ПЪРВОКЛАСНИ страсти - тема 5

  • 42 065
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 031
Успех на Габи!

# 16
  • Мнения: 3 034
Благодаря ви, момичета ! Hug

Успех на Габа ! fingerscrossed

# 17
  • Мнения: 1 849
Успех на Габи!!  Praynig

# 18
  • В офиса
  • Мнения: 4 031
Янита, страхотна дъщеря имаш (и двете, всъщност) И аз й желая успех и ще стискам палци, а на цялото ви семейство прекрасен празник

# 19
  • Мнения: 1 883


Благодаря ви момичета . Вики беше най - щастливото дете вчера .
Получи мечтания подарък - глобус


http://prikachi.com/users/vikuna/95P.jpg

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 23:49 от Vivi

# 20
  • В офиса
  • Мнения: 4 031
Викуна, ЧРД на порасналата ти чаровница. Да расте здрава, весела и любопитна.

# 21
  • Мнения: 5 877
Благодаря сърдечно на всички! Деси, и аз харесвам близнаците Simple Smile

Честито на Вики! Да е здрава, да открива всеки ден нещо, което да й носи радостно вълнение!

# 22
  • Мнения: 1 883
 nbirthday Бъди жива , здрава и мноого обичана жена!!!!!nbirthday

# 23
  • Мнения: 1 883
http://prikachi.com/users/vikuna/96w.jpg

А ето това е моя подарък от Вики за днес  Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Честит рожден ден на Вики!!! Щастливо детство!  Hug

# 25
  • Мнения: 1 092
Честит рожден ден , Вики!!!  ura Tada

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Честит рожден ден на Вики!Да расте здрава и много щастлива!


На Габа Успех на състезанието,на Янита и цялото ви семейство хубав празник и лек път!    bouquet
Ние има да пишеме,пишеме днес...... ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 159
Охо,имаме си още едно сладко Водолейче в темичката!Здрава,весела и все така красива да е порасналата Вики!
Да ви кажа,чак не ми се вярва,че стават на 8 години децата ни!Струва ми се,че са доста големи вече!А това,че ние ги жалим и не ни се иска да растат толкова бързо,си е съвсем отделен въпрос.
Днес върнаха една ужасна диктовка по БЕЛ,просто се ядосах много!Това,че буквата"С" я пише без никаква горна извивка ми е най-малкия проблем!Глетка,клон,вместо клоун,кукутка,вместо гугутка,тат  ко го е написал ей така,разделено!Въобщее,нямам думи!Какви усилия положих да не му се развикам,нямате си на представа.И в работата имам проблеми,налага се да си взема половината платена отпуска в края на февруари,ядосах се,прибирам се и той ми поднася тетрадката с мазна усмивка #Crazy!
Забравих вчера да благодаря на lina6.3 за темата!
Стискам палци на Габа и чакам подробен разказ,снимков мат'риал и клипче!!!

# 28
  • Мнения: 113
Честит рожден ден  на всички рожденници-и големи и малки.Да са живи,здрави,много успехи с ученето и работата,любов и щастие.Стиска ме палци и на Габи.Успешен втори срок на първокласниците и майките им разбира се.Приятна вечер на всички.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравейте и от мене! И при нас е променена програмата за втория срок. Нямахме и стол, но са уредили кетъринг и почна и той, закуски няма да имаме сигурно, нямахме и първия срок. Незнам да съжалявам ли, защото май не са много добри!
Янита, стискам палци на Габи, даже незнаех за това състезание в Любляна, разкажи повече после за него, как се казва, и т.н. Мишо ще ходи в началото на март в Будапеща, а на 14 февруари има тук, сигурно и вие ще участвате в него. Прегръдки!
Със закъснение честити рожденни дни на празнуващите! Много здраве и щастие!

Общи условия

Активация на акаунт