Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 247
Добро утро и мерси за закусчицата на Смехоранка. Много браво  за новата прическа и че татито се е справил с отговорната задача. За неспането-какво да ти кажа-напълно ти съчуствам-аз днес съм също скапана-чак ми се вие свят и ми причернява от недоспиване. Снощи от 1 до 5 изобщо не съм спала. След това от 6.30 вече бяхме на линия.
Благодаря на всички мами за мнението им за кивито. Четох и се ориентирах. Все пак май кивито не е цитрус, но пък е нещо като ягодите. 
И днес ще излизаме в парка и ще тренираме ходене.
Приятен и лек ден на всички.

# 706
  • Мнения: 166
Добър деееен  Hug
Смехурко  Hug
Аз бързам да се поФаля,че моето "бавноразвиващо се" чаве,вече напредна  Mr. Green
Тази сутрин го намерих така:
 
А ние с баща му бяхме  Shocked
Уж нищо не умееше,нито да пълзи,нито да върви,нито да сяда от лег....това последното го прави вече от седмица и днес направо ни разби  Laughing Усещам,че приспиването вече няма да е толкова лесно..
Явно наистина всичко с времето си!
Времето пак се е скофтило,к'ВО Шя праЙм...  newsm78

# 707
  • София
  • Мнения: 1 395
Абе мъжо ми купи Космо, да ме поглези че се беше мъъничко поиздънил. И чета аз (перефразирам):

Сватба 26-27 юни: "Кумовете ни са наши много близки приятели от София.... Точно 2 месеца преди сватбата те станаха родители на красиви близначки - Сияна и Дария. Те също присъстваха на сватбата и бяха най-малките ни гостенки."

ААаааа!! smile3501 защо не казахте че и в Космо бре!

# 708
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
maeva,браво на Криско!Голям сладур!

bebzz,снощи бях в ДС и ти четох ,темата държи място в топ 10,обаче ти влязох и в публикациите и четох,че мъжа ти пак е правил изпълнения SadИзобщо не ми е работа,ама защо не потърсите помощ Crazy

# 709
  • София
  • Мнения: 1 395
Ама тя тая тема е от преди повече от половин година newsm78

А последното "изпълнение", което току-що споменах - цупих му се че ме поигнорира малко вчера като бяхме с един приятел на кафе Crazy Откак започнаха симптомите на бременността отново съм станала много гушкава Blush

# 710
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Аз друго имах предвид,там където малко му станало нервно и взел,че пооритал у вас да му мине яда Crazy
До като ти четох мненията имах чувствоот,че съм в трилър Crazy

# 711
  • Мнения: 849
Абе мъжо ми купи Космо, да ме поглези че се беше мъъничко поиздънил. И чета аз (перефразирам):

Сватба 26-27 юни: "Кумовете ни са наши много близки приятели от София.... Точно 2 месеца преди сватбата те станаха родители на красиви близначки - Сияна и Дария. Те също присъстваха на сватбата и бяха най-малките ни гостенки."

ААаааа!! smile3501 защо не казахте че и в Космо бре!

Да беее....  Laughing Имах да ви се похваля за нещо снощи, ама толкова ми се спеше, че забравих какво точно беше и даже и не писах, само четох  Embarassed... Мдааа, ние сме. Че и на снимка ни има барабар с малките кифли-сватбарки.

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 19:02 от zaiobaio

# 712
  • София
  • Мнения: 155
Ние от вчера сме с Омния 3 и съм много хепи. Направо се родих. В магазина докато оглеждахме се появи една мадама и се чудех от къде ми е позната, а тя наша malachika с мъжа си. Та с тяхна помощ не умувахме много много. И само положителни мнения срещам и добавям и моето такова  Peace

Да кажа и за гърнето - Момчил от 8-ия месец редовно се изпишква в него, за другата работа не мога да го уцеля, но и на нея ще й хвана цаката. Започнах толкова от рано защото още му е трудно да се изправя  и така се застоява. Най-лесно е като се събуди, още докато се разсънва.

Зайко, стягай момите за събота!

# 713
  • Мнения: 849
Ох, много съжалявам, ама ще пропуснем отново  Sad. Поне е заради хубаво. Таткото, дядо и баба ще ни водят със зайците до морето за няколко дни. Отиваме в четвъртък и се прибираме в неделя. Малко спа, малко морски въздух, дано ни се отразят добре, че аз вече не се знам жива ли съм, в нон-стоп съновидения ли... Много хубаво да си изкарате! Пък и все пак идва хубавото време, ще има още срещички, все някъде ще се класираме.

# 714
  • София
  • Мнения: 155
ааа простено ви е, хубаво да си изкарате и да се размажете  Hug

аз в момента се ровичкам в "на път, море, почивка, екскурзия"  Party Някой може ли да ми каже защо не мога да пиша в този подфорум??? Не  ми излизат прозорците отдолу отговори, цитат и т.н. Вече няколко дни ми е така???

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 23:01 от Arksi

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Ехоооо , къде се губите всички ? Минавам да се запиша , че темата ще свърши докато се натуткам "Здрасти" да кажа ... Ама с това хубаво време , по цял ден сме навън почти и имам сили само да чета . Прибираме се у дома само да яде и спи дребчо и пак тръгваме. Колко по-лесно беше лятото - огладнее ли , млякото си е все с нас - с подходяща Т . А сега , пюрета или ядене от кухнята топля , и трябва да се прибираме.
Аркси , и аз много харесах таз Омния , само че 4 и то от модел 2008 , че по - евтина  Laughing . Тази седмица ще отидем до магазина на Чиполино , дано имат този стария модел  Praynig
За кивито , и аз знам , че не е цитрус и може да се дава преди годинката. По спомени , проблема при него беше киселото и семките. Обаче като се обели отгоре и се махнат семките отвътре , става за даване - много витамин С има.
Хайде , лека нощ от мен и спинкащи бебоци ви желая  Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 155
Аркси , и аз много харесах таз Омния , само че 4 и то от модел 2008 , че по - евтина  Laughing . Тази седмица ще отидем до магазина на Чиполино , дано имат този стария модел  Praynig

имат го и стария модел, тук е 112 лв. и в цената е включено чувалче и дъждобран. Разликата е в цветовете.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Аркси , и аз много харесах таз Омния , само че 4 и то от модел 2008 , че по - евтина  Laughing . Тази седмица ще отидем до магазина на Чиполино , дано имат този стария модел  Praynig

имат го и стария модел, тук е 112 лв. и в цената е включено чувалче и дъждобран. Разликата е в цветовете.

Благодаря ти! До колкото разбрах разлика м/у 2008 и 2009 освен в цветовете , било и това ,че 2008 е 6+ , а 2009 е 0+ месеца . Но нас това не ни касае вече  ...

# 718
  • Мнения: 110
Вярно много пусто тук - приключих с чистенето по късни доби и влизам да погледна какво става, а то - като на Витошка в неделя сутрин  Mr. Green

Маева, твоят младеж изглежда съвсем като голямо момченце  Heart Eyes

Сега да се похваля, че днес дребния опита за пръв път мЯсо - от пилето на баба, вкусно сготвено. Много странна муцунка направи, ама май му хареса.
В тази връзка за храната на парченца - дъвче внимателно като му давам малки "дозички" от това, което аз ям - интересно му е а и дъвча обучително насреща. Дъвче и не се дави първите няколко лъжички от намачкана с вилица манджа, после се разсейва, гълта като пате и се дави, т.е. непюрирана храна не става за "пробутване"  Rolling Eyes

С пръсти съдира внимателно салфетка и си слага късчетата в устата - като му предложих чинията с храна на парченца за тази цел заграби с шепа и колкото можа си набута в устата, останалото размаза с тупкане по масата.

Мисля вече да го пробвам с гърнето - чела съм май, че и за това имало разни "моменти", когато по-лесно се приучват. Аз един такъв май изтървах и сега ще ми е трудно, защото е много активен и по цял ден шари напред-назад. Освен това от малък си се чувства много добре осран и ако не замирише, само по изключително доброто му настроение мога да разбера, че е свършил работата, та очаквам да ми е доста трудно.

Иначе обезопасихме опасните шкафове, мия по-често пода и дребния лази навсякъде. Днес леля му му подари една пожарна на Фишър прайс, той я погледна бегло и се заигра с шишето с вода. Докато не видя един кабел и се метна към него -те са му любими.
Общо взето от играчките си играе с едни кофички - кула и едни дървени формички - тях ги дъвче, явно дървото е по-вкусно от пластмасата.

ами това е засега, може и да съм била досадна ама и без това никой не пише  Rolling Eyes


# 719
  • Мнения: 172
Никой не пише, щото всички са нокаут Crazy
Аз пък само си чета и докато си четях,се зачудих къде е темата за партито на софийските мацки newsm78Някой да хелпне?
Краси, ама я какъв мъж е станал Криско Hug
Рая вече почти не яде пюрета, от 10 март мисля да й взимам пробно 1 седмица кухня.Яде си на едри парчета и си дъвче спокойно с 4 зъбета.Станала е като перфоратор!Много са смешни с 2 отгоре и с 2 отдолу зъбчета Mr. Green
Ох, айде лека нощ, че почнах да пиша глупости Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт