Рожден ден за по-голямо дете - къде?

  • 14 639
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 817
Да, имат аниматор, на повикване. На съпругът ми му обяснили, че по-добре да не взима аниматор ако трябва само да им пуска музика.
Това беше 1вият РД на дъщеря ми изцяло организиран от съпруга ми Simple Smile Като изключим това, че беше забравил торта... справи се Simple Smile

# 16
  • Мнения: 14
Можеш да поръчаш аниматор и да си направиш партито в училище. Учителките обикновено нямат нищо против. Само трябва да го ориентираш какво харесва детето и той ще има грижата. Според мен за деца над 5 год. възраст това е най-подходящият вариант PeaceАко искаш пиши на лични мога да препоръчам аниматор.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 361
АнМари - браво на таткото!
А си право, че са големи за аниматор и е най-добре сами да си организират купона. Hug

# 18
  • Мнения: 88
АнМари - браво на таткото!
А си право, че са големи за аниматор и е най-добре сами да си организират купона. Hug

Не познавам конкретно случая, но добрият аниматор може да си организира и така нещата, че да пуска музика ( аз примерно имам личен лаптоп, на който съм си направила 3 различни плейлисти с песни, които като ги пусна музиката върви както съм я подредила, а като говоря по микрофона автоматично саунда се намаля) и да организира игрите.
Миналият месец бях на РД на 14 год. хлапета.С мен беше и едно момче, което ми пускаше музиката.В началото много се срамуваха да излезнат да танцуват, да се поотпуснат, но след първата игра всичко беше ОК.Така че ролята на аниматора е да създаде настроението, когато е необходимо...
Напълно съм съгласна и с това, че има и деца, които нямат нужда от аниматори, тъй като те сами имат ясна представа как да протече купона.

# 19
  • Мнения: 613
Не искам да отварям нова тема, а имам предстоящ голям проблем по този въпрос.

Скоро предстои рожден ден на дъщеря ми, ще стане на 9г. Последните 10 плюс години сме живяли в чужбина, тя самата съответно няма среда и приятели в България и максимума деца ще бъдат 5-7. Аз самата нямам абсолютно никаква идея за това какво правят детските клубове тук, става въпрос за София.

Моля, ако някой може да ми помогне с идея за детски клуб и за малко деца. Чувствам се много отчаяна, нямам никаква идея какво и къде да гледам. Предварително благодаря!

# 20
  • София
  • Мнения: 39 817
Ето една голяма (огромна тема) за клубовете в София - Детски клубове в София

# 21
  • Мнения: 613
Благодаря!   bouquet Ще попитам и там.

# 22
  • Мнения: 88
Не искам да отварям нова тема, а имам предстоящ голям проблем по този въпрос.

Скоро предстои рожден ден на дъщеря ми, ще стане на 9г. Последните 10 плюс години сме живяли в чужбина, тя самата съответно няма среда и приятели в България и максимума деца ще бъдат 5-7. Аз самата нямам абсолютно никаква идея за това какво правят детските клубове тук, става въпрос за София.

Моля, ако някой може да ми помогне с идея за детски клуб и за малко деца. Чувствам се много отчаяна, нямам никаква идея какво и къде да гледам. Предварително благодаря!

А тя има ли приятелски кръг от училището, което посещава в София?
Може да покани някои деца от класа, от квартала.....
Жалко, че закриха Софияленд Sad.Това е идеално място за по-големи дечица....

# 23
  • на майната си
  • Мнения: 425
Зависи от средата на децата, но ние имаме няколко приятелски семейства и децата ни са на близка възраст. Тази година реших, тъй като ми писна да давам маса пари за 2 часа Simple Smile, да се организираме на къща извън града. Ще има поне 8-10 деца, торта и лакомства ще взема от тук, Достатъчно големи /9 год./ са да си спретната весел купон - и така 2-3 дена ще прекарат заедно в нова обстановка, а родителите също ще разпуснем. Та това според мен също е вариант.

# 24
  • Мнения: 613
А тя има ли приятелски кръг от училището, което посещава в София?
Може да покани някои деца от класа, от квартала.....

От училището само ще са ни гостенчетата, но те не са много, тя е в малък клас. Съседи-деца на нейната възраст няма около нас, плюс, че тя не ги и познава, за нея всичко наоколо е все още чужбина, изключително тежка адаптация, културен шок, езикова бариера и прочие.
Благодаря за съпричастността, а за Софияленд и аз съжалявам, така и не можах да го видя никога.

Parsy, идеята ти е много добра, ако имахме къща аз също щях да се ориентирам към този вариант. Децата са по-големи и могат да се организират много интересни игри от по-възрастните. Аз имам много хубави спомени с такива игри от моето детство, заливали сме се от смях.
А и най-важното не са ограничени с времето, въобще плюсове много. Весел празник ви желая  Simple Smile

# 25
  • на майната си
  • Мнения: 425
Не, ние наемаме Simple Smile и аз нямам. Просто съчетаваме времето, а и няколко деца са през февруари - така че ще направим всеки ден по 1 РД Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 073
Не, ние наемаме Simple Smile и аз нямам. Просто съчетаваме времето, а и няколко деца са през февруари - така че ще направим всеки ден по 1 РД Simple Smile
Честно казано на мен такъв тип празнуване на тази възраст ми се струва малко пресилено newsm78 На 9 - години с други деца на вила или хижа, ми идва в повече. Лично мнение, разбира се.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 817
Вилата за приятелски семейства, малко деца и т.н. става.
И за мен 9г е малка възраст за такова празнуване.

# 28
  • на майната си
  • Мнения: 425
Ами то е точно това - приятелски семейства с деца, които са приятелчета - съчетавам 2в1 - и ние, родителите,  доволни и децата Simple Smile.
Не виждам тук никакво изхвърляне, но... всеки има право на мнение Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 1 073
Ами то е точно това - приятелски семейства с деца, които са приятелчета - съчетавам 2в1 - и ние, родителите,  доволни и децата Simple Smile.
Не виждам тук никакво изхвърляне, но... всеки има право на мнение Simple Smile.
Parsy, или някой не е обяснил както трябва или аз, не съм разбрала.
Иначе, няма нищо по хубаво от това, човек да е с приятели някъде извън града и да се забавлява. А, ако и децата на приятелските семейства са приятели -още по - добре! Peace

Общи условия

Активация на акаунт