ОСМОКЛАСНИЦИ ІІ-ри срок

  • 25 189
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
noshtna_ptica, добре че си ти!
Защо съм решила, че Христо събира парите в класа за .. опера?...
hahaha hahaha hahaha

Ами те скоро бяха и на опера, ина оперета

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Аз събирам кафепиячи за олимпиадата по БЕЛ - 2 кръг
Неделя, 07.03, в 35-то на ДВойников 16
 kaffeetrmker_2

Ако дойдеш при нас, ние после ще дойдем при теб  Rolling Eyes
Не смея, защото английският ми е болна тема!  Mr. Green

# 722
  • София
  • Мнения: 1 634
Dorothy, те ме питаха в кой клас съм Laughing и кое училище, та не са казали на децата, и аз отговорих: НПМГ  Joy

Noshtna ptica,
хайде наистина да се обединим за кафе! Къде е Д.Войников?.. newsm78
сега ще намеря 'пресечната' точка на маршрутите!  hahaha

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Ако потърсим и средно аритметичното като време - получава се нощта в събота срещу неделя!
Тогава се пие друго, не кафе!

# 724
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Dorothy, те ме питаха в кой клас съм Laughing и кое училище, та не са казали на децата, и аз отговорих: НПМГ  Joy

 

 Joy Joy Joy Joy Joy горките учители . Нашите може и да знаят, ама ние не сме информирани.


# 725
  • Sofia
  • Мнения: 820
Поздравления за детенцето  на Нощна птица newsm51 така темата си има състезател и в тази олимпийска дисциплина  Grinning

# 726
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Лейди, аз съм за кафе, но сигурно ли е, че всички ще са там  newsm78. Можеби всички осмокласници, което си е супер. С една дума е срещу Кауфланд, нали  newsm78 .

Елица предлагам ти да се смениш .  Ама няма да идваме у вас, да ни покажеш кафенетата.

Работя по въпроса за смяната. Laughing
Дороти,какъв ти Кауфланд? Няма да ходите в затвора ,я. hahaha Обяснила съм на Лейди маршрута на ЛС.Ако не съм ясна ще ви посрещам от пазара ако трябва. Joy

# 727
  • София
  • Мнения: 1 634
Ellytza, благодаря ти!
хайде, сменай смяната  Joy
 
Мдаамм,..   Thinking Лейди май ще се ориентира най-добре с такси  hahaha

Хайде дружно да извикаме - Знаток, къде си? На 49-та сме! Laughing

# 728
  • София
  • Мнения: 754
Знаток къде си?
Хетера - абсолютно съм съгласна. И такова удоволствие е да те чета. Пиши и разсъждавай на воля, всички имаме нужда от култура.
А за нечетенето - това ми е най-голямата болка за Елена, ама нали е с дислексия, та там нещата със думите не вървят. Нищо, не губя надежда.
На всички олимпийци - победа и пак победа. Каквото и да направят сладките ви деца, за мен ще си е победа, още от сега ви го казвам. Радвайте им се и да не съм чула укори. Приятно кафепиене.
И нека да ходят децата на театри, опери и където и да е - само да ходят.

# 729
  • гр.София
  • Мнения: 465
 bowuuАз съм със семейството във Видин!Не спира да вали-обмислям вариант още утре да палим колата за към София.Докато още имаме шанс Joy

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 11:28 от Ирина Б.

# 730
  • Мнения: 1 731
Майчета  от Варна,търся мама ,чието дете учи в Хуманитарната гимназия във Варна.Много ми трябва информация така да се каже от първа ръка.Може и на ЛС.Благодаря ви! Hug  bouquet Hug

# 731
  • Мнения: 310

 Лейди аз живея на две крачки от 2-ра английска така че съм за кафепиене.
Ще се събереме агитка и докато пиеме кафе ще им изпращаме положителна енергия на олимпиадците  Grinning

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 820
Супер , тъкмо ще ни заведете в подходящото заведение Hug

# 733
  • Мнения: 310
Ами в близост има сладкарница Неделя има и Sky кафе-сладкарница  Grinning има и други

# 734
  • Sofia
  • Мнения: 820
Лейди каза в 8:00 часа пред 2 АЕГ за всички желаещи!!!

Общи условия

Активация на акаунт