Дайте снимки

  • 18 005
  • 429
  •   1
Отговори
# 360
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Към Хонда  Naughty Много те моля с това тяло ми разби само4уствието. Дай снимка от дебелите си години Crossing Arms Mr. Green
и аз така си казах .макар 4е ти няма за какво да се срамува6 ..други сме тези дето завидяхме .
Хонда със снимки от детските години не върви  Naughty Whistling

# 361
  • Мнения: 1 909
Направих НОВ албум : Клубни Бебоци  Simple Smile

Последна редакция: нд, 16 окт 2005, 03:03 от geminarius

# 362
  • Spain
  • Мнения: 3 750
хммммм за тук ми е трудно да сложа само1 снимка - сигурно ще ми трябва цял ден за да си избера 1 след сложно гласуване  Mr. Green Stop  и ще трябва през ден през 2 да я сменям  #Crazy
..аз ще пасувам до утре ..а сега цяла нощ ще е премислям "коя" 

# 363
  • Мнения: 400
хммммм за тук ми е трудно да сложа само1 снимка - сигурно ще ми трябва цял ден за да си избера 1 след сложно гласуване  Mr. Green Stop  и ще трябва през ден през 2 да я сменям  #Crazy
..аз ще пасувам до утре ..а сега цяла нощ ще е премислям "коя" 

Да, тука наистина вече ще имаме проблем   Mr. Green

# 364
  • Мнения: 1 909
Бе слагайте спокойно, ще отворим нов акаунт после  Mr. Green

Може ли някой да ме светне защо в Клубни Бебоци се виждат само 4 снимки, при условие, че качих 5?
5 снимки (за да се видят от този линк, трябва се логнете)
Толкова ли му е бавен ъпдейта на тоя уебшотс?  Twisted Evil

А ТУК се виждат само 4, с нередактирани имена.  Shocked newsm78

Последна редакция: нд, 16 окт 2005, 03:10 от geminarius

# 365
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Докладвам примерно - разписах се. Wink И за да има повече място за всички желаещи да се похвалят със съкровищата си мами, съм сложила обща снимка на моите момчета  Grinning

ПС. Сега остава да направим и албум на половинките ни!  Twisted Evil Mr. Green

Поздрави! Heart Eyes Hug

# 366
  • Мнения: 4 212
А, супер иде за половинките. Аз съм за  PeaceОба4е накои може да искат разрешение от тях, ако те самите не са съгласни , половинките имам предвид, ще с епростим с зяпането Mr. Green

и аз ка4их снимка на Цви4ката, не е малко бебе, ма нали е била, тъй 4еееее.... Laughing

# 367
  • Мнения: 1 173
Honde, да отиваш да ядеш, че ни нам ко шта праа. ooooh!
Ти съвесем ми уби самочувствието Naughty....Добре, че мъжо е отатъка и гледа формулата.... Mr. Green

# 368
  • Мнения: 1 173
и аз ка4их снимка на Цви4ката, не е малко бебе, ма нали е била, тъй 4еееее.... Laughing

Ма тя Ванината по кво е шампионка? Grinning

# 369
  • Мнения: 1 465
Moje da e tap vapros,

ama ima li parola za ka4vane na snimkite v webshots-a i kakva e tia? Neznam kak da si ka4a moia snimka.  newsm78 A 4etoh, ama mnogo ste izpisali i nevidiah kade sa instrukciite - niakoi moje li da gi kopne i da mi gi postva na li4ni Tired
Blagodaria vi predvaritelno i ne me biite za nedoglejdaneto Hug

# 370
  • Мнения: 4 244
Moje da e tap vapros,

ama ima li parola za ka4vane na snimkite v webshots-a i kakva e tia? Neznam kak da si ka4a moia snimka.  newsm78 A 4etoh, ama mnogo ste izpisali i nevidiah kade sa instrukciite - niakoi moje li da gi kopne i da mi gi postva na li4ni Tired
Blagodaria vi predvaritelno i ne me biite za nedoglejdaneto Hug
Търси моите или на Хулиганката постинги в темата в тях пише подробно всичко

# 371
  • Мнения: 4 212
Ма тя Ванината по кво е шампионка? Grinning

художествена гимнастика.
Тази снимка има сантиментален спомен за мен. Самата снимка е на хартия, пресех я с цифровия, затова и ка4етсвото е ниско. Състезанието беше на 21 май, аз бях в болницата и не можах да отида с нея. Треньорката после ми вика, знайш как тъгува и и липсваш. Ми какво да направя, само тва ми липсваше да ми каже. Оба4е Ванина навила баба и да отде с нея, тя се дърпала, оба4е малката я поставила на място с думите "Кой ще ми бере срама ?" Скъса ме. Когато спе4ели купата и медала, казала "този медал е за мама".  Heart Eyes

# 372
  • Мнения: 4 212
Поле, името е bgmammaworld, a паролата e  bgmamma.

# 373
  • Мнения: 1 465
Поле, името е bgmammaworld, a паролата e bgmamma.
Thanks Tei4e Hug

# 374
  • Мнения: 1 909
Преименувах албума  smile3534
Ми така де!  Crossing Arms


Теичке, да ти е живо и здраво гимнастичето!  Hug И дай Боже, като му дойде времето, още едно!  Heart Eyes
Няма възрастови ограничения, щото те дечурлигата винаги ще си останат нашите бебенца  Heart Eyes newsm03  love001

Общи условия

Активация на акаунт