До кога АМ вечер?

  • 2 020
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 615
Млякото е основна храна за децата във възрастта под година. Не заменяй млякото с брашняна супа от кухнята.

# 16
  • Мнения: 9 438
Мляко давай ,до тогава,до когато детето го иска.Не е нужно да го махаш от менюто.
Дъщеря ми е на 1 годинка,но от месец я забелязвам,че нещо му се мръщи на това мляко.Сменях марката,но ефекта е същия.

# 17
  • Мнения: 25
Докато сам се откаже

# 18
  • Мнения: 1 512
Докато сама не се откаже.

# 19
  • Мнения: 49
Здравейте момичета!
Съжалявам ако повтарям някоя тема!
От една седмица сме на млечна кухня,синът ми е на 10 месеца и половина.Хапва си доволно от менюто,но се чудя кога да заменя адаптираното  мляко преди лягане с едно от хапванията от кухнята?
Благодаря ви предварително!

Бих искала да изкажа мнението си по въпроса за АМ вечер, въпреки че дъщеря ми е вече на 5 години. До почти 4  годинки тя пиеше адаптирано мляко вечер, а понякога и сутрин. И аз като много други опитах от втората годинка да го заменя с кисело мляко, но тя отказа. Пък и киселото мляко не е много препоръчително за деца под 1 - 1.5 , че и повече. Не лишавайте детето си от АМ. То е пълноценна храна. Кремчетата от млечната кухня, както и кашите не могат да го заменят.

# 20
  • хасково
  • Мнения: 378
Ние на 01.03 ставаме на две години и още си пием Фризо 3,мисля да му давам до когато иска,той не е и от много ядящите,така че само в АМ намирам спасението!

# 21
  • Мнения: 1 428
Даная се отказа сама от АМ на 1г.

# 22
  • Мнения: 2 658
Моята още пие, от което съм много доволна (а пие и сутрин). Ще продължава така, докато иска самата тя.

# 23
  • Мнения: 169
Ще му давам АМ докато сам се откаже  Peace Има вечери в които се кърмим и пием съвсем малко Ам, но има вечерии които си пием 120 мл АМ
 Всъщност не разбирам  Thinking какъв ти е проблема с едната манджа от кухнята?
 Аз давам на обяд малко от супата и второто колкото изяде, + плод, остатъка изхвърлям.
Вечер към 20ч- 20.30ч- кис.мляко с бисквитки и час време след това кърма с АМ

Общи условия

Активация на акаунт