Одеало на надеждата - Робин за плетачки

  • 74 610
  • 725
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 523
Много се радвам!
Да се ползва със здраве! Flowers Four Leaf Clover

# 571
  • Мнения: 4
Така нареченото "пловдивско" одеялце е било продадено на Коледния базар!!! Heart Eyes

 Hug Hug Hug


eat. sleep. knit...

# 572
  • Мнения: 114
Ау, че блага новинка! Браво, браво!  Heart Eyes

# 573
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Така нареченото "пловдивско" одеялце е било продадено на Коледния базар!!! Heart Eyes

   Браво! Hug

# 574
  • Мнения: 402
 Момичета, една съфорумка ми писа на лични за одеялцето, което изработихме и аз сглобих и което се оказа продадено. Тя си го е харесала, защото донякъде се припокрива с нейното желание за цветове. Предложи да й изработим одеялце, което тя да си закупи и да преведе парите на ДБМ. Има ли желаещи и идеи за друго мотивче или същото да ползваме?!
 Знам, че ние никога не сме го правили така, ,съобразявайки се с цветове и прежда, но пък така е сигурно, че ще си има собственик   Heart Eyes
Момичето е от Русе, по принцип предложи да си закупи преждата, но как ще си я разпращаме и то различни цветове  Thinking
 Ще се радвам да има желаещи, даже ако се праща прежда е най-добре да са от един град плетящите го!

# 575
  • Мнения: 498
Аз преждички си имам, само кажете и почваме!

# 576
  • Мнения: 4
Драги ми господине, казвай какви цветове да ползвам и почвам!

При мен има и доста готови квадратчета, ако смяташ, че някои се вписват в цветовата концепция, ще ти ги пратя.

Simple Smile

eat. sleep. knit...

# 577
  • Мнения: 402
"розово, цикламено, лилаво, синьо, резидаво зелено", това ми е писала.
На мен много ми се щеше мотивът да е друг, не за друго просто да има разнообразие и доказателство, че ние можем творим различни и красиви неща  Joy, шегувам се, но вероятността така да се доближим до различни вкусове и търсения е по-голяма. Може да е схемата на онова най-масово плетено, не намирам схема в момента, все съм така значи, като ми трябва нещо не го намирам, беше стълбчета и синджирчета само, имаше един блог с много и различни шарени такива Blush. Може и друга схема!?

# 578
  • Мнения: 498
Това е схемата на най-разпространеното шарено квадратче (според мен)

# 579
  • Мнения: 402
Точно това имах предвид, Снежи, благодаря!
А може да ползваме и схемата, която беше дала Котето за червено-бели квадратчета, но при мен линкът не е активен  Thinking

# 580
  • Мнения: 283
Това е схемата на най-разпространеното шарено квадратче (според мен)



Виждам, че започва от 9, може ли и схемата от 1 newsm78

# 581
  • Мнения: 4
Драги ми господине и Snejana_G , щом ще се прави за конкретен човек, да изберем няколко цвята и няколко модела и да питаме нея.


   

 http://plus3crochet.blogspot.com/2010/12/birthday-blanket.html


eat. sleep. knit...

# 582
  • Мнения: 498
това е началото, не знам защо не ги сложих заедно  Hug

Наистина щом щом ще е за конкретен човек е добре да съгласуваме модела. А може би е харесала точно това, което сме направили и не е склонна да експериментира.

# 583
  • Мнения: 283
Снежи, много ти благодаря Hug  bouquet

# 584
  • Мнения: 397
Здравейте момичета! Благодаря ви много, за това че откликнахте толкова бързо.
Да, наистина ми допадна одеялото, което сте направили (продаденото в Пловдив).
Нямам претенции, ако решите и да е друг модела на квадратчетата. Единствено бих
искала цветовете да са тези, които е изброила Драги ми господине.

Общи условия

Активация на акаунт