True blood(Истинска кръв)-9 тема

  • 14 383
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
На серията в която тъкмо се появи Готрик и спаси Суки в  братстовото.

И най нкарая реших че Сам си е намерил сродна душа и тази се оказа прасето на Мариан  smile3511 направо ще откача в този сериал не можеш да вярваш на никой. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А и онази к...ка не иска да пусне Бил да помогне на Суки   newsm61


Това му е хубавото, серж, отразява живота  Wink Бе ти не правиш ли спойлери? Че забравих вече има ли някой пишещ тук, който не го е изгледал целия...
Здравейте
аз  харесвам Джони Деп -като визия и като актьор
За А;екс две мнения няма повече отмъжкар във всяко отношение.
Не мисля,че има някой който  пише тук да не е изгледал двата сезона Grinning

# 46
  • Мнения: 1 558
Ами ние досега се пазехме от спойлери предимно заради Дю,така че тя може спокойно да си коментира Wink

# 47
  • Мнения: 5
Ами ние досега се пазехме от спойлери предимно заради Дю,така че тя може спокойно да си коментира Wink
Да Grinning.Днес поръчах дневниците.Чудя се дали да поръчвам ''Зрач''ако и книгите са като филма Thinking

# 48
  • Мнения: 1 558
Ами ние досега се пазехме от спойлери предимно заради Дю,така че тя може спокойно да си коментира Wink
Да Grinning.Днес поръчах дневниците.Чудя се дали да поръчвам ''Зрач''ако и книгите са като филма Thinking

Книгите "Здрач" са много близки до филма,с тази разлика,че не всичко от книгите е включено във филма.В Замунда ги има Peace

# 49
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
азсъм до 7-ми епизод на 2-ри сезон,но не ми пречи да коментирате,даже ми е любопитно

# 50
  • Мнения: 5
Ами ние досега се пазехме от спойлери предимно заради Дю,така че тя може спокойно да си коментира Wink
Да Grinning.Днес поръчах дневниците.Чудя се дали да поръчвам ''Зрач''ако и книгите са като филма Thinking

Книгите "Здрач" са много близки до филма,с тази разлика,че не всичко от книгите е включено във филма.В Замунда ги има Peace
Може да ги изтегля,но щомказваш,че са близки по-добре да не си губя времето
  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 558
азсъм до 7-ми епизод на 2-ри сезон,но не ми пречи да коментирате,даже ми е любопитно

Аха,аз затова писах,че ползвахме спойлери заради Дю  Wink Ох,вие сте на най-интересните епизоди от 2-та сезона.Тези серии от Далас са ми любими Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 5
азсъм до 7-ми епизод на 2-ри сезон,но не ми пречи да коментирате,даже ми е любопитно

Аха,аз затова писах,че ползвахме спойлери заради Дю  Wink Ох,вие сте на най-интересните епизоди от 2-та сезона.Тези серии от Далас са ми любими Heart Eyes
ох да да

Да се похваля вече не го гледам всеки ден.То добре,че се захванах с тези Дневници...Много ми харесва момента  накрая с ГОДРИК.ИЛИ СВАДАТА С...ооо велико

# 53
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Хопаа,най-накрая в 22 и 50 се добрах до компа. Crazy
Трайки,Съни,страхотни снимки.
Стивън е просто  Heart Eyes,велик бонбон. Heart Eyes
Не съм влизала в другия форум за да видя творенията момичета ама утре ще го направя.
Абе аз ли не съм разбрала ама онази (сродната душа на Сам) на Мериан не беше ли сърна? newsm78

# 54
  • Мнения: 5
Хопаа,най-накрая в 22 и 50 се добрах до компа. Crazy
Трайки,Съни,страхотни снимки.
Стивън е просто  Heart Eyes,велик бонбон. Heart Eyes
Не съм влизала в другия форум за да видя творенията момичета ама утре ще го направя.
Абе аз ли не съм разбрала ама онази (сродната душа на Сам) на Мериан не беше ли сърна? newsm78
Да-Дафни и Мериан я ...

# 55
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Знам,че Мериян я... bambamама R_Dew като каза прасе та се зачудих.
Викам си абе един ли сериял сме гледали ама знам,че беше сърна. Thinking

# 56
# 57
  • Мнения: 1 558
Знам,че Мериян я... bambamама R_Dew като каза прасе та се зачудих.
Викам си абе един ли сериял сме гледали ама знам,че беше сърна. Thinking

Ами тя веднъж се преобрази пред Сам в сърна,но каза,че обичайната й форма е на прасе Peace

# 58
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
майкооо тоя годрик много готин бе Heart Eyes
въобще в този филм вампирите бият по точки отвсякъде.

# 59
  • Мнения: 5
майкооо тоя годрик много готин бе Heart Eyes
въобще в този филм вампирите бият по точки отвсякъде.
Изгледа си серийката а ?И идваш да споделяш?
Да готино момче

Общи условия

Активация на акаунт