СЛИВЕН - ще чакаме пролетта

  • 30 586
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Кате дай един линк да ги разгледаме(ако може разбира се)

# 31
  • Мнения: 7
Здравейте, здравейте, здравейте! smile3534

Кате дай един линк да ги разгледаме(ако може разбира се)

Хем се радвам, че сте изкарали чудесно, хем ми е кофти, че не съм била таааааам! smile3515 Ние вчера след консултацията (в Амброаз Паре) тръгнахме нагоре да се разходим малко и минахме покрай трапезария Оранж, но беше 16 часа. Иначе щях поне да се отбия набързо да се запознаем на живо. Карай, друг път...

Пожелавам ви хубава и усмихната събота на всички!!! newsm51

# 32
# 33
  • Мнения: 7 430

На мен пък ми липсваха някои хора, които не присъстваха Sad


Не само на теб  Sad На всички ни липсваха  Hug

Последна редакция: сб, 30 яну 2010, 14:22 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 34
  • Мнения: 7
Разгледах, разгледах, разгледах! newsm44
Големи сте симпатяги! smile3521

# 35
# 36
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Момичета и аз се радвам,че дойдох на срещата много ми хареса храната беше много вкусна похвала на домакините. Радвам се че се запознах със всички много сте готини. И тортата на Катето ми хареса. Абе всичко беше перфектно.

# 37
  • Мнения: 731

 smile3501 Изкарали сте си страхотно! И тортата изглежда супер въпреки малкия дефект Wink Предполагам не е попречило да бъде изядена  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 20
Радвам се, че сте останали доволни, но то можели  да се оплачите  Joy И как ще ви е харесала храната като никой нищо не яде, ей така си седяха чинийките пълни. Само Анита изяде една салата, 2  пържоли, 2 шишчета,2 торти, изпи 1 литър вино, започна да се дразни с хората и да налита на бой  Joy  hahaha А после най- нахално каза, че съм й изяла аз тортата  #2gunfire  Joy Аниии, нали знаеш, че те обичам

Иначе и аз се радвам, че се събрахме толкова голяма компания, жалко, че не с всички имахме възможността да поговорим от близо, но ... времето е пред нас и ще има още много срещи. А Хубалевка, Далчето,Лунен сън, Либи иСашаса ще чакаме да се включат към нашата кафеджийско- айляшка групичка на пролет  Hug Мисля, че сервитъорките на Хермеса ще получат удар с нас, ако и тази година сме им редовни клиенти  Joy
 Пъзелче, ще се радваме и ти да се присъединяваш. А как се справяш с двете деца посред зима в къщи?  newsm78 Догодина ще ме чака същото като теб  Tired
Дидка, за хорото що не каза? Щяхме да пуснем една Бяла роза да врътним, уредбата дицебели за танци и купони има яко.  Joy Дръгия път по- малко приказки на маса, повече на дансинга тогава  Naughty

# 39
  • Мнения: 7 430

Дидка, за хорото що не каза? Щяхме да пуснем една Бяла роза да врътним, уредбата дицебели за танци и купони има яко.  Joy Дръгия път по- малко приказки на маса, повече на дансинга тогава  Naughty [/color]

..и повече пиене за мен, че аз съм срамежлива и ако не се подкарам не ставам  Crossing Arms

 Joy

П.С. ..аз още си хапвам от баничките..да ви е яд  Blush

Последна редакция: сб, 30 яну 2010, 18:09 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 40
  • Мнения: 43
Аз също се радвам, че присъствах на срещата. Другия път обещавам да се запозная с всички. Naughty
Много благодаря момичета, че ми помогнахте да преодолея тежкия ден. Heart Eyes

# 41
  • До Балкана
  • Мнения: 100
А Хубалевка, Далчето,Лунен сън, Либи иСашаса ще чакаме да се включат към нашата кафеджийско- айляшка групичка на пролет  Hug
По душа съм си айляк  Mr. Green Живот и здраве, там съм! Blush
Дами, исках да ви питам и да помоля за помощ относно педиатър! Разбрах, че трябва да го назова още в болницата, а както знаете нямам опит в сливенски води. Та ако може да препоръчате някой. Само ми се иска да не долюбва антибиотиците и ако кара малко по-хомеопатично, ще съм мноооого доволна!  Mr. Green Че и с прИтенции съм бе!

Последна редакция: сб, 30 яну 2010, 18:50 от Dallcheto

# 42
  • Мнения: 2 000
Нели  Hug Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 10
Ей и аз да се включа за деня! Срещата наистина си беше много готина!Браво на организаторката!Сисе,всичко беше много вкусно,а и обстановката много ми хареса!Кате,и тортата беше ммммм...!Поприказвахме си,посмяхме се:)
И аз се надявам другия път да си поприказвам с повече от момичетата!Но има време напред:)
Ей сега се захващам да видя фотографите ни какво са сътворили:)
Ами,Нелка нали това беше идеята WinkДано се е получило!
 Hug Hug Hug на всички!

# 44
  • Мнения: 91
А Хубалевка, Далчето,Лунен сън, Либи иСашаса ще чакаме да се включат към нашата кафеджийско- айляшка групичка на пролет  Hug
По душа съм си айляк  Mr. Green Живот и здраве, там съм! Blush
Дами, исках да ви питам и да помоля за помощ относно педиатър! Разбрах, че трябва да го назова още в болницата, а както знаете нямам опит в сливенски води. Та ако може да препоръчате някой. Само ми се иска да не долюбва антибиотиците и ако кара малко по-хомеопатично, ще съм мноооого доволна!  Mr. Green Че и с прИтенции съм бе!

Мисля че имаше една педиатърка Хомеопат обаче как беше .... треа да разпиташ  Grinning


Мноу сте хубави бе


Общи условия

Активация на акаунт