ЮНЧЕТО подскача и палува, щом маминият глас дочува - 14

  • 23 447
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 19
Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан txtloves  Wine Glass
Etka_koketka , Честит рожден ден,всичко най-хубаво и през юни най-скапия подарак на сьрцето ти! baby

# 706
  • Мнения: 1 554


да почерпя Grinning

честит рожден ден на етка кокетка  bouquet

честит имен ден на Валя10  bouquet

честит ви празник на любовта и на винцето Hug

# 707
  • Мнения: 147
Ох, морска , потекоха ми лигите.....

# 708
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро! Hug


Етка–кокетка,честит рожден ден!Много здраве,щастие и юни да гушкаш най сладката и здрава лигла!


Честит имен ден на Морска и Валя10!


Моничка,радвам се,че всичко е наред вече! HugПази се повечко и си пести нервите/доколкото можеш/.

JJ,браво за хубавите резултати от амниото.Дано другото изчезне от самосебе  си! Praynig

Честит свети Валентин и Трифон Зарезан,момичета!Пожелавам ви да сте вечно влюбени и да поддържате семейното огнище винаги искрящо!

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Добро утро!


ЧЕСТИТ СВ.ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН!!!
Морска, Валя10 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!САМО С ХУБАВО ДА ВИ СЕ СПОМЕНАВА ИМЕТО!!!
Етка ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ТИ ЖЕЛАЯ!!!


Лорка и на мен ще ми е мъчно за работата.Другата седмица ми е последна в офиса.Гледам за сега да си изтъквам положителните неща на стоенето в къщи.А пък може и да ми хареса, знам ли. Wink
Киди и аз си мислех да се уговорим преди лекцията, да се запознаем и да сме заедно вътре.
Танче, ти колко време ще си в Пловдив?Дори сега да не успееш, като се върнеш ще разхождаме бебоците заедно. Grinning
моничка, за напред само здраве за теб, бебо и каките!Дано лошите моменти са зад гърба ви.

За момичетата от Бургас да кажа, че в "Дева Мария" ще има презентация на продуктите на Авент на 21.02. в неделя от 10 часа.Аз вече се реших да раждам там и вчера си подадох заявлението за раждане.Подариха ми карта за безплатни лекции на тяхното училище "Биберон".Смятам да ходя, сега като съм си в къщи.

# 710
  • Мнения: 7
Etka_koketka Честит Рожден Ден! Пожелавам ти много здраве, много любов и юни месец здраво, пухкаво бебче!


Морска и valq10
на вас Честит Имен Ден! Да ви е живо издраво името и юни месец да се радвате на здрави и пухкави бебочета!

ЧЕСТИТ СВ. ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН! И тъй като днес е и прошка, така че ако има нещо момичета - ПРОЩАВАЙТЕ!

моничка дано дотук да са били ядовете покрай малките принцеси и бебока, пожелавам ти леко бременеене оттук нататък!

Приятен и успешен ден!

# 711
  • Мнения: 140
Добро утро!
Етка Кокетка



честит св.Валентин


# 712
  • Мнения: 147
момичета има ли кой да пусне темичка днес

# 713
  • Мнения: 861
Здравейте, честит Триифон Зарезан и Свети Валентин!
Честит имен ден на Морска и Валя10!
Честит рожден ден на Етка!

На такъв празничен ден, много положителни емоции,усмивки и весело настроение на всички!

# 714
  • Мнения: 4 076
Честито, Етка! Да си здрава, усмихната и обичана и прекрасно бебче през юни!
Честит двоен празник на всички!
И прощавайте, ако има нещо Wink

Моничка, Таня, Софи и всички, които чакате трето бебче - възхищавам ви се и искам и аз, живот и здраве!
Няма по-хубаво и по-смислено нещо от пълна къща с деца!

Хубав ден на всички!

# 715
  • Мнения: 47
Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан!
Честит рожден ден, Етка!
Честит имен ден на Морска И Валя10!
Бъдете здрави, щастливи и много, много обичани  Heart Eyes

# 716
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Честит рожден ден, Кокетчицеnewsm59

Честит имен ден на Морска И Валя10bouquet

Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан!  Heart Eyes Wine Glass

Поискайте прошка и дайте такава!  Hug

Нека да сме винаги пияни от любов и да си прощаваме!  Heart Eyes

мартеа,  аз съм от тези, които се възхищават на чакащите трето дете и искам и аз.  Flutter

Позастоях се днес повечко на компютъра, използвам докато съм на работа да си пиша магистърската теза, която скоро трябва да защитавам, и бебчо не спря да ме пордитва.  Heart Eyes


# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 585
 nbirthday Etke.     И на всички други Честит празник,независимо кой празнувате  luvbed или  Wine Glass

# 718
  • Мнения: 13
Етка, честит рожден ден! На много хубава дата си се родила!  Wink Желая ти много здраве, късмет и едно сладко кротичко бебоче през юни!   bouquet

Честит имен ден на Морска и Valq10! Желая ви да сте много обичани, момичета!

Честит Св.Валентин, Трифон Зарезан и Сирни Заговезни - на кой каквото празнува! Ние празнуваме и трите, да не се минем  Laughing И от мен едно прощавайте, ако има нещо!   bouquet

Мария, аз също имам такава карта - подарък от ФМ! Ще е хубаво да се засечем някой път, но все още ще продължа с работата и не знам дали ще имам възможност. Аз също съм решила да раждам там  Peace Все още обаче не съм подала заявление, не съм сигурна в начина на раждане. Следващият месец ще отида на ортопед и се надявам на зелена светлина за нормално раждане.

Ние утре пътуваме обратно. Изкарахме чудесно, с изключение на това, че всички се разболяхме от гърло и кашлица и малката ми скъса нервите - става ужасен киселяк като не се чувства добре. С нетърпение чакам да се върнем да я закарам при бабите  Twisted Evil

# 719
  • Мнения: 0
Хей,момичета,благодаря ви много за милите думи.Аз също се моля да няма повече проблеми около бременноста ми.
А сега да ви се похваля,че преди окол 1 час усетих за първи път бебка да рита newsm44
Честит имен ден на двете именнички.Да сте много здрави,много обичани и щастливи!

newsm59 и на рожденничката!Да си жива и здрава,много щастлива и през юни да се радваш на едно здраво,сладко,малко човече.

Общи условия

Активация на акаунт