Домашен пилинг

  • 12 993
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • France
  • Мнения: 726
Сода + зехтин, с кръгови движения се почиства лицето. Но, за мен този пилинг е агресивен- кожата ми се зачервява и леко щипе.

# 16
  • Мнения: 56
Аз ползвам товаhttp://nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=10 и съм много доволна,избистря тена на лицето и завяхват и пъпчиците-нали е с плодови киселини,а те "убиват "пъпките. Peace

# 17
  • Мнения: 6 619
Този на makeupartistschoice имате ли идея в нета дали може да се намери?

# 18
# 19
  • Мнения: 6 619

Мерси.
Открих това едва ли някой ги е ползвал ама все пак да попитам
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3602368 … ame=STRK:MEWAX:IT

# 20
  • Мнения: 77
това изглежда много интересно.надявам се някой да даде отзиви за него въпреки че и аз се съмнявам някой да го е ползвал newsm78

# 21
  • Мнения: 616
мне...и никъде не намерих отзиви за него в нета...продути от същия тип има на сайта на MUAC който дадох, и са проверени все пак, и цените не са съществено различни  Peace

# 22
  • Мнения: 6 619
Двете шишенца, които си показала какво съдържат едното е пилинга ,а другото преди или след него се ползва ?За един курс колко мл. са нужни?
И какво друго трябва де се добави ?

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 20:50 от Iliana__

# 23
# 24
  • Мнения: 616
едното е пилинга, другото е тоник за подготовка, обтрива се лицето преди и след пилинга.
не знам какво имаш предвид под един курс newsm78
аз съм си взела sample size бутилчицата, миниатюрна е, 1/2 oz което е 15 мл ако не се лъжа. правя си пилинг веднъж седмично, досега съм направила 5 от този, бутилчицата с пилинг е едва почната има поне още за 10тина, ако не и повече, но нанасям с пръсти и не хабя продукт върху четки и тампони. от друга страна тоника ми е на свършване, бих препоръчала отделно допълнителна бутилка с тоник, те предлагат, аз си купувам от магазина защото той е основно  Witch Hazel  което тук се продава навсякъде кажи речи. Използвам и сапуна им, пак си взех мострения размер и едва е започнат, твърдите сапуни знаете колко време издържат. Това ти трябва, и някакъв хубав крем за след това, но той си е по твой избор, гелче от алое вера много хубаво действа
ако имаш други питанки, давай..
помнете, това е КИСЕЛИНА и трябва да се използва много внимателно!

в тази тема пак съм писала за този пилинг:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=472534.0



под това че няма нищо в нета има предвид коментари и ревюта на независими сайтове Peace


# 25
  • Мнения: 451
Постът ми не е имал общо с твой. Peace

# 26
  • Мнения: 3
Здравейте, видях темата, която е стара, но би ми била много полезна, та исках да я възродя.
Препоръчайте ми крем с пилингов ефект за белези от акне, тъй като професионалният пилинг е твърде агресивен и крие много рискове. Според мен си заслужава само при мноого краен случай.  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 681
Бих препоръчала този крем  Отстранява равномерно мъртвата тъкан чрез плодови киселини. Още повече, че сега е тъкмо сезона в който трябва да се започне пилинга на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт