Колко време прекарвате в БЪлгария?

  • 1 543
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Ами мъжо много пътува, 4есто иzвън Европа и то в биzнес класа и покрай това събрахме тоооооолкова много мили, 4е с тях си вzимаме билети и трябва само лети6тнети такси да пла6таме, което иzлиzа около 100?  Wink
С кои авиолинии пътува, ако не е тайна? Защото мъж ми има натрупани мили с Бритиш, но те му дават отстъпки само за неговите билети  Confused семейството не го броят  Rolling Eyes Сега и в Шератон има една безплатна нощувка та се чудим къде да бъде  Laughing
И ние си купихме билети с Wizzair 60 паунда билетчето за февруари  Whistling
Иначе престоя всяка година е различен. Като ходех на работа изкарвах по 3 седмици лятото, като не работя по месец и половина плюс зимата някоя и друга седмица. Но ми писна все в БГ да ходим, искам малко и аз да пошетам насам натам  Tired

# 31
  • Мнения: 7 605
Ами мъжо много пътува, 4есто иzвън Европа и то в биzнес класа и покрай това събрахме тоооооолкова много мили, 4е с тях си вzимаме билети и трябва само лети6тнети такси да пла6таме, което иzлиzа около 100?  Wink
С кои авиолинии пътува, ако не е тайна? Защото мъж ми има натрупани мили с Бритиш, но те му дават отстъпки само за неговите билети  Confused семейството не го броят  Rolling Eyes Сега и в Шератон има една безплатна нощувка та се чудим къде да бъде  Laughing

И ние с Брити6, ама и с други. Какво има6 в предвид 4е семейството не се брои? За събирането на мили да, всеки пътник трябва да има отделна карта и отделен акаунт.
Но кой се въzполzва после от беzплатните билети, е все едно. Ние сме дали един билет на една бълг студентка от Ница, т.е. не 4лен от семейството  Wink

# 32
  • Мнения: 6 390
Ние най много месец... повече не става  Confused Mr. Green
освен ако напуснем работа  Mr. Green друг начин не виждам  Mr. Green Mr. Green

# 33
Ние пък през година за по 4 седмици. И двамата сме работещи и няма как инак ще ни бият шута и после ще трябва да си се прибираме за постоянно Joy. Направо ви завиждам на всички, които се прибирате по няколко пъти или пък за повече време, но пък и на нас ни е много далече за многократни ваканции до БГ. Иначе гледаме да ги редуваме-една до БГ една до някъде другаде.

# 34
  • Мнения: 4 629
Планираме да останем за около 2 месеца в България. Вече много ми се прибира. Ако билетите ми бяха по 100-200 евро сигурно щях да си ходя през 2 месеца за по 2 месеца. Ех, мечти.......

# 35
  • Мнения: 3 423
Прибирам се веднъж в годината и
една седмица ми стига, zа да се иzнервя беzумно.

Тая година останахме три седмиzи, от които
една на морето, не бе zле, като иzключим
стандартната морска програма на хаzяи, келнери и др. такива.

Миналата година имах вzемане даване с бюрокрацията,
айде, побеляха ми косите zа нула време, едва иzдържах престоя си.

Ако ми се наложи обаче да живея в БГ, може и да свикна,
човек zнае две и двеста.

# 36
  • Мнения: 964
Аз съм тука от 3г и съм си ходила само веднъж за 2месеца.Тази година пак се бях стъкмила да ходя поне за месец но уви,забременях и не ми се рискува да летя през океана.Отначало бях решила бременна ,небременна да заминавам но като ми казаха че съм с близнаци не ми се рискуваше.

Общи условия

Активация на акаунт