Дайте снимки

  • 17 964
  • 429
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 173
Ма тя Ванината по кво е шампионка? Grinning

художествена гимнастика.
Тази снимка има сантиментален спомен за мен. Самата снимка е на хартия, пресех я с цифровия, затова и ка4етсвото е ниско. Състезанието беше на 21 май, аз бях в болницата и не можах да отида с нея. Треньорката после ми вика, знайш как тъгува и и липсваш. Ми какво да направя, само тва ми липсваше да ми каже. Оба4е Ванина навила баба и да отде с нея, тя се дърпала, оба4е малката я поставила на място с думите "Кой ще ми бере срама ?" Скъса ме. Когато спе4ели купата и медала, казала "този медал е за мама". Heart Eyes

Ох, разплака ме... Hug

# 376
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ха от4етох се и аз в албум4ето ..пофото6опствах малко 4е не мога само една да ка4а сори Simple Smile
 ТЕика Ванина голяма сладурана хиляди целувки да ипрати6 от нас  Hug

# 377
  • Мнения: 1 173
Teya, ко става Ванината няма ли гадже? Mr. Green
Или си не казва? Crazy

# 378
  • Мнения: 7 430
Теичка, много ти е сладка гимнастичката...ама да знаеш, че все едно тебе видях..така от пръв поглед все едно ти беше получила медал.

Да я нацелуваш от една друга спортна натура Wink и медалистка  Embarassed

Доритка сладка....няма начин да няма такова хубаво дете...поне приятел Wink Hug

# 379
  • Мнения: 1 173
Доритка сладка....няма начин да няма такова хубаво дете...поне приятел Wink Hug

Е то ясно, че има, ама ние подробности искаме. Flutter Grinning
Спанец ли, къв е, що е? Нема така на някой цървул си дадем хубавото дете. Hug

# 380
  • Мнения: 4 212
хахахха, сладунки, няма гадже още  Naughty никви такива  Crossing Arms не 4е ще ме пита де Whistling Flutter Благодаря за хубавите думи.  Hug отивам да надзърна как се казва албума.  Flutter

# 381
  • Мнения: 734
хахахха, сладунки, няма гадже още  Naughty никви такива  Crossing Arms не 4е ще ме пита де Whistling Flutter Благодаря за хубавите думи.  Hug отивам да надзърна как се казва албума.  Flutter

е може ли така , тъкмо спрях да рева че мъжа ми замина и като го прочетох това за Цвичката - пак! Тея, да ти е жива и здрава! Браво на гъвкавата гимнастичка! Винаги да печели!

# 382
  • Мнения: 1 173
тъкмо спрях да рева че мъжа ми замина

 #Crazy Де го прати човека?
Що ревеш, нали ще се върне? newsm78
Я иди Нати да те цунка, да видиш как бързо ще ти мине. Hug


# 383
  • Мнения: 7 430

 #Crazy Де го прати човека?
Що ревеш, нали ще се върне? newsm78

Сигурно на работа  newsm78 да изкарва парички...едва ли е при някой мома  Mr. Green

# 384
  • Мнения: 90
И аз да ви се представя визуално Blush Hug Малко ме е срам 4е не са ми много хубави снимките и са много еднообразни ама сама съм ги правила с webcamera,щото нямам друга.Абе колкото да ме видите стават.
 http://photobucket.com/albums/b264/Thaisse/

# 385
  • Мнения: 579
И аз да ви се представя визуално Blush Hug Малко ме е срам 4е не са ми много хубави снимките и са много еднообразни ама сама съм ги правила с webcamera,щото нямам друга.Абе колкото да ме видите стават.
 http://photobucket.com/albums/b264/Thaisse/

Да ама нищо не се вижда.

Please login to share your photos.

# 386
  • Мнения: 90
А така...Ами какво да направя newsm78 хи4 ме няма по тези работи....освен да пробвам пак да дам линк...
http://photobucket.com/albums/b264/Thaisse/?action=options

# 387
  • Мнения: 579
Много сте сладки и двамата.

А малкият е с толкова чаровна усмивка.Пу,пу.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

thaisse,a защо не си качиш снимка в общия албум?

# 388
  • Мнения: 4 212
http://photobucket.com/albums/b264/Thaisse/?action=view&current=07-10-050.jpg
тази снимка е много хубава, едни слън4еви сте и двамата.
 ка4и една  в албума наистина.

# 389
....Хонда със снимки от детските години не върви  Naughty Whistling
Хехе. От тях нямам. "Склада" е в Б-я с тях. Ама, че не е нова, не е. Но с късата коса сама нещо ме няма.  Embarassed Като се видя в кадро (щото обикновенно съм зад) ще я сменя. А тази е след бременеенето и след свалянето на килцата  Crazy

Допълних двете си мушмурочки към другият албум. Бърка ли се, че всяка е на отделна снимка Embarassed?

Общи условия

Активация на акаунт