Одеало на надеждата - Робин за плетачки

  • 74 616
  • 725
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3
Здравейте ,красиви са одеялцата а на Пуфана е разкош .Ако приемате нови плетачки с удоволствие бих се включила в следващото одеялце.

# 601
  • Мнения: 4
gorskata_49, ако ти се плетат рибки и/или квадратчета, заповядай схемите - http://racavichka.blogspot.com/2011/01/hope-blankets.html!

Преждата е Джинс, кука/куки 3 мм или близка, според зависи колко стегнато плетеш.

Тук може да видиш какви готови рибки и квадрати има.  Simple Smile


M_BR, пиши ме и мен за поръчката. И ще те моля да изплетеш още някоя и друга риба, плзззз! Praynig


eat. sleep. knit...

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 22:31 от dodofit

# 602
  • Мнения: 3
dodofit благодаря за доверието.В момента нямам от тоя вид но моля те  кажи ми какви цветове може да преобладават и в понеделник ще отида до Троян да си взема.

# 603
  • Мнения: 3
Извинявай, пропуснах ще плета на 1 кука квадратчета.

# 604
  • Мнения: 402
Ще конкретизираме ли цветовете чак по номера, аз предлагам да не го правим, ако някой не ги открие в своя град няма да може да участва в одеялцето. Просто доуточняваме, че са розово, цикламено, лилаво, синьо, резидаво зелено и си плетем  Peace

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 20:40 от Драги ми господине

# 605
  • Мнения: 4
dodofit благодаря за доверието.В момента нямам от тоя вид но моля те  кажи ми какви цветове може да преобладават и в понеделник ще отида до Троян да си взема.

Ето тук има снимки на наличните квадратчета - http://rakavichka.blogspot.com/2010/12/5-6-11-2010.html

Simple Smile

eat. sleep. knit...

# 606
  • Мнения: 4
Ще конкретизираме ли цветовете чак по номера, аз предлагам да не го правим, ако някой не ги открие в своя град няма да може да участва в одеялцето. Просто доуточняваме, че са розово, цикламено, лилаво, синьо, резидаво зелено и си плетем  Peace


Драги ми господине, на кой модел се спряхме последно? Да не стане грешка Thinking


  http://www.flickr.com/photos/katcoyle/4627577030/in/pool-65116578@N00/


eat. sleep. knit...

# 607
  • Мнения: 402
На този, който показа Снежи последно,  така разбрах от Aprile   Peace И аз чакам да кажете " Старт"  Heart Eyes

# 608
  • Мнения: 4
На този, който показа Снежи последно,  така разбрах от Aprile   Peace И аз чакам да кажете " Старт"  Heart Eyes


Цветовете...                  Joy


eat. sleep. knit...

# 609
  • Мнения: 238
Аз имам вече прежда
http://mbr1.snimka.bg/?album;aid=440075,

Този модел ли ще плетем

 
Предложението ми за модел на следващото одеяло:

   


# 610
  • Мнения: 402
Този! Ние така ли ще ги шарим, всеки ред с нов цвят или кой както си иска...?

# 611
  • Мнения: 238
На схемата, са показани 3 реда, а като разгледам 2-рата снимка  виждам 4.
Колко реда ще плетем и последния ред пак ли да е нисък пълнеж?
А елипсата как се плете ?Blush Embarassed
Аз съм купила 3 цвята и май няма как да направя 4 различни реда.

# 612
  • Мнения: 4
На схемата, са показани 3 реда, а като разгледам 2-рата снимка  виждам 4.
Колко реда ще плетем и последния ред пак ли да е нисък пълнеж?
А елипсата как се плете ?Blush Embarassed
Аз съм купила 3 цвята и май няма как да направя 4 различни реда.


Предлагам да плетем квадратите по 3 реда,  Crossing Arms... четвъртият да го правим впоследствие при свързването след като подредим наличните и решим с какъв цвят ще е най-красиво. Направих проба с Джинс и ми стои малко дребно и "НЕпухкаво" с кука 3 мм.

Редактирах се!

Заплетох една идея по-хлабаво и се получи!! Party

    Joy    


Снежана, Драги ми господине по колко реда ще са ни квадратчетата? Ако са по-големи, ще е по-лесно свързването.

Еднакъв цвят ЛИ ще използваме за последния/последните редове?!



eat. sleep. knit...

Последна редакция: ср, 26 яну 2011, 15:31 от dodofit

# 613
  • Мнения: 402
Май ще са пет редовете  Laughing Ще бъде хубаво да е еднакъв последния ред, а всеки ред с различен цвят ли ще бъде?! Аз от тези на снимката имам лилавото и зеленото. Може последния ред да е лилав, виждам, че и M_BR го има. Остава и Снежи да го има, ако ли пък не, може да се плете до четвърти ред и да му мисли, който ще съединява  Joy

# 614
  • Мнения: 3
Мили дами, понеже аз съм нова и моля следното, кажете ми колко броя малки и колко броя големи трябва да направя и по 8см. ли да бъдат ,едноцветни ли да са или не.

Общи условия

Активация на акаунт