Дайте снимки

  • 18 034
  • 429
  •   1
Отговори
# 360
  • Spain
  • Мнения: 3 752
Към Хонда  Naughty Много те моля с това тяло ми разби само4уствието. Дай снимка от дебелите си години Crossing Arms Mr. Green
и аз така си казах .макар 4е ти няма за какво да се срамува6 ..други сме тези дето завидяхме .
Хонда със снимки от детските години не върви  Naughty Whistling

# 361
  • Мнения: 1 909
Направих НОВ албум : Клубни Бебоци  Simple Smile

Последна редакция: нд, 16 окт 2005, 03:03 от geminarius

# 362
  • Spain
  • Мнения: 3 752
хммммм за тук ми е трудно да сложа само1 снимка - сигурно ще ми трябва цял ден за да си избера 1 след сложно гласуване  Mr. Green Stop  и ще трябва през ден през 2 да я сменям  #Crazy
..аз ще пасувам до утре ..а сега цяла нощ ще е премислям "коя" 

# 363
  • Мнения: 400
хммммм за тук ми е трудно да сложа само1 снимка - сигурно ще ми трябва цял ден за да си избера 1 след сложно гласуване  Mr. Green Stop  и ще трябва през ден през 2 да я сменям  #Crazy
..аз ще пасувам до утре ..а сега цяла нощ ще е премислям "коя" 

Да, тука наистина вече ще имаме проблем   Mr. Green

# 364
  • Мнения: 1 909
Бе слагайте спокойно, ще отворим нов акаунт после  Mr. Green

Може ли някой да ме светне защо в Клубни Бебоци се виждат само 4 снимки, при условие, че качих 5?
5 снимки (за да се видят от този линк, трябва се логнете)
Толкова ли му е бавен ъпдейта на тоя уебшотс?  Twisted Evil

А ТУК се виждат само 4, с нередактирани имена.  Shocked newsm78

Последна редакция: нд, 16 окт 2005, 03:10 от geminarius

# 365
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Докладвам примерно - разписах се. Wink И за да има повече място за всички желаещи да се похвалят със съкровищата си мами, съм сложила обща снимка на моите момчета  Grinning

ПС. Сега остава да направим и албум на половинките ни!  Twisted Evil Mr. Green

Поздрави! Heart Eyes Hug

# 366
  • Мнения: 4 212
А, супер иде за половинките. Аз съм за  PeaceОба4е накои може да искат разрешение от тях, ако те самите не са съгласни , половинките имам предвид, ще с епростим с зяпането Mr. Green

и аз ка4их снимка на Цви4ката, не е малко бебе, ма нали е била, тъй 4еееее.... Laughing

# 367
  • Мнения: 1 173
Honde, да отиваш да ядеш, че ни нам ко шта праа. ooooh!
Ти съвесем ми уби самочувствието Naughty....Добре, че мъжо е отатъка и гледа формулата.... Mr. Green

# 368
  • Мнения: 1 173
и аз ка4их снимка на Цви4ката, не е малко бебе, ма нали е била, тъй 4еееее.... Laughing

Ма тя Ванината по кво е шампионка? Grinning

# 369
  • Мнения: 1 465
Moje da e tap vapros,

ama ima li parola za ka4vane na snimkite v webshots-a i kakva e tia? Neznam kak da si ka4a moia snimka.  newsm78 A 4etoh, ama mnogo ste izpisali i nevidiah kade sa instrukciite - niakoi moje li da gi kopne i da mi gi postva na li4ni Tired
Blagodaria vi predvaritelno i ne me biite za nedoglejdaneto Hug

# 370
  • Мнения: 4 244
Moje da e tap vapros,

ama ima li parola za ka4vane na snimkite v webshots-a i kakva e tia? Neznam kak da si ka4a moia snimka.  newsm78 A 4etoh, ama mnogo ste izpisali i nevidiah kade sa instrukciite - niakoi moje li da gi kopne i da mi gi postva na li4ni Tired
Blagodaria vi predvaritelno i ne me biite za nedoglejdaneto Hug
Търси моите или на Хулиганката постинги в темата в тях пише подробно всичко

# 371
  • Мнения: 4 212
Ма тя Ванината по кво е шампионка? Grinning

художествена гимнастика.
Тази снимка има сантиментален спомен за мен. Самата снимка е на хартия, пресех я с цифровия, затова и ка4етсвото е ниско. Състезанието беше на 21 май, аз бях в болницата и не можах да отида с нея. Треньорката после ми вика, знайш как тъгува и и липсваш. Ми какво да направя, само тва ми липсваше да ми каже. Оба4е Ванина навила баба и да отде с нея, тя се дърпала, оба4е малката я поставила на място с думите "Кой ще ми бере срама ?" Скъса ме. Когато спе4ели купата и медала, казала "този медал е за мама".  Heart Eyes

# 372
  • Мнения: 4 212
Поле, името е bgmammaworld, a паролата e  bgmamma.

# 373
  • Мнения: 1 465
Поле, името е bgmammaworld, a паролата e bgmamma.
Thanks Tei4e Hug

# 374
  • Мнения: 1 909
Преименувах албума  smile3534
Ми така де!  Crossing Arms


Теичке, да ти е живо и здраво гимнастичето!  Hug И дай Боже, като му дойде времето, още едно!  Heart Eyes
Няма възрастови ограничения, щото те дечурлигата винаги ще си останат нашите бебенца  Heart Eyes newsm03  love001

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт