Само стъклени шишета до 1 месец. Вярно ли е???

  • 2 129
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 769
иначе кой ще си купи шише за толкова пари  Rolling Eyes
О, има кой, не ги мисли търговците Mr. Green Аз съм една от "лудите". Сега ми вършат много добра работа и с второто бебе! Не знам за коликите дали е вярно, но и двете ми деца нямаха такива! Grinning smile3521

# 31
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пише го на кутията на шишетата. Нямам никаква идея дали е вярно. Аз даже си мислех, че на кутиите на другите марки шишета пише, че са без някакъв друг вид фенол  Mr. Green В смисъл такъв - нашият продукт е единственият, който ...

Не се шашкайте или ако се шашкате, търсете първо из интернет, пък после се шашкайте.  Hug Peace

# 32
  • Мнения: 46 520
Туфка, мойте са на Камера, нито са мръднали за една година, нито колики сме имали. Ако имам второ дете ще си ги ползвам. 16-17 шишета са колкото едно на Браун  Shocked
Оплаквания нямам никакви и не мога да си представя какво прави едно скъпо шише, за да си заслужи парите  Blush

# 33
  • Мнения: 995
Стъклените шишета по-лесно се почистват, не поемат миризми и не си променят цвета от съдържанието. Аз обаче ползвам пластмасови на "Нук", въпреки че те имат и стъклени. Ползвам също и стерилизатора на "Чико" за микровълнова, който не може да се използва за стъкло.
Не съм чувала за Бисфенол (и се притесних), но каква е логиката да се произвеждат стерилизатори за микровеле, за пластмасови шишета, ако не трябва да се ползват в такава комбинация? newsm78

# 34
  • Мнения: 122
Туфка, мойте са на Камера, нито са мръднали за една година, нито колики сме имали.  16-17 шишета са колкото едно на Браун  Shocked
аз изхвърлих 2 шишета на Чико, защото бяха пълен боклук (както и много други техни продукти) и накрая си купих най-обикновенно шише Камера и съм страшно доволна....

# 35
  • Мнения: 7 640
и аз имам Чико и Камера, по-съм доволна от Камерата Rolling Eyes.
А защо да не може да се стерилизира стъкло в МВ? Няма логика. Има ли пробвали да споделят?

Общи условия

Активация на акаунт