде толерираме подобно поведение, но в крайна сметка, както и Феята спомена, чакалнята е само за временно ползване и не е желателно в нея да става по-пренаселено, отколкото е в Маракана Grinning Grinning Hug

A Феята след последните две снимки на Главния градинар, просто не знам как ще си опази реколтата от набези!   bouquet GrinningVery Happy

А тренера за други работи ми се иска да го използвам  Blush

Joy hahaha То май всички искаме да го ползваме тренера за тези други работи.... Blush Става след записване и получаване на номерче с реда, че опашката пред съблекалните е много дълга  Joy Joy

# 749
  • Мнения: 1 775
Ама  да знаете, този вашия главен градинар е много сладък! Иска ми се да го гушкам и утешавам...
Не че нещо, ама като го гледаш тук, сигурна ли си, че само искаш да го гушкаш и утешаваш? Twisted Evil

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт