СЛИВЕН - ще чакаме пролетта

  • 30 577
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 119
Пъзелче, ще се радваме и ти да се присъединяваш. А как се справяш с двете деца посред зима в къщи?  newsm78 Догодина ще ме чака същото като теб  Tired
Честно казано очаквах да е много по-трудно.  Laughing Ми как, гледаме се, пеем, играем, караме се, гледаме филмчета и така. Между другото времето минава страшно бързо. Докато станем да ги нахраня, облека и сменя памперсите и станало обяд и пак идва време за сън.  Joy Joy Joy

И на мен ми хареса срещата, жалко че не можах да остана повече.

Нели Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 95
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.
Май сте си изкарали страхотно на срещичката, надявам се следващия път да се присъединя и аз.
Дидка благодаря ти за отговорите на лични, като имам по-конкретни въпроси ще питам пак, ако не ставам нахална.   bouquetАз съм Ваня Карчева да не се чудиш, коя е тази дето ти е пратила покана на фейса.
Меги благодаря за темичката   bouquet.

Това дъждовно време е само  smile3507

О, забравих да се похваля моето детенце има първо  tooth.

# 47
  • Мнения: 7
Buenos días, muchachas! smile3534

Далка, и аз търсих точно такъв педиатър още докато бях бременна, но тук в Сливен не се намира лесно и дори не съм сигурна дали съществува. Един съвет, когато някой ти препоръчва определен лекар - проучи го добре как лекува! Тук са много тези, които изписват антибиотик за най-малкото и се смеят като чуят думата хомеопатия! Аз имам отрицателни наблюдения за няколко педиатъра, но ще се въздържа да ги коментирам, за да не те подведа. За лекар ми е безкрайно трудно да съм обективна - и в отрицателен, и в положителен профил. От нашата педиатърка получаваме изключително внимание, но, слава Богу, не сме боледували и не мога да ти кажа как лекува. Иначе към нея се насочих именно поради това си условие, че не се хвърля лесно на антибиотиците. Но не мога да съм сигурна в това, а дано и не ни се налага!
Нели, Борито ми сподели какво ти се е случило в петък и мога само да те Hug! Аз винаги гледам положитлено на такива промени в живота си, защото и винаги се е оказвало, че Господ е имал по-добри планове за мен. newsm47 Така се надявам и с теб да се случи! newsm51
Пъзелче, много забавно ви звучи ежедневието! smile3533
Вани, честито ви първо зъбчееее! Бързо-бързо ще се озъбите нацяло! newsm47 Пожелавам ви да се показват без температури, плачове и да са здравички, белички и до кръв да хапят! smile3532

И на мен ми се спи в това примамливо за сън време, но като си гледам чадото как щурее наоколо - едва ли ще се спи! newsm53 Поне ще се отпусна пред тв-то и дано намеря нещо интересно и разпускащо. Пожелавам ви на всички спокойна и пълноценна неделя! smile3525

# 48
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Ха здравейте и от мен.Като ви слуша човек как говорите за срещата може само да съжаляваме тези които не сме дошли.
Дидка защо аз не мога да ти видя снимките?

# 49
  • Мнения: 4
Честито първо зъбче на Жанинка...Хайде скоро майка й да тича след нея Hug

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Здравейте.Честита ни нова тема.
    Защо немога да разгледам снимките от срещата ви.Нито на Дидето нито на Катето.

# 51
  • Сливен
  • Мнения: 36
Хилоу и от мен!!!   Mr. Green

  Ех, искаше ми се и на мен да дойда,но сме още много мънички другия път може би ,ако сме още тук  Grinning (и като купим и количката  Wink ) Иначе сте големи симпатяги   Mr. Green  ,радвам се че сте си изкарали толкова хубаво   Peace  

http://www.facebook.com/sashassa?ref=profile#/photo.php?pid=3064 … amp;id=1041051211  ето някоя снимчица на малкия Апостол,ако ви е интересно!!!

# 52
  • Мнения: 3
   Здравейте.Честита ни нова тема.
    Защо немога да разгледам снимките от срещата ви.Нито на Дидето нито на Катето.
Трябва да имаш регистрация във Facebook. Hug



Радвам се, че сте останали доволни, но то можели  да се оплачите  Joy И как ще ви е харесала храната като никой нищо не яде, ей така си седяха чинийките пълни. Само Анита изяде една салата, 2  пържоли, 2 шишчета,2 торти, изпи 1 литър вино, започна да се дразни с хората и да налита на бой  Joy  hahaha А после най- нахално каза, че съм й изяла аз тортата  #2gunfire  Joy Аниии, нали знаеш, че те обичам Naughty [/color]
 Mr. Green Mr. Green Това е заблуда момичета,не стига че ми изпраска салатата и пържолите ами и тортата  ,а аз толкова и се точих.Само се успокоявах че е бременна,че и виното щеше да замине Joy Mr. Green Mr. Green Mr. Green И аз те обичам Сисе Hug Hug

# 53
# 54
  • Мнения: 7
Хилоу и от мен!!!   Mr. Green

  Ех, искаше ми се и на мен да дойда,но сме още много мънички другия път може би ,ако сме още тук  Grinning (и като купим и количката  Wink ) Иначе сте големи симпатяги   Mr. Green  ,радвам се че сте си изкарали толкова хубаво   Peace 

http://www.facebook.com/sashassa?ref=profile#/photo.php?pid=3064 … amp;id=1041051211  ето някоя снимчица на малкия Апостол,ако ви е интересно!!!

Апостол е истинска прелест! Много нежно същество е, мила Петя! От сърце ви желая здраве и много радости! Hug

# 55
  • Мнения: 10
Петя,сега разгледах снимките,малкия е много сладъко човече!Да ви е жив и здрав и много да ви радва!
Вани,честито ви зъбче!

# 56
  • Мнения: 3
(По душа съм си айляк  Mr. Green Живот и здраве, там съм! Blush
Дами, исках да ви питам и да помоля за помощ относно педиатър! Разбрах, че трябва да го назова още в болницата, а както знаете нямам опит в сливенски води. Та ако може да препоръчате някой. Само ми се иска да не долюбва антибиотиците и ако кара малко по-хомеопатично, ще съм мноооого доволна!  Mr. Green Че и с прИтенции съм бе!)



 да трябва да си избереш че нямаш много време Mr. Green и първия ден в който се приберете трябва да дойде,за да ви запише прегледа,да ти даде някой друг акъл за бебето.Те повечето доктори първата им работа антибиотици,за да се подсигуряват.Аз моя съм го научила и даже и не споменава за тях(само веднъж сме пили,заради уши)Много съм доволна Dallche от него-Златанов се казва и е в 3та поликлиника,поразпитай и другите булки(както казва румето Joy)За всеки лекар ще чуеш двузначни мнения и те са хора грешат Simple Smile  Hug Hug

# 57
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386




    Здравейте.Честита ни нова тема.
    Защо немога да разгледам снимките от срещата ви.Нито на Дидето нито на Катето.
Трябва да имаш регистрация във Facebook. Hug




Аз имам регистрация във Фейсбук ама пак не мога да разгледам снимките на Дидка
А малкия Апостол е просто прекрасен

Последна редакция: нд, 31 яну 2010, 20:07 от Пеца

# 58
  • Сливен
  • Мнения: 197
     И аз имам,но неможах да ги отворя  Thinking

# 59
  • Мнения: 2 000
Не можете, щото са заключени. Няма сульо и пульо да ги гледа я  Laughing Трябва да ви добавим в приятелите и тогава ще ги видите.

Общи условия

Активация на акаунт