True blood(Истинска кръв)-"It hurts so good"- юбилейна 10 тема

  • 13 631
  • 733
  •   2
Отговори
# 675
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
  bouquet Третата вече ми уби деня!

Трайковче, как неопределено, бе, Министър на Информацията! Това е по-опасно и от министъра на отбраната, мен ако питаш  Laughing

Баш английски джентълмен Peace

Трайкова да не излезе нещо средно между Гестапо,ЦРУ,МИ6 и КГБ. Не и давай много власт  Whistling

# 676
  • Мнения: 3 736
Дами ...абе изпитите само 1 ама няма да излезне днес резултата а чак на 13ти

Че ти ще забравиш по какво ти е бил изпита дотогава, бре  ooooh!
Въй, Ир, смятай на края на годината ако има 13-та заплата ще получиш 6 джентилмена  Mr. Green

Ей, разцвили ме!  Joy Шест джентълмена, с по шест ръце всеки... Повредих се.

# 677
  • Мнения: 3 736
  bouquet Третата вече ми уби деня!

Трайковче, как неопределено, бе, Министър на Информацията! Това е по-опасно и от министъра на отбраната, мен ако питаш  Laughing

Баш английски джентълмен Peace

Трайкова да не излезе нещо средно между Гестапо,ЦРУ,МИ6 и КГБ. Не и давай много власт  Whistling


Но, мили ми лейтенанте, НИЕ включваме така изброените формирования, моля ти се!  Sunglasses Трайкова е цивилна  Mr. Green

# 678
  • Мнения: 324
Ей, разцвили ме!  Joy Шест джентълмена, с по шест ръце всеки... Повредих се.

36 ръце  #Crazy Стига, бре! Ще се втасаш да те мачкат толкова! Брееех, пък аз мисля за кризата, на опашки ще карам  Crossing Arms поне и едни крачета да добавя, че за пача да има  Mr. Green

# 679
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Малеее,събрахме се:

zisska, mamakaty, Куцпил, svetla_zlateva, R_Dew, Джес, Bebo4ka, Kameliya (+ 1 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема.       

На всеки по краставица по този случай.
Рупайте и се радвайте. Mr. Green

Отивам да водя детето,но ще се върна...ако има ток. Mr. Green

# 680
  • Мнения: 324
Зис, ще палим свещи ако ти спре тока, но те искаме в кюпа при нас  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 1 558
Дю,аз властта си я взимам еднолично,като истински диктатор на темата Mr. Green Министър на инфото а? Веднага се съгласявам с вас Laughing Значи 4-та власт е моя  smile3508

# 682
  • Мнения: 3 736
Ей, разцвили ме!  Joy Шест джентълмена, с по шест ръце всеки... Повредих се.

36 ръце  #Crazy Стига, бре! Ще се втасаш да те мачкат толкова! Брееех, пък аз мисля за кризата, на опашки ще карам  Crossing Arms поне и едни крачета да добавя, че за пача да има  Mr. Green

Ох, Катенце, златна си! Ще падна  hahaha Нека ме мачка, нека ме боли (и все пак акъла някак ми стигна да не правя предположения за броя на съответните джентълменски краставици, забелязваш ли?)!

А ти с опашки, лапички/ща, може и по муцунка на тримесечие, де, охлаби малком коланя!

# 683
  • Мнения: 324
Само да питам - де ни е народа! Кого ще "тъпчем"  Mr. Green

# 684
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Ей, разцвили ме!  Joy Шест джентълмена, с по шест ръце всеки... Повредих се.

36 ръце  #Crazy Стига, бре! Ще се втасаш да те мачкат толкова! Брееех, пък аз мисля за кризата, на опашки ще карам  Crossing Arms поне и едни крачета да добавя, че за пача да има  Mr. Green

Кате айде и за теб един вълчан   цък за да стане голям Laughing

# 685
  • Мнения: 920
Breh , Дамян ще го гледам довечера в Лост, като излязот субтитрите.
Зис мерси за витамините, ще си ги рупкам с удоволствие. ЗНаех си аз, че си точно за тази работа Wink

# 686
  • Мнения: 3 736
Само да питам - де ни е народа! Кого ще "тъпчем"  Mr. Green

Каааак така кого?! Тез опашки, дет са се извили пред Алекс, Стивън и джентълмена не ги ли видиш? Че и пред Джо сигурно вече се заформя, тва малко паплач ли ти се вижда?  hahaha

Отивам да рупна безвъзмездната си краставица, да събирам сили за 36-те ръце....

# 687
  • Мнения: 1 558
Само да питам - де ни е народа! Кого ще "тъпчем"  Mr. Green

Каааак така кого?! Тез опашки, дет са се извили пред Алекс, Стивън и джентълмена не ги ли видиш? Че и пред Джо сигурно вече се заформя, тва малко паплач ли ти се вижда?  hahaha

Абе бая народ са си..... Confused Кате на твоята опашка тепърва ще започват да се редят Mr. Green

# 688
  • Мнения: 324
Ау, Дю , Такова сладурченце. Туй домочадието ни трябва да е  Wink Така си мечтая за едно кокерче, като пораснат децата малко. Че за двора не става  Crossing Arms
Айде и аз ще гризкам краставици, че да светим на Зис ако й спрат тока  hahaha

# 689
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Breh , Дамян ще го гледам довечера в Лост, като излязот субтитрите.
Зис мерси за витамините, ще си ги рупкам с удоволствие. ЗНаех си аз, че си точно за тази работа Wink

Бебс понеже не гледам Изгубени,Дамян бях чула че са го отрепали в началните серии или аз нещо бъркам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт