Вики

  • 16 155
  • 151
  •   1
Отговори
# 105
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Офффф,олекна ми Joy

Маитапа настрана,обаче днес вече са 11 520,което ме кара да се радвам все повече,защото ще можем да платим и втори курс някой ден.Знаех ,че мога да разчитам на вас и съм ви много,много благодарна че ще успеем да завършим започнатото  bouquet

Аз пък винаги се сещам като те видя наоколо за онзи летен ден,в който се прибирахме с Ева от Трън и ми звънна телефона.Имаше много ястреби по полето след Брезник,спряхме ....Ева каза,4е невъзможни неща няма и така.......

Сори,4е се отплеснах,просто съм щастлива от това,което 4ета сега и за пореден път се убеждавам колко добри хора има в България.

# 106
  • Мнения: 3 914
Пътуваме на 11-ти април в неделя,не успяхме да уредим полета за 8-ми,то и за 11-ти щеше да не стане,но ни дадоха служебни места,самолетите са пълни до там ooooh!Както и да е,стискайте палци и се молете заедно с мен Praynig Hug


Отчет от сметката до момента: 11`543.67  bouquet

# 107
  • Мнения: 9 973
 Praynig Успех миличка.Благополучно пристигане и развитие ви желая! Hug

# 108
  • Мнения: 2 249
4акаме най-добрите новини Hug лек път и успех мили моми4ета-прегръщам ви!

# 109
  • София
  • Мнения: 5 074
Офффф,олекна ми Joy

Маитапа настрана,обаче днес вече са 11 520,което ме кара да се радвам все повече,защото ще можем да платим и втори курс някой ден.Знаех ,че мога да разчитам на вас и съм ви много,много благодарна че ще успеем да завършим започнатото  bouquet

Аз пък винаги се сещам като те видя наоколо за онзи летен ден,в който се прибирахме с Ева от Трън и ми звънна телефона.Имаше много ястреби по полето след Брезник,спряхме ....Ева каза,4е невъзможни неща няма и така.......

Сори,4е се отплеснах,просто съм щастлива от това,което 4ета сега и за пореден път се убеждавам колко добри хора има в България.

Лавендър  и аз се сещам  точно за онзи ден и точно като теб си мисля, че има страшно много, все още сърцати хора  Hug

# 110
  • Мнения: 3 914
Стига де хора,не ми напомняйте за тогава.Единственото ,което искам да помня от онзи ден ,е точно разговора с онзи телефонен номер,на онази фондация,на 15 страница в Гугъл Tired
Писах "фондации" и започнах да звъня,само и единствено ДБМ ми дадоха надежда и от тогава пиша в този форум и знам ,че хората тук са с мен и винаги ще бъдат  bouquet  bouquet  bouquet
А за Роси ....нямам думи,незнам дори как да и покажа ,колко ценен човек е за мен Blush

# 111
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Цвети и Вики - попътен вятър и знайте,че Господ е с Вас  bouquet Praynig Praynig Hug

# 112
  • София
  • Мнения: 5 074
Изпратих ги, току що ...
И все едно сърцето ми опустя...
Но зная, че има защо и силно вярвам в отличния резултат .
Ще ви информирам  за всичко, което се случва  Peace

# 113
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Изпратих ги, току що ...
И все едно сърцето ми опустя...
Но зная, че има защо и силно вярвам в отличния резултат .
Ще ви информирам  за всичко, което се случва  Peace

Чакаме добрите новини с надежда Hug Praynig Praynig

# 114
  • София
  • Мнения: 5 074
Добрата новина още я няма. Оставаме с очакването.
Днес са били в клиниката и е назначено лечението, което ще бъде ежедневно проследявано.
Вики се е държала мъничко героично, докато е започнала да повръща.
Докторите са казали, че е нормална реакция.
Сега вече е веселичка, не повръща и е добре.

# 115
  • Мнения: 33
Стискам палци! Praynig

# 116
  • Мнения: 9 973
все надничам,въпреки че е още рано.Успех на Вики1111

# 117
  • София
  • Мнения: 1 333
И аз стискам палци и се моля да чуем добрата новина за Вики.

С вас сме Вики и Цвети и Ви пращаме много от нашата положителна енергия!!!

# 118
  • Мнения: 3 914
Писах в темата в клюкарника,моля да ме извините,но ми е ужасно трудно да публикувам Sad

# 119
  • Мнения: 2 249
Писах в темата в клюкарника,моля да ме извините,но ми е ужасно трудно да публикувам Sad
оби4ам да ме разплакват от радост-про4етох поста в добрите новини-толкова съм щастлива заради мъни4ката ни смела Вики-Ина,парите ще се съберат-сигурна съм-ти имаш ве4е най-важното -знаеш,4е помага-4акаме още по-голям напредък Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт