True blood(Истинска кръв)-9 тема

  • 14 438
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • на пистата
  • Мнения: 5 875
ааа не,искам ги всичките,толкова са готини.тоя ерик как тарикатската прекара суки,лежи си едно такова готино и се подсмихва докато тя смучеше кръвта Joy...дали ще спи с нея Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 5
ааа не,искам ги всичките,толкова са готини.тоя ерик как тарикатската прекара суки,лежи си едно такова готино и се подсмихва докато тя смучеше кръвта Joy...дали ще спи с нея Rolling Eyes
Много си алчна LaughingСега няма никой .Момента е подходящ  Wink
Наистина ли искаш да знаеш?

# 62
  • Мнения: 5

лека нощ

# 63
# 64
  • Мнения: 5
Добро утро,мерси за новините,аз само ще ви черпя едно кафе,че днес имам доста работа до обяд,но след обяд съм тук
Лек ден

# 65
  • Мнения: 920
Много сте ранобудни бееее Crazy
Супер спойлер. Ама Стивън и той как го описал Триумвират на злото hahaha

# 66
  • Мнения: 5
Много сте ранобудни бееее Crazy
Супер спойлер. Ама Стивън и той как го описал Триумвират на злото hahaha
добро е
 smile3521 newsm10

# 67
  • Мнения: 3 736
Добро утро!  Simple Smile

Мм, интригуващи новини, засърбя ме вече да го почват тоя трети сезон...

А Тео много продуктивен бил, изненадах се.

Много сте ранобудни бееее Crazy
Супер спойлер. Ама Стивън и той как го описал Триумвират на злото hahaha

Хаха, вярно, много добре казано!

# 68
  • Мнения: 920
Охх и нещо станало преди хиляда години, което Ерик още носи в сърцето и се опитва да си отмъсти на някои. Милия той, знаех си аз,ч е има нещо което го прави така прекрасно зъл Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 558
Охх и нещо станало преди хиляда години, което Ерик още носи в сърцето и се опитва да си отмъсти на някои. Милия той, знаех си аз,ч е има нещо което го прави така прекрасно зъл Mr. Green

Мда,това ще го очаквам с нетърпение Heart Eyes Направо не му завиждам на потърпевшия ooooh!

# 70
  • Мнения: 3 736
Охх и нещо станало преди хиляда години, което Ерик още носи в сърцето и се опитва да си отмъсти на някои. Милия той, знаех си аз,ч е има нещо което го прави така прекрасно зъл Mr. Green

 hahaha Мдаам, чудовището е чудовище, защото има чувства.

Хаха, Беб, сега ти забелязах надписа под аватара, много добре!  Laughing

# 71
  • Мнения: 920
Чак сега ли го забелява, ех, аз си мислех с него да плаша евентуалните нарушители Whistling А то какво, той не се забелязвал Cry Crazy
Нямам търпение да видя как ще се разтроява Суки между Бил, Ерик и Алсид. Чуден любовен триумвират ще се получи Mr. Green
Аз разбрах за сериала от темата за Здрач Mr. Green Някой беше изкоментирал възмутено, че някакъв викингски вампир бил по - секаспилен ор Роб. Поинтересувах се от името на сериала и хоп изтеглих го от Замунда и айде, пълно пристрастяване Crazy

# 72
  • Мнения: 3 736
Чак сега ли го забелява, ех, аз си мислех с него да плаша евентуалните нарушители Whistling А то какво, той не се забелязвал Cry Crazy
Нямам търпение да видя как ще се разтроява Суки между Бил, Ерик и Алсид. Чуден любовен триумвират ще се получи Mr. Green
Аз разбрах за сериала от темата за Здрач Mr. Green Някой беше изкоментирал възмутено, че някакъв викингски вампир бил по - секаспилен ор Роб. Поинтересувах се от името на сериала и хоп изтеглих го от Замунда и айде, пълно пристрастяване Crazy

 Joy

Може надписа да го сложиш в главни букви, знам ли. Ама аз не съм от най-наблюдателните напоследък, та не съм критерий. Той самият ти аватар е достатъчно предупредителен, според мен.  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 295
Аднах се във форума,ама това с циганетата не го намерих...под кой раздел е?

Много ми хареса Ана на последните награди-ама започва май да изглежда много холивудски,дано не сложи силикон.

# 74
  • София
  • Мнения: 351
Добро утро
майкооо тоя годрик много готин бе Heart Eyes
въобще в този филм вампирите бият по точки отвсякъде.

Ща те глобяваме май а Wink Годрик също е зает...миличкия ми той

Дами ако имате проблеми с форумчето казвайте Simple SmileИ от 1 февруари няма да ме има и няма да мога да влизам и да ви оправям проблемите така, че ще трябва да се се справяте самички .
По анкетата : от интернет разбрах за сериала, случайно попаднах  на него в замундата, беше сред най- дърпаните торенти и викам я да скиф и изгледах 1 серия и взе че ми хареса и после се ровех в нета за теми за истинска кръв къде ги обсъждат и така попаднах тука в бг-мама, в началото ме беше страх, щото викам ся някоя ще ме насоли след като видях как е в темите на Здрач ама после се отпуснах. Трайкова се оказа не толкова страшна както и останалите. И сега сме едно голямо семейство   bouquet

пп.Ками ти би трябвало да имаш също достъп до специалния раздел, най - долу се намира, ама ще видя да не съм объркала нещо правата.

Общи условия

Активация на акаунт