Съпруги, чиито мъже пътуват 13

  • 29 826
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 552
Привет, девойки!

Минавам само да ви кажа " Здрасти" и да бягам.

Вчера, моето момче се завърна жив и здрав! newsm44
Отивам да му се радвам и гушкам.

Арго, добре дошла при нас!

Лек ден и само хубави емоции и слънчеви усмивки!

# 676
  • Мнения: 2

Добро утро и от мен! Гали е сложила кафето,а аз да поднеса закуска за всички от нас,които не са на диета.
Гали,ти от мерак по мъжлето си май цяла нощ не спиш.Снощи последна,днес първа.Браво на теб.Ама гледай да поспиваш,че да си свежа като си дойде.Да видим тогава ще пишеш ли по нощите.
Тук също вали сняг,кой ли разсърди Баба Марта.
Да докладвам-"Тракия",макар и бавно,се движи надолу и вече е близо до Магелановия.Дано са добре.
Арго,то по-добре е ,че са с желязо,че ако беше само баласт....Нали знаеш,кораба е двупалубен и товара са разпределя по-добре.Няма опасност от разместване.
Успешен ден на всички! newsm10
Илиевче,весели очички! luvbed

# 677
  • Мнения: 3
MAMI Heart Eyes Благодаря за закуската.Аз така късно си лягам,4е само тогава имам време за себе си.А 4е мъжлето го 4акам с нетърпение,спор няма.Ама тогаз съвсем няма да спя  Embarassed Embarassed Embarassed
При нас се мъ4и да изгрее слънце. Дано...

# 678
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Благодаря на всички моми, които са ни поднесли, каЙветЪ, закуски и цветенца Hug Hug Hug
Така правите деня по цветен и усмихнат smile3521
Аз да ви изпляскам сега едни кюфтаци
  и по една чаша вино за отскок Мацуранки smile3503
Ха наздравИ и за вас и за момчетата, независимо дали са тука или по морета и океани. Трябва да си ги споменавамИ, нЪл тъЙ smile3521
ИЛИЕВЧЕ Hug
Весели ти очичките още ваднъж newsm44
ГАЛИ-ГАЛИ Hug
Колко остана да се връща и твойтУ ЗлатУ?
АРГО Hug
Мамето правилно ти е казала, че ако са под баласт си е мамата си трака. Питай кака си ДелтЪ за това какво е там . Ама както отбелязах, по добре да не знаете, че тогава незнам как ще ви бърша сълзите.
Хайде бягам, че БаткУ туко що се прибра от БМФ-то да видим какво са му казали. Кога ще тръгва. Аз съм на стендбай от вчера.

# 679
  • Мнения: 860
Привет! Много сте писали, много нещо......... не може човек за едно сутрешно кафе да ви изчете.....Simple Smile

Да сложа обяда бързичко, сигурно има гладнички вече - ЗАПОВЯДАЙТЕ!И БОН АПЕТИ





и десерт да не мислите, че не Ви ОБИЧАМ!

От както милото си е в къщи, не мога да се добера до ПС-то. Да си майка на две деца е много трудно май Wink едното малко не знае какво иска, а другото голямо много иска Laughing Опитвам се да ви следя, но разбирам че доста пропускам.....
Илиева весели очички  loveuuu luvbed
Арго добре дошла при нас welcome

И аз днес съм в размисъл за новите Анти кризисни мерки на финансовото министерство.....и както пише в тази статия   

http://www.moreto.net/novini.php?n=78765   

Ако тези мерки бъдат наложени, социалният мир ще бъде взривен, каза Пламен Димитров.- Много е прав човека. Но от друга страна си задавам въпроса дали няма да се събуди това общество и да престане да мълчи, вече на всичко, което му се каже, че така ще е. Rolling Eyes

# 680
  • Мнения: 860
DELTA_DELTA напреварвам се с теб май  Laughing

# 681
  • Мнения: 4 737
Здравейте милички  и от мен  Hug
не мога да се докоопам до компа  и аз, ама по-скоро, не до компа,  а до форумите ..много работа бе ... ужас ...
Илиевче  Hug весели ти очичики миличка и аз, вече съм в очакване, макар, че има още време, на милото му казали най-вероятно 10 или 15 април ..то уж ей къде го, ама има време все пак, още доста  newsm78 и така ... благодарско и за кайвету и за закуската, че и за тази тортичка, а на Арго  welcomeдобре дошла  и   bouquetот мен
хубав ден от мен и вижте баба Марта колкопъти днес си смени настроението ..сутринта сняг, сега слънце  Joy

# 682
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АНИ Hug
Нека да има за лапане бе. А там дали ще се събуди обществото newsm78малко съмнеж. Нали все трябва да има водач.  То обществото не виждам да е сЮФсем заспало.

# 683
  • Мнения: 2
Леле колко много за ядене,че и десерт.Разтропани моряшки булки.Как сварват и на работа да ходят,и деца да гледат,че и да сготвят.  bouquetДано да ми дойде някоя снаха като вас,че поне на стари години да ми донася по нещо за ядене. cookПък аз обещавам да си сложа цип на устата. smile3505

# 684
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен милички , страшни вкусотиики сте сложили и винце  Hug благодарско .Илиевче весели ти очи мила  Hug Абе верно тия горе пробват ли ни  newsm78 или ни спасяват  newsm78 ,а водачи читави останаха ли или всички са от едно тесто  #2gunfire Лек и усмихнат ден на всички   bouquet

# 685
  • Мнения: 202
Привет  Hug Hug Hug
Илиева, весели ти очички  loveuuu luvbed

mamaR, какъв смисъл влагаш в ''Разтропани моряшки булки''?

# 686
  • Мнения: 2
Веднага отговарям- КОИТО СЕ СПРАВЯТ С ВСИЧКИ ЗАДАЧИ,КОГАТО ГИ НЯМА МЪЖЕТЕ ИМ,ГЛЕДАТ СИ ДЕЦАТА И КЪЩИТЕ И ДАВАТ МНОГО ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ НА МЪЖЕТЕ СИ.
Всичко съм го казала в положителен смисъл. Hug

# 687
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МАМЕ Р Hug
Тя Киарчето едно е млада булка, второ не е и от Варна, така, че това определение за разтропани булки не и е познато. Ама нали вече във нашата тайфа, ще се научи на нашите си определения и начин на говорене. Wink
Хайде разтпопаните булки и не чак толкова, идвайте на следобедан чай със сладкиииии. newsm68

# 688
  • Мнения: 139

    mim d   , Илиева , Danu-Ani , desdemona , благодаря Ви милички за поздравите - за всички вас  !
     
     
      Илиева весели ти очички и от мен - мн.щастие !
     DELTA , mamaR , за само баласт- не ми се мисли/милостив Бог, както се казва/ ,ама с рулони ламарина - бях на Чумерна и опитах клатенето. Като слязох още няколко дни имах чувството,че пода в къщи се клати.Благодаря за подкрепата  Hug- да сте живи здрави и мн. щастливи !!!mamaR инфото ти за скоростта не знаеш как ме успокои и зарадва newsm51 Явно времето е поутихнало - Нептун ги е пожалил Praynig А за снахата си я избери според това дали си"пасвате" нумерологично и астрологично колкото и"ала-бала"според невярващите да звучи това.Тогава хем няма да е необходим smile3505,а и тя ще е   loveuuu Когато се погледне дори само рожд.число може да се разбере в общи линии дали ще smile3511 или Hug
      На всички русалки приятен следобед !    

# 689
  • на морето
  • Мнения: 239
Илиева, Честита ти радост в къщи!!!!!
desdemona, то направо не останало, докато се усетиш и ще дойде време и ти да посрещаш любимия!
Чудесни вкусотийки сте приготвили, мили дами! благодаря! както съм гладничка.....
Напоследък не ми остава време да влизам тук и рядко пиша.
На новодошлите ДОБРЕ СТЕ ДОШЛИ! Не се притеснявайте да споделяте както хубави, така и не дотам приятните неща от живота, без които той нямаше  да е интересен. Да се надяваме обаче, че прекрасните моменти бъдат повече!!!!!

Хайде, чао от мен, че работа ме чака Hug

Общи условия

Активация на акаунт