True blood(Истинска кръв)-"It hurts so good"- юбилейна 10 тема

  • 13 644
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 558
Ей, разцвили ме!  Joy Шест джентълмена, с по шест ръце всеки... Повредих се.

36 ръце  #Crazy Стига, бре! Ще се втасаш да те мачкат толкова! Брееех, пък аз мисля за кризата, на опашки ще карам  Crossing Arms поне и едни крачета да добавя, че за пача да има  Mr. Green

Кате айде и за теб един вълчан   цък за да стане голям Laughing

 Joy От къде го изкара това?Много е сладко Laughing

# 691
  • Мнения: 920
Утрепааа го я, амам сега пак го вкарват в играта сценаристите. Не зная дали си чувала, ама Лост е най - голямата оплетия на света. Та не знаем какво имат предвид като го вкарват пак в мистерията.

# 692
  • Мнения: 1 558
Утрепааа го я, амам сега пак го вкарват в играта сценаристите. Не зная дали си чувала, ама Лост е най - голямата оплетия на света. Та не знаем какво имат предвид като го вкарват пак в мистерията.

Вярно,много е объркано #Crazy Аз в началото започнах да го гледам,ама по едно време ми стана просто абсурден и се отказах  Rolling Eyes

# 693
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Утрепааа го я, амам сега пак го вкарват в играта сценаристите. Не зная дали си чувала, ама Лост е най - голямата оплетия на света. Та не знаем какво имат предвид като го вкарват пак в мистерията.

Искам да го гледма но нещо нямам нерви,аз пробвах като го даваха по нова стори ми се интересен,пропуснах няколко серии,после нищо не схванах и го зарязах.Сега ако се навия да го гледам,ще е лесно че има 5 сезона на куп и няма да изпусна нищичко Thinking

# 694
  • Мнения: 1 558
Знаете ли,че този месец имаме и годишнина? На 10.02 е пусната 1-та тема за този страхотен сериал от Pampita   Peace Добре,че го е направила,иначе едва ли щях да го забележа   bouquet  bouquet  bouquet

# 695
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ау, Дю , Такова сладурченце. Туй домочадието ни трябва да е  Wink Така си мечтая за едно кокерче, като пораснат децата малко. Че за двора не става  Crossing Arms

Айде и аз ще гризкам краставици, че да светим на Зис ако й спрат тока  hahaha
hahaha Малеййй,ау,ау ще сте ми едни фосфорнииии. hahaha
Всички се усмихнете,дайте да видя алуминсцентни ченета.

# 696
  • Мнения: 324
Мале, а аз колко късно съм се осферясала за този филм  ooooh!
Зис, много си бърза. Страх те е да не ти оберат градинката ли? Няма, душа, армията ни се е оръжарила яко и сега трябва да оправдават високата си надница  Mr. Green

# 697
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
На мен даскалото ми е под носа Катеее.
Детето ако ме мързи мога и от прозореца да го хвърля. Mr. Green

# 698
  • Мнения: 324
Добре, че е на у-ще да не чете майка му какви ги пише  Crossing Arms Mr. Green
Ние живот и здраве ще се пишем в у-щето, където деде е шеф, та ще има и придружител  smile3508

# 699
  • Мнения: 1 558
Добре, че е на у-ще да не чете майка му какви ги пише  Crossing Arms Mr. Green
Ние живот и здраве ще се пишем в у-щето, където деде е шеф, та ще има и придружител  smile3508

Хитра си ти,хитрааааа Mr. Green

На мен даскалото ми е под носа Катеее.
Детето ако ме мързи мога и от прозореца да го хвърля. Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 700
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Мале, а аз колко късно съм се осферясала за този филм  ooooh!
Зис, много си бърза. Страх те е да не ти оберат градинката ли? Няма, душа, армията ни се е оръжарила яко и сега трябва да оправдават високата си надница  Mr. Green

Абе не знам за теб,но аз дори не съм едномесечно бебе още,тук   ylinfant smile3504

# 701
  • Мнения: 1 558
Мале, а аз колко късно съм се осферясала за този филм  ooooh!
Зис, много си бърза. Страх те е да не ти оберат градинката ли? Няма, душа, армията ни се е оръжарила яко и сега трябва да оправдават високата си надница  Mr. Green

Абе не знам за теб,но аз дори не съм едномесечно бебе още,тук   ylinfant smile3504


Не си,ама виж какъв отговорен пост сме ти дали Wink

# 702
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Оооо,аз съм от 3 или 4 тема тук. bowuu
Обаче ако Трайкито не ме беше открехнала кой знае сега къде щях да спрягам глагола мотам се. Mr. Green

# 703
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Мале, а аз колко късно съм се осферясала за този филм  ooooh!
Зис, много си бърза. Страх те е да не ти оберат градинката ли? Няма, душа, армията ни се е оръжарила яко и сега трябва да оправдават високата си надница  Mr. Green

Абе не знам за теб,но аз дори не съм едномесечно бебе още,тук   ylinfant smile3504


Не си,ама виж какъв отговорен пост сме ти дали Wink

Да аз съм нещо като бебе гении  perko

# 704
  • Мнения: 3 736
Ето, Зис, усмихвам се, виждаш ли ме от Красна поляна?  newsm47

Дю, как бебе, бе, цял лейтенант стана за един месец!

Трябва да отбележим подобаващо годишнината, дами!

Аз от 2 тема съм тука, неотдавна преглеждах пърявите си мнения. Сред тях беше и това скоро след гледането на Здрач, че му липсвеат Бил и Ерик и, че самоцитирам се "Е, да, Едуард е красиво момче"  ooooh! ooooh! ooooh!

Зис, помниш ли, че си деляхме по братски Бил?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт