Мадам Ленорман или Сбъднати Предсказания -4

  • 42 147
  • 781
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 24
Момичета, от известно време не мога да разчитам картите правилно.. ooooh! ooooh! Thinking Thinking
На вас случвало ли ви си е??
Аз няма с какво да се похваля , затова понякога само чета...

Ами и аз така ....затова предпочитам някой друг да ми изтегли карти ,защото като не ми харесат картите тегля докато ми харесат   33uuа това не е гледане на карти

# 736
  • Мнения: 5
Добро утро на всички. Нали знаете, че след всяко зло идва неминуемо добро.  Peace
Скоро настроението ще дойде с настъпването на пролетта.

# 737
  • Мнения: 5
..............май ще трябва да си направим скоро нова тема.
понякога на мен ми е по лесно да тълкувам картите когато познавам ситуацията , защото се стеснява кръга от многобразно интерпретиране , а понякога това ми пречи да бъда обективна ,и също се притеснявам да не би картите да са проекция на моето моментно емоционално състояние.
Това са нормални неща и опасения , но предполагам че ако се зададе втори въпрос подобен на първия с извинение че не сме разбрали добре отговора , нещата в повечето случаи се изясняват.Картите трябва да се уважават, защото са мост към нашите интуитивни усещания и разбирания за оклния свят. newsm51

# 738
  • Мнения: 24
Здравейте Simple Smile Прави сте Зима и Веси ,но само да не решите че се оплаквам . smile3525Картите изискват време и усет и темата ми е интересна затова и я следя редовно

# 739
  • Мнения: 5
няма такова нещо Карита.  Hug

# 740
  • Мнения: 5
Кога ще забременее жена?



За мен до един месец и вече да е  в очакване. Вие какво мислите?

# 741
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Кога ще забременее жена?



За мен до един месец и вече да е  в очакване. Вие какво мислите?

 PeaceИ аз съм на това мнение.

# 742
  • Мнения: 5
Кога ще забременее жена?



За мен до един месец и вече да е  в очакване. Вие какво мислите?

  и трите карти категорчно казват че ще има забременяване . Трудно ми е да дам срок защото и трите карти са силни като отговор на въпроса , луната отговаря за майчинство, бременност , слънцето за успех и щастие , звездите сбъднато желание.Аз ще кажа до 6 месеца , но май сте прави , че луната  натежава като отговор на въпроса и тогава ще е месец срока.

# 743
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Simple Smile Дали ще може някоя от вас да ми хвърли карти? От известно време имам много проблеми в личен план ( с приятеля ми). Въпросът е дали нещата ще се оправят или всеки от нас да си хваща пътя? Много ви благодаря.
Четох в темата,четох ,имах желание сама да се опитам,но нищо не ми се получи........
съжалявам днес не ми е ден да редя карти , ако някой се навий да го направи , ще изкажа коментар , а ако не надявам се утре да мога да го направя.

# 744
  • плевен
  • Мнения: 643
Добро утро и от мен.Днешните ми карти:


малко ме плаши този ковчег  в последно време постоянно излиза за дневни карти Confused

# 745
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Simple Smile Дали ще може някоя от вас да ми хвърли карти? От известно време имам много проблеми в личен план ( с приятеля ми). Въпросът е дали нещата ще се оправят или всеки от нас да си хваща пътя? Много ви благодаря.
Четох в темата,четох ,имах желание сама да се опитам,но нищо не ми се получи........

Ще се оправят ли нещата между вас?



Според мен връзката ви минава през тежък период на по скоро израстване на отношенията, на пречистване. Това ви обърква и двамата се чудите, какво по дяволите става с вас. За да преминете трябва да отворите следващата страница в книгата, а тя е следващата стъпка в една връзка и мисля, че това е причината която ви плаши и двамата. Смятам, че ако сте готови връзката ви ще се оправи.
И още нещо. Възможно ли е да искаш от него да се държи по сериозно, да се отнася по зряло към нещата? По картите сякаш искаш да скъсаш с момчето и да продължиш с мъжа в него.

Добро утро и от мен.Днешните ми карти:


малко ме плаши този ковчег  в последно време постоянно излиза за дневни карти Confused
Писнало ти е да си в съмнения постоянно и недоизяснени отношения.

Последна редакция: чт, 25 мар 2010, 09:11 от vesinko

# 746
  • Мнения: 5
благодарности на Веси за изтеглените карти ....
 ще се опитам малко по по нетрадиционен за мен начин да изкажа мнение , и ще очаквам коментара на "Голден"
от около три месеца нещата не вървят имате спорове и разговори които те карат да мислиш струва ли се да се продължава.Ако гледаме картите като кати само за бъдеще според въпроса , то покзват че има голямо нервно напрежение породено от конфликтни ситуации.Наложително е да се решат нещата.Като че ли избягва разговорите твоя приятел или ще ги избягва още известно верме. Единстевонто долро съчетание е куче + мечка, което не говори за кой знае ккави чувства , а по скоро за подкрепа , вероятно ще заеме една позиция за това да ти помогне да решиш какво да правиш . 

# 747
  • Мнения: 5
така имам зададени такива въпроси
.За двете останали помещения срок ако може да ми кажеш кога ще ги дам под наем?
метла-дете-дърво -според мен ще ги дадеш под наем , нямам много опит в сроковете , но да кажем след три месеца.
За господина:
1.Има ли сериозни намерения и  чувства към мен-и ако има какъв е проблема, че не ги разкрива а тъпчем на едно място звъни не звъни не сме деца все пак.
звезди-риби-коса- -  значи има ясни душевна връзка , има представа за чувствата си , бих казала ,но е много несериозен , неотговорен , можеш да очакваш изненадващи , неочаквани неща от него.Спореуд мен има и чувдтва и разчита на помощ от твоя страна , но е много непредвидим.  
2.Обажданията му с каква цел са просто пиянски или по работа или има друго
кораб-кръст-звезди-как да ти кажа няма конкретна цел, по скоро чувства че има необходимост да го прави има някаква съдбовност , дърпа го нещо да ти звъни.Намира утеха и поддръжка при теб.Чувства се добре когато го прави.
3.Ще се съберем ли заедно и кога
лилии-планина-змия - много е несигурен за създаване на семейство или за нещо по вече .Има някакво зацикляне , препядствие което му пречи да вземе решение,неувереност, нещата не са непреодолими има начини да се съберете ,като явно трябва да му се вдъхне и да придобие увереност  .срока излиза от два до три месеца, но при условие че успеете да преодолеете тези задръжки.
4.Ако подновим евентуално връзката си какви переспективи има тя-има ли смисъл какво ще излезе.
мишки-котва-звезди- - може да се преодолее страха и недоверието , ивма оправадаване на надиждите , нещата могат да се получат и да станат стабилни.

5.Обича ли ме- има ли смисъл да очаквам от него нещо или колкото и да не ми се иска ако няма чувства да затворя ли тази страница и има ли връзка в момента с жена
тука попитах дали им друг жена.- звезди-дърво-парк - спорде мен няма друга жена  , има много хора около него и в работа и по принцип води общесвне живот , но не мисля че има друга жена.

# 748
  • Мнения: 5
момичета за паднали се такива карти на въпрос какво изпитва мъж към жена какво мислите ?
коса-жена-куче-

според мен я чувств кята приятел тясна връзка с нея , но тази коса дали би могла да се тълкува като липса ??? Тя е първа карта и показва че има проблем разделение между двмата , интересно ми е дали в случая ознчава че му липсва на мъжа тази приятелска дружба с жената? може би неочаквано е почувствал чувство на близост с жената , нещо като върщане на миналото...... Хайде давайте предположения. Интересно ми е какво мислите.

# 749
  • Мнения: 5
Според мен е точно коси жената за да толерира приятеля в нейно лице. А може да се страхува , че ще загуби приятел в нейно лице ако покаже по различни чувства.

Общи условия

Активация на акаунт