Мадам Ленорман или Сбъднати Предсказания -4

  • 42 144
  • 781
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5
Кога ще забременее жена?



За мен до един месец и вече да е  в очакване. Вие какво мислите?

Имам новина по въпроса. Мацето е бременно. Днес е направила теста. Peace

# 751
  • Мнения: 5
Браво ! Явно не е било случайно толкова хубави карти на едно място за въпроса.

# 752
  • Мнения: 5
Според мен е точно коси жената за да толерира приятеля в нейно лице. А може да се страхува , че ще загуби приятел в нейно лице ако покаже по различни чувства.
Знаеш ли Веси с второто изречение ме наведе на мислъта че това е загуба на приятел, явно точно това чувста към нея , че я е изгубил.Имаме усещане за загуба , нещо като съжаление за това което е станало.

# 753
  • Мнения: 5
Браво ! Явно не е било случайно толкова хубави карти на едно място за въпроса.

Да, те бяха само за потвърждение на срока, който бях дала в началото на годината, а той беше три месеца.

Според мен е точно коси жената за да толерира приятеля в нейно лице. А може да се страхува , че ще загуби приятел в нейно лице ако покаже по различни чувства.
Знаеш ли Веси с второто изречение ме наведе на мислъта че това е загуба на приятел, явно точно това чувста към нея , че я е изгубил.Имаме усещане за загуба , нещо като съжаление за това което е станало.

Да, съгласна съм.

# 754
  • Мнения: 24
Здравейте момичета Някой може ли да ми каже по коя карта определяте срока ченещо не разбрах  Rolling EyesПо първата втората или третата ако картите са три или по редуцираната карта  #Crazy или питате допълнително за срока

# 755
  • Мнения: 5
Аз си питам конкретно за срок.

В случая луна- слънце- звезди

Луната е много силана карта за срок. Поне на мен излезе ли ми в питане за срок, това ще е един месец/една луна време/.

Иначе 32+31+16=79-36=43=4+3=7       43-36=7 Змия
Змия- в срока за време отговаря -  в процес на очакване, а в другия -  до 3 месеца.

Но с тази луна предположих месец и в очакване и то така си и излезе.

# 756
  • Мнения: 5
веси , а можеш ле да иткриеш това в началото на годината да го видим .

# 757
  • Мнения: 5
Не е публикувана.

# 758
  • Мнения: 5
ааа  затова нямам спомен , обаче помня че казахме май момче за едната ти приятелка инвитро , ако не се лъжа , но можем пак да погадаем каъкв ще е пола , макар че си мисля че казахме все пак момче тогава. е ккаво е!

# 759
  • Мнения: 197
Момичета,моля за помощ,имам запитване от приятелка,ситуацията й е много заплетена, омъжена е, но се е влюбила в друг, пита дали да се разведе и какво бъдеше ше има с този човек, новия, ако го направи?
Предварително ви благодарим!

# 760
  • плевен
  • Мнения: 644
Дано да съм полезна.Подредбата е:
** 1 *** 2 **
**** 3 ****
**** 4 ****
5 **** ****

1),какво  ме държи в старата връзка
2), какво ме привлича в новия партньор
3) какво да правя
4) как трябва да го направя
5), какво ще излезе,какво ще ми донесе това.

                                 
                     
                     


ще кажа аз какво мисля:определено има любов и чувства към мъжа си и това донякъде я спира да се разведе,не мога да определя с този ковчег какво я привлича в новия,но със сигурност трябва да се довери на интуицията си,на това какво иска и какво чувства.За мен с новия партньор може да има само интимност.Кажете  и вашето мнение,може и да греша Peace

# 761
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Честита Цветница на всички, бъдете здрави и щасливи Днес  аз имам празник и ви черпя

# 762
  • Мнения: 3
Честита Цветница на всички, бъдете здрави и щасливи Днес  аз имам празник и ви черпя


Честит празник Simple Smile) още дълги години да ни черпиш и радваш

# 763
  • Мнения: 5
ааа  затова нямам спомен , обаче помня че казахме май момче за едната ти приятелка инвитро , ако не се лъжа , но можем пак да погадаем каъкв ще е пола , макар че си мисля че казахме все пак момче тогава. е ккаво е!
За тази с ин витрото познахме двете с теб че ще е едно бебе, но е момиченце.

Дано да съм полезна.Подредбата е:
** 1 *** 2 **
**** 3 ****
**** 4 ****
5 **** ****

1),какво  ме държи в старата връзка
2), какво ме привлича в новия партньор
3) какво да правя
4) как трябва да го направя
5), какво ще излезе,какво ще ми донесе това.

                                 
                     
                     


ще кажа аз какво мисля:определено има любов и чувства към мъжа си и това донякъде я спира да се разведе,не мога да определя с този ковчег какво я привлича в новия,но със сигурност трябва да се довери на интуицията си,на това какво иска и какво чувства.За мен с новия партньор може да има само интимност.Кажете  и вашето мнение,може и да греша Peace

Подкрепям. Може би леко и е доскучал брака и затова сега реагира силно, но наистина сякаш страста е повече с новия. Отдала се е на блянове. До месец ще си изясни сама за себе си, какво точно да прави, но любовта  е към съпруга. Смятам, че ще е мимолетно увлечение и ще си остане накрая само с частична комуникация между двамата. Да не пробързва с крайни решения е моя съвет.

Последна редакция: пн, 29 мар 2010, 08:49 от vesinko

# 764
  • Мнения: 3
  Здравейте Дами !! Ако искате помогнете в тълкуването на дневните ми карти Simple Smile

Благодаря Ви  bouquet  bouquet  bouquet
29ДАМА+ 4 къща+ 20гродина+27 писмо +33ключ

Общи условия

Активация на акаунт