Вики

  • 16 162
  • 151
  •   1
Отговори
# 120
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Писах в темата в клюкарника,моля да ме извините,но ми е ужасно трудно да публикувам Sad
оби4ам да ме разплакват от радост-про4етох поста в добрите новини-толкова съм щастлива заради мъни4ката ни смела Вики-Ина,парите ще се съберат-сигурна съм-ти имаш ве4е най-важното -знаеш,4е помага-4акаме още по-голям напредък Peace

Присъединявам се към думите на Ети, и аз обичам да плача от радост, а за Вики и за теб Цвети съм наистина много щастлива Praynig Hug Hug Hug Животът е хубав,когато се случват хубави неща на добри хора Hug Hug Hug

# 121
  • Мнения: 3 914
Здравейте Hug
Ние сме си вкъщи ,където ни е най-хубаво,нищо че в тая нашата държава все нещо не е наред Grinning
В другата тема качих малко снимки преди и след:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464179.300
Благодаря ви ,че сте с нас  bouquet

# 122
# 123
  • Мнения: 972
Първото ,което си помислих ,като гледах клипчетата беше "Това е чудо!"
Това наистина е чудо!
Вики, ти си най-смелото и борбено детенце,което съм виждала!

# 124
  • Мнения: 33
Напредъкът е очевиден - браво!!! Много ме зарадвахте днес.
Стискам палци да успеете напълно да се преборите!  Praynig

# 125
  • Мнения: 413
 smile3501 Браво на Вики HugНаправо е един малък герой Hug

# 126
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Браво на голямото моми4е Heart Eyes

Цвети,много ти е секси пижамата Mr. Green

# 127
  • Мнения: 3 914


Цвети,много ти е секси пижамата Mr. Green
Joy
Това ми е най-скъпия панталон бе Mr. GreenДа живее дрипшопа Joy

# 128
  • sofia
  • Мнения: 7 477


Цвети,много ти е секси пижамата Mr. Green
Joy
Това ми е най-скъпия панталон бе Mr. GreenДа живее дрипшопа Joy

Уф,пак се изложих Embarassed.Много ме кефи,и аз много оби4ам такива Peace

# 129
  • Мнения: 3 914
Днес получих онова писмо ,което чаках в 7-дневен срок от 9 февруари насам,т.е. профилната комисия след три месеца се сети да ме покани да види детето ooooh! Joy
Ако се чудите защо се смея,ми то е за смях не ,ами за лудост направо.Да ама има и още,от обяд ,откакто го намерих във входа,звъня на доц.Велчева в Св.Наум,за да си запиша час за преглед,обаче и там никой не вдига телефона Joy
Както е тръгнало,не детето ,а аз ще съм за четвърти километър ,ако продължава така сагата.Нищоооо,утре продължавам да дерзая Peace и както съм обещала,ще пиша тук всяка подробност ,защото е важно ,както за родителите в моето положение,така и за хората които помагат финансово на такива като мен,защото ако детето беше със животозастрашаващ проблем,досега да е..........

# 130
  • Мнения: 3 914
Детето чудо:
http://www.youtube.com/watch?v=gzmT5hShrH0
Да ви обясня и защо е с тежести на краката : Не бърза,тежестта я кара да ходи внимателно и понеже тежи се надявам да не се надига толкова на пръсти.Тренировката става по-трудна,натоварва всички мускули на крачетата и не кръстосва ,та общо взето с цел тренировка.
Никога не съм предполагала ,че ще я държа за ръцете отпред,т.е. аз пред нея ,а не зад нея
Сега тя вече сама носи тежестта си,не аз,дори съм и сложила и в повечко  Mr. Green

# 131
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Детето чудо:
http://www.youtube.com/watch?v=gzmT5hShrH0
Да ви обясня и защо е с тежести на краката : Не бърза,тежестта я кара да ходи внимателно и понеже тежи се надявам да не се надига толкова на пръсти.Тренировката става по-трудна,натоварва всички мускули на крачетата и не кръстосва ,та общо взето с цел тренировка.
Никога не съм предполагала ,че ще я държа за ръцете отпред,т.е. аз пред нея ,а не зад нея
Сега тя вече сама носи тежестта си,не аз,дори съм и сложила и в повечко  Mr. Green


  bouquet Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 2 249
нагледен пример за безграничните човешки възможности и чудесата на майчината любов-Ина-страхотни сте-знаеш ,4е ви подкрепяме и сме тук,когато имате нужда-прегръдки,прегръдки,прегръдки Hug

# 133
  • Мнения: 3 914
Днес бях в банката,да проверя сметката,за да ви дам информация.Няма да стане вече както беше,със сертификат,а ще трябва универсален електронен подпис,за да мога да ползвам интернет,това е ново изискване за по-голяма сигурност.Реших че няма смисъл да си правя електронен подпис,след като не мога да правя нищо с тази сметка,освен да я гледам,а и сигурно не е безплатно,тъй че най-добре е да ходя от време-на време и така да проверявам.В момента парите са 12 748 лв.
Благодаря ,че мислите за нас и ни помагате   bouquet

# 134
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ето инфо за поредното снимане за Вики.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501792.0

Моля ви следете темата в клюкарника,защото не можем да пуснем много теми за снимането.Там ще има и подробности,ще се отговаря на запитванията ви и др. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт