Калкулаторче за идеалното тегло:))

  • 50 604
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 407
Свалих килцата който бях качила по време на бремеността.Пак съм 52, но си имах фитнесче!

# 76
  • Мнения: 1 517
Според тая тазблица имам да свалям 8 кг, но аз съм си поставила скромната цел да сваля само още 3, максимум 5...

# 77
  • Мнения: 1 120
Aз имам да свалям 6 кг...

# 78
  • Мнения: 442
Цитат

Абе чак проблем не ми е!Ама както по-пълничките не се харесват,така и аз не се харесвам много слаба и не толкова в тяло,колкото в лице и гърди. LaughingКато бях с 25 кила отгоре при бременностите ми бях много хубавка в личице Embarassed,а сега само нос и скули ooooh! Абе то угодия няма Wink
 

Цитат

Същата работа! Наистина има значение и възрастта! newsm12
Според калкулатора имам да свалям 8 кг (не е проблем, дотук свалих 12 и продължавам, ама фитнесче му е майката wavey), обаче ще стана 53 кг - толкова съм била до 30-годишна (т.е. преди двете деца). Да, ама като си гледам една снимка - супер крака!, ама физиономията - ужас Sick - череп с кожа. Така че гоня 56-57 кг, значи имам да сваля към 5-6 кг.   smile3506

# 79
  • Мнения: 730
Аз трябва да кача 2 кила Party

# 80
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
7 Кила за сваляне!!! Sick
Е, аз си мислех да смъкна още 3-4 и да стана като в ученическите години, но 7!!! Разби ми илюзиите този калкулатор  Confused

# 81
Ох този калкулатор ме тормози още когато бях 60кг. Тогава направо го ненавиждах. Ама си мисля че не е много вярен, защото ако стана 43кг вместо 47кг (колкото съм) няма да ми остане никакъв бъст, а без него не може Naughty. А и един единствен път съм била толкова, но бях много болна и определено плаших околните. Sick

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нормално ли е вчера бях 61 кг( с 4 по-малко от изписването), но снощи ядох една много солена луканка и днес съм с 2 кг плюс Sad изпих обаче поне 2 литра вода от тази луканка). Възможно ли е да съм задържала вода?

# 83
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Нормално ли е вчера бях 61 кг( с 4 по-малко от изписването), но снощи ядох една много солена луканка и днес съм с 2 кг плюс Sad изпих обаче поне 2 литра вода от тази луканка). Възможно ли е да съм задържала вода?
Абсолютно!
Аз така веднъж се побърках покрай слабеенето си. Една вечер ядох много солена риба, пих естествено и вода. И на другата сутрин +1,5. Щях да се побъркам от яд!
След ден-два всичко си беше пак в норма.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
дали да не взема един флурантрил?

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
Деяна, не се тъпчи с химия, пий повече вода, яж безсолно и ще се възстанови електролитния (това ли беше?) баланс на клетките. Кафето действа диуретично.
Спокойно, не си напълняла, само си задържала вода.

# 86
  • Мнения: 327
малеееееее оказва се че имам да свалям цели 27 kg!!!! #Crazy Ужасссссссссс!!! Аз за сега съм си поставила за цел само 20 кг дас валя и вече работя по въпроса, да видим колко време ще ми отнеме, ама за Нова година искам да съм си както трябва с кг.

# 87
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
дали да не взема един флурантрил?
Деянче, не взимай диуретици, знаеш ли как ще ти падне и без това ниското ти кръвно. Не може да си напълняла, просто си задържала вода, вЕрвай ми!
Днес не яж луканки и други подобни солени неща и утре всичко ще е по- розово!

# 88
  • Мнения: 5 140
7 Кила за сваляне!!! Sick
Е, аз си мислех да смъкна още 3-4 и да стана като в ученическите години, но 7!!! Разби ми илюзиите този калкулатор  Confused

Ох и аз като теб, 46кг няма да стана,не че не искам,ама....

# 89
  • София
  • Мнения: 3 271
Олееее, ужас 11кг, аз мислех само 7-8....ама 11 си е страшно.От няколко дена прилагам диетата с пектина-да видим какво ще стане след 2 месеца.
Някой пробвал ли е тази диетка?Аз изпробвах най-различни диети - нищооо, установих че глад в комбинация с малко гимнастика му е майката.Споделете моля, вие как се справяте?

Общи условия

Активация на акаунт