Под сърцето ми расте малко ЮНСКО бебенце - 13

  • 18 352
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Хайде и аз да се запиша  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 0
и аз съм тук Laughing

# 17
  • Мнения: 133
Зравейте,хайде и аз да се запиша Grinning

# 18
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
В новата тема да ви се оплача!  newsm45 Имам стрии на гърдите! Току що ги видях и то с огледало, защото са отдолу. Никога не съм имала там и ми е много криво, те колкото са малки и сега ще станат грозни... Ама аз съм си виновна, щото мажех само корема, а гърдите ги мажех със крем за стягане и се получи егати ефекта. И най-интересното е, че са бели, едва се виждат, но аз ги ВИЖДАМ   smile3556 newsm45! Всъщност може и да не са отскоро щом са бели, гърдите ми бяха пораснали в началото изведнъж, сигурно тогава е станало. Ама нищо не мога да направя вече  Close, ще се мажа, че да не се увеличат. Цената на щастието! Важното е малкото да е добре!  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 891
И аз имам такива стрии Simple Smile Спокойно. След няколко месеца като се роди бебето, няма да имаш време да се сещаш за тях Simple Smile

Малкия се обърна с краката надолу и сега доста успешно ме тъпче по пикочния мехур. Ако до сега съм пишкала на всеки час, сега се очертава да не излизам от WC  Mr. Green

Последна редакция: нд, 31 яну 2010, 19:13 от jj okocha

# 20
  • España
  • Мнения: 4
В новата тема да ви се оплача!  newsm45 Имам стрии на гърдите! Току що ги видях и то с огледало, защото са отдолу. Никога не съм имала там и ми е много криво, те колкото са малки и сега ще станат грозни... Ама аз съм си виновна, щото мажех само корема, а гърдите ги мажех със крем за стягане и се получи егати ефекта. И най-интересното е, че са бели, едва се виждат, но аз ги ВИЖДАМ   smile3556 newsm45! Всъщност може и да не са отскоро щом са бели, гърдите ми бяха пораснали в началото изведнъж, сигурно тогава е станало. Ама нищо не мога да направя вече  Close, ще се мажа, че да не се увеличат. Цената на щастието! Важното е малкото да е добре!  Heart Eyes

На мен ми излязоха още в началото стрии, но не бели а червени  Sad първо по гърдите и след това и по д.то, а се мажа още от момента в който разбрах че съм бременна но.... смятам че който е предразположен към тях спасяване няма с каквоото и да се мажеш.

 

Лек ден тумбачета

П.С. новата темичка е супер

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Аз пък да се оплача, че съм болна. Запушен ми е носа, отпаднала съм, шумят ми ушите и леко ме боли глава. Пръскам Стеримар, смуча Хомеожен, ям мед и лимони, пия чай... Надявам се да ми се размине само с това... Температура нямам, но аз мнооого трудно вдигам такава. Така съм вече от 3 дни, ако до утре няма подобрение ще се ходи на лекар.

Довега, бързо да се похвалиш как е минало щастливото събитие. И снимки чакаме!  Heart Eyes

Натали, и моите нокти се цепят, което ме навежда на мисълта, че не трябва да бавя повече витамините, колкото и да не ми се иска... Ти пиеш ли витамини? Поне с косата нямам проблем, но не съм забелязала да е станала по-хубава, както твърдят, напротив...


# 22
  • Мнения: 781
Здравейте и от мен  Hug
mar4ela5 , и аз съм болна. Добре , че нямаш температура, защото аз вдигам до 38.2. Притеснено ми е, но лекарката ми ме успокои , че не е страшно. Хремата е ужасна, не мога да дишам през носа  Tired
Утре ще ходя на лекар , и ще си постоя в къщи няколо дни

# 23
  • в белята
  • Мнения: 536
Цъмбур и аз.Какъв късмет само ,този път ве хванах още на втора страница.

# 24
  • Мнения: 119
Пепси, мерси за темата!
Старата сега ще я изчитам, че почти цялата я изтървах. Много гадна настинка карах цяла седмица. Едва от вчера ми просветна, но носа ми е тотално запушен и направо се задушавам на моменти. Изпробвах всички разрешени методи за отпушване, но при мен нищо не помага Sick
Честито на всички, които са разбрали вече пола на бебоците!
JJ, стискам палци за резултатите. Пробвай за първите 2 дена по - рано, на нас така ни излязоха.

# 25
  • Мнения: 293
Аз пък да се оплача, че съм болна. Запушен ми е носа, отпаднала съм, шумят ми ушите и леко ме боли глава. Пръскам Стеримар, смуча Хомеожен, ям мед и лимони, пия чай... Надявам се да ми се размине само с това... Температура нямам, но аз мнооого трудно вдигам такава. Така съм вече от 3 дни, ако до утре няма подобрение ще се ходи на лекар.

Довега, бързо да се похвалиш как е минало щастливото събитие. И снимки чакаме!  Heart Eyes

Натали, и моите нокти се цепят, което ме навежда на мисълта, че не трябва да бавя повече витамините, колкото и да не ми се иска... Ти пиеш ли витамини? Поне с косата нямам проблем, но не съм забелязала да е станала по-хубава, както твърдят, напротив...

Витамини пия от началото на 4 месец но те моите нокти и без друго са си слабички.Аз днес смелих сусам с машинката и го забьрках с мед има вкус на тахан халва и мисля да си хапвам.

# 26
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Запис и от мен! Hug

Пепсиbouquet

И аз от няколко дни съм със запушен нос,не мога да разбера настинка ли е или от бременността  Rolling Eyes .Вечер става страшно,не мога да заспя ако не ми е отпушен носа.Пробвам най различни бабини трикове,засега само с временнен ефект.

# 27
  • Мнения: 36
еййййййй 2 дена ме няма и нова тема сте пуснали  Shocked Shocked  #Silly
Да кажа за срещичката и аз  Crazy много хубаво беше, много приятно ми беше, много искам пак да се срещнем   Hug Hug Много е приятно да се срещнеш със хора, които са на твоята вълна  Hug Hug

# 28
  • Мнения: 49
|Хайде и аз да се разпиша в новата темичка  Simple Smile

smilianova качи моля те и снимката от твоят фотоапарат в албумчето ни  Hug

# 29
  • Мнения: 40
А пък аз вчера ходих на поход. Не можах да устоя просто - това е една традиция на нашето туристическо дружество, датираща от преди 50 години. За който се интересува - за нея пише тук http://extremary.log.bg/article.php?article_id=18581.
Иначе, до подножието на върха тази година ходихме с джипа (естествено) и изкачвахме само час и половина. Беше много приятна разходка в снежната планина и се чувствам страхотно. Е, после в хижата цигареният дим ужасно ме дразнеше, но какво да се прави... Качила съм и две снимчици, но там не се виждам много-много, защоно се бях екипирала като за Еверест. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт