Калкулаторче за идеалното тегло:))

  • 50 596
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 577
Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.
Много ги обичам.

# 31
  • Мнения: 15
Lele maiko napravo izpadam v strashna depresia sled iz4isleniata se okaza 4e triabva da savlia tolkova mnogo 4e 4ak mi e neudobno da obiavia cifrata.Niakoi ima li ideia za efikasen na4in za svaliane.Az po vreme na bremennostta ka4ih samo 10 kg. kato si predstavite 4e bebeto mi se rodi po4ti 5 kg. se okazva 4e sam bila v absolutna norma.No s dobrite novini do tuk.Samo tri meseca po kasno az ve4e biah ka4ila nad 20 kg. i do den dneshen sam v ujas ot vanshniat si vid.Prosto ne znam za kakvo stava vapros. Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 32
  • Мнения: 46 520
........Niakoi ima li ideia za efikasen na4in za svaliane.......

Заповядай в темата за НВД-то  Hug

# 33
  • Мнения: 1 417
Тоя калкулатор  #2gunfire, аз съм 47кг /163 см и трябвало да кача 4 кг за идеалното си тегло. Е, аз като бременна бях 53-55кг...та не мисля, че тогава изглеждах по "идеално" от сега

# 34
  • Мнения: 4 473
Идеалното тегло за вас е: 57кг.

Вие сте достигнали идеалното си тегло.

 newsm78 newsm78 newsm78
Много странно...аз тежа точно толкова #Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 2 858
Трябва да кача 2 кг.и съм напълно съгласна с този калкулатор. Simple SmileИ аз си мисля,че трябва да понапълнея,ама как като с ядене не става??? Tired
  да ти имам проблема  Party Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 381
аз пъук не съм съгласна с предписаните ми кг. Щото имам доста едра и тежка кост ( питайте мъжа ми, като ми се отплесне ръката Mr. Green ) и ако стана 55 ще приличам на торба кокали. тези ако ги стигна от лентичката ще има да ми   Whistling ...... но нещо много улабих нещата напоследък Embarassed

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Трябва да кача 2 кг.и съм напълно съгласна с този калкулатор. Simple SmileИ аз си мисля,че трябва да понапълнея,ама как като с ядене не става??? Tired
  да ти имам проблема  Party Mr. Green

Абе чак проблем не ми е!Ама както по-пълничките не се харесват,така и аз не се харесвам много слаба и не толкова в тяло,колкото в лице и гърди. LaughingКато бях с 25 кила отгоре при бременностите ми бях много хубавка в личице Embarassed,а сега само нос и скули ooooh! Абе то угодия няма Wink
 

# 38
  • Мнения: 5 468
Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.

Да бе да, дават те Crossing Arms. Я напиши моите мерки и тогава да видиш, дали ще ти даде идеално тегло. Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 5 468
Ню,ти изпробва ли режима с неядене след 16 часа и имаше ли ефект? Simple Smile
Изпробвах аз... То вечер най ми се отваря гърлото Tired. Цял ден не ям и вечер се набухкам като попова лъжичка. Всеки ден се пробвам да не се въртя в кухнята вечер, ама да видим... от днес Outta Joint.

Аз съм съгласна с калкулатора. Когато бях 52 кг едно време, бях голям муц Crazy... един вид сладООООрана Whistling

Последна редакция: ср, 05 окт 2005, 15:40 от Ню

# 40
  • Мнения: 3 461
Ню,ти изпробва ли режима с неядене след 16 часа и имаше ли ефект? Simple Smile
Изпробвах аз... То вечер най ми се отваря гърлото Tired. Цял ден не ум и вечер се набухкам като попова лъжичка. Всеки ден се пробвам да не се въртя в кухнята вечер, ама да видим... от днес Outta Joint.

I az taka,a nai-mnogo obicham da cheta za dieti i da iam pred compa.Sorry za latinicita,no ne mi raboti kredora. Embarassed

# 41
  • Мнения: 5 468
I az taka,a nai-mnogo obicham da cheta za dieti i da iam pred compa.
И на мен любимото ми четиво пред компютъра са диетите във форума, дъвчейки нещо Embarassed. Неистово искам да отслабна, а нямам воля, направо незнам какво да се правя Cry. Вдигнала съм ръце от себе си.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 798
Достигнала съм идеалното тегло! LaughingСамоде то според мен имам да свалям поне 3 кила! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 399
По този излиза, че трябва да заслабна само 2кг., но според мен са от порядъка на 4-6кг.
Абсолютно същата ситуация Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 032
Е, значи преди да забременея съм била едно такова иделно тегло...Ако няма да пораствам, ще трябва пак да го стигам. Мерси за таблицата.

Общи условия

Активация на акаунт