Вики

  • 16 139
  • 151
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 074
Разбира се, че ще стане !
Вярвам в това.

# 61
  • Мнения: 75
Аз преведох малко парички.
Превеждайте и Вие в сметката на Вики !!!
Нека мечтата стане реалност !!!

# 62
  • Мнения: 9 973
Из тези дни пак ще преведа скромна сума.Не е много,но пък ако сме повече-по-бързо ще успеем!
Ще се разходя малко из форума,да си покажа новия подпис!Това е успешна тактика,доказано е  Simple Smile
ИНче  Hug Praynig Няма да се предаваш!

# 63
  • Мнения: 3 914
Ще се разходя малко из форума,да си покажа новия подпис!
Деси,благодаря ти за прекрасния подпис и за помощта Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 5 074
Побут  Peace

# 65
  • Мнения: 3 914
В сметката има вече 5695 лв.
Писах в сайта "Сейф дари на",дано съдействат и те,искрено се надявам  Praynig

# 66
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В сметката има вече 5695 лв.
Писах в сайта "Сейф дари на",дано съдействат и те,искрено се надявам  Praynig

 Praynig Praynig Praynig

# 67
  • Мнения: 3 914
Писах в Сейф Дари на...Деси Хурмузова ми отговори ,за което съм страшно благодарна.Трябва ми обаче писмен отговор,независимо какъв,което е напълно вярно.
От 9.10 тази сутрин звъня непрекъснато в МЗ,в комисията за лечение в чужбина.
Сега е 9.50,не махам пръста си от бутон набиране и все още никой не ми е вдигнал,само веднъж някой вдигна за да затвори.
Незнам къде да излея гнева си,затова реших да го напиша тук ,че да ми олекне малко.Но ако до утре никой не ми вдигне,обещавам,че ще се обадя в БТВ/може да помисля и за след 2 часа/ Twisted Evil
Не исках медии,не искам да будя съжаление,не искам хората да мислят че сме жалки,но очевидно трябва да го направя,защото в тая държава само медиите помагат,а други взимат заплати,но дори телефоните си не вдигат.Въпроса ми е:Какво работят там тези хора и за какво взимат заплата,щом телефона е в тежест? #Cussing out

# 68
  • Мнения: 9 973
Ей значи,все ще се намери някой да ти вгорчи деня,пък даже и празник  Crossing Arms
ИНче,мила  Hug
Аз съм се убедила,че в нашата държавица с кротко и мило не става.Трябва да си ногъл,да си високомерен и да не ти пука,за да постигнеш нещо  Confused
.....

Честит празник !!!  bouquet

# 69
  • Мнения: 295
Ина възхищавам ти се Hug
и аз ще помогна макар и с малко,но наистина от сърце Hug
честит празник на всички мами      http://vbox7.com/play:0057033d

# 70
  • Мнения: 3 914
Благодаря,благодаря че сте с мен и ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАЙКИ  bouquet

# 71
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ПОбут Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 5 074
да побутна и аз  Peace

# 73
  • Мнения: 972
Ина,Вики, Hug Hug Hug
Вие сте едни прекрасни ,борбени момичета,от които всеки може само да се поучи!  bouquet
Жалки са тези дребни душици,които са си наместили задниците в удобните чиновнически кресла,и си мислят,че като са там  са хванали Господ за шлифера... Sick Sick Не мога да си обясня,как така едни обикновени на вид хора,като се уредят на някаква по-висока службичка,и бързо бързо забравят,че и те са простосмъртни като нас ,и не винаги ще са там,където са се нагнездили...
Писна ми от безхаберието им... Писна ми от геноцида на който сме свидетели... Писна ми да се държат с нас и децата ни като с  измет...Като с ненужни никому вещи...  #Cussing out #Cussing out Наистина ми писна...

# 74
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт