Вики

  • 16 156
  • 151
  •   1
Отговори
# 135
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Hug
Напомням за днешната инициатива за Вики.Борисовата градина и Южния парк,16.00-19.00ч.

За Южния парк се търси доброволец,който да помага на фотографките Praynig

# 136
  • sofia
  • Мнения: 7 477
http://www.btv.bg/news/bulgaria/zov-za-pomosht/story/233127955-S … _s_fotosesii.html

Средствата от Борисовата градина,събрани за Вики са 810 лв. Peace
Необходими са още 5 000 лв. Praynig

# 137
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 528
 Много, много се радвам за успеха на Вики! Очевиден е напредъка! стискам палци и ви желая успех! Много  Hug Hug Hug

# 138
  • Мнения: 3 914
Добро утро Hug
Отчет : 15`215.10лв.Остават още към 4000 лв. Hug

# 139
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Добро утро Hug
Отчет : 15`215.10лв.Остават още към 4000 лв. Hug
  bouquet  ще се съберат!

# 140
  • Мнения: 3 914
Добро утро Hug
Отчет : 15`215.10лв.Остават още към 4000 лв. Hug
  bouquet  ще се съберат!
Дано,защото за да дръпна ходенето ни ,вместо за края на юли,за края на август ,се наложи да фиксирам и дата за полета ни тогава.Та сега живи-умрели ,трябва да се качим на самолета на 29.08 Confused

# 141
  • Мнения: 19 365
Ина, аз вярвам, че ще се съберат парите Praynig
Само да питам нали не е проблем, че превеждам пари в евро. Предполагам българската банка ги обръща в левове. Досега не ми е изписвало, че не се получава превода, но да питам за всеки случай.
Днес преведох малка сума и другия месец пак.

Много се радвам за успеха на Вики и ви желая много сила и още по-големи успехи Heart Eyes

# 142
  • Мнения: 3 914
Само да питам нали не е проблем, че превеждам пари в евро. Предполагам българската банка ги обръща в левове. Досега не ми е изписвало, че не се получава превода, но да питам за всеки случай.

Няма проблем.Когато открих сметката попитах специално за това и ми казаха, че автоматично се обръщат в левове Hug
Благодарим ти Hug

# 143
  • Мнения: 3 914
Отчета днес:
16`201.71 лв.
Благодарна съм ви за всяка стотинка,знаете  bouquet

# 144
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мила Цвети,

Искам да ви пожелая лек път днес.
Пиши ни от там когато можеш и ........да ни смаете когато се видим тук в София.

Успех  Praynig  bouquet

# 145
  • Мнения: 144
И аз искам да пожелая на Ина и на Вики лек път и още по-добри резултати! newsm10

# 146
  • Мнения: 3 914
Благодарим Hug
Обещаваме ,че ще ви зарадваме и този път Hug
Чао,ще опитам да пиша от там Hug

# 147
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Момичета, днес майката на Вики, Ина, ни писа. Интернета и не е добър и не може да влиза във форума. Помоли да ви предадем, че след първия преглед всичко изглежда още по-обнадеждаващо. Няма да говоря с термини, че сигурно ще объркам някой. Невролога е казал, че всичко е повече от добре. Започват курса на лечение.

# 148
  • Мнения: 972
Бог да помага и на двете ! Praynig

# 149
  • София
  • Мнения: 5 074
Момичета, днес майката на Вики, Ина, ни писа. Интернета и не е добър и не може да влиза във форума. Помоли да ви предадем, че след първия преглед всичко изглежда още по-обнадеждаващо. Няма да говоря с термини, че сигурно ще объркам някой. Невролога е казал, че всичко е повече от добре. Започват курса на лечение.

Да допълня поста - детето вече няма патологични неврологични рефлекси.
Утре чакаме резултатите от адренограмата, ще пиша.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 08:15 от Хули

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт