.КОМ= Клуб на Оправните Мами - 5

  • 30 881
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 961
Юле, добре завърнала се! Hug
Гледам че сте си изкарали страхотно и ви пожелавам това да е началото на много романтични почивки Peace
Темата  е на ниво както винаги, още повече че и Зичето се е изявила тук там Peace
Прости ми и ти на мен и нека ти е простено Flutter

За Къци - незнам друго какво да кажа освен да бъдеш силна Hug


http://media.snimka.bg/5580/017415824.jpg - немога да не отбележа,че с това диколте си страшно секси Wink

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Наша Юли се прибрала и не я е затрупал снега някъде  Mr. Green Hug Hug Hug Hug Hug
ЮЛЕ страхотно си сте изкарали личи си че за малко си излезнала от пролемите с Къци ,браво  Hug А ти си супер секси мадама И ОТ ДЕ ТАЗ КРЪШНА СНАГА Я ИЗВАДИ ? ooooh! а за диколтето да не говоря  Sick Sick
За Къци му свий перките малко да устиска до края на годината  ,макар че и обществено полезен труд  ако поработи и ще му дойде малко акъла в главата. Peace Peace

 ЖАКИ баба пак не се стърпя да си "покипри" тема  Mr. Green Mr. Green  Ма тя Юлето за следващата като пуска ще си я оправи  Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 13:47 от ЗИЧЕ

# 17
  • Мнения: 66
Здравейте,здравейте! Юле ,шЪ знаЙш-завидях  Twisted Evil за всичко.А,дано и мен ме огрее някога такъв уикенд  Mr. Green .Влязох за друго,ама не се стърпях-много готино сте си изкарали.Браво!
 newsm68  newsm44 -от днес нашия тати е на работа.Е,вярно,че само за 40-50 дена и парите са в пъти по-малко от това,което вземаше досега,но е нещо.Няма да сме само на мойте 240 лв.Пък и ние ще продължаваме да търсим друго. Благодаря ви ,   bouquet  за стиснатите палци.
Сега е ред и на Феичката да се похвали,че мъжът и ще почне работа и пролетта може и наистина да дойде   bouquet !

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛУСИЯ браво  newsm44 на мъжа ти ,че поне нещо има насреща няма да стои и да се притеснява във вас.
Сега и Фейчка да каже същото ще е супер  Hug Hug Hug Hug Hug
Моят мъж и те не знаят какво ще става със фирмата им не съм им плащали от 22. 12 и май ще фалират ако не стане чудо ...
Ние сме на неговата заплата само  Tired Ама добре че имаме някой лев настрани та се оправяме за сега, а като свършат ще му мислим  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 433
Луци - страхотна новина!!! HugБраво, браво...айде повличай крак за Пролетна и Валя Mr. Green Mr. Green
момичета , мерси за комплиментите... аз нЕма да коментирам.... щото / сега не ме взимайте за параноичка/ ама ние в къщи Embarassed Embarassedнали ни е тясно и голямото ни огледало в коридора... и като се видях на тези големи огледала как ми личат сичките 10 килааа... направо се депресирах. Добре че в последният момет се отказах от стюардеският костюм Embarassed и зех едни по щирочки одежди...
зарекох се - минавам на диета... обаче... Thinkingкак да мина като аз по принцип ям веднъж на ден... бирата ще трябва да спра явно Crossing Arms Което автоматически решава проблема - ЩЕ СИ ОДЯ ДЕБЕЛА Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 14:47 от JuliS

# 20
  • Мнения: 2 022
..........зарекох се - минавам на диета... обаче... Thinkingкак да мина като аз по принцип ям веднъж на ден... бирата ще трябва да спра явно Crossing Arms Което автоматически решава проблема - ЩЕ СИ ОДЯ ДЕБЕЛА Mr. Green Mr. Green

Юлето, ти да не си решила да изчезваш съвсем?! Какви широчки дрехи, какви диети?! Нещо май не ти е минало зарезанско-валентинското настроение и то влияе на преценката ти.
Ако ТИ имаш нужда от диети, аз трябва да се застрелям тутакси. За да не четете по вестниците, че в София са изтървали кит на улицата...  Mr. Green
Аз пък съвсем искрено ти завидях на фигурата и излъчването.  Heart Eyes
Ама ако се оплакваш непрекъснато в къщи, че имаш нужда от отслабване, сигурно Къци да се опитва да те втали с поведението си.
Шегата настрана, но и аз мисля, че трябва малко да поработи, за да разбере по-добре живота. Сега са в този момент на търсене на себе си, който води до белите коси и разбитите нерви на мама и татко, ама няма как да се прескочи. Понякога се потам как ли са се справяли нашите родители, но тогава като че ли имаше по-сериозна дисциплина в училище и самите учители бдяха по-строго над децата. В края на краищата на тази възраст децата прекарват по-голямата част от деня в училище с учителите, а не в къщи с родителите. А пък Къци ще взеле в пътя - все пак той взема пример от теб и баща си, нищо че не би го признал при никакви обстоятелства.

Луси, браво. Много се радвам за мъжа ти. 40-50 дена работа все са си нещо, а през това време може да изскочи и друго "зайче".  Praynig Дай, Боже, оттук нататък на по-добро да ви върви.

Зиче, много добре се справяш с "кипренето" на темите. Може да се редувате с Юлето.  Hug

Аз още няма с какво да се похваля. Но за утре ми трябват силно стиснати палци и някоя молитва (Дидке, къде си?). Една моя позната е много близка с шефа на голяма фирма, в която най-вероятно има работа за мъжа ми. Тя му се обади преди близо месец. Шефът харесал много CV-то му и наредил на съответните хора да се видят с мъжа ми и той ходи на интервю с тях. Уж всичко минало добре, казаха му, че само трябва и Големият шеф да го види. Чакахме да го извикат на среща, но те му се обадиха, че засега не им трябва. Аз обаче настоях пред приятелката ми да му уреди все пак лична среща с шефа. Човекът обещал и казал утре тя да го подсети сутринта. Така че чакаме да стане утре и евентуално да му определят ден и час за среща. Пък каквото сабя покаже – дано шефът го хареса и на живо и да му предложи подходяща работа – сега, а не в необозримо бъдеще.

Засега това е. Молете се и стискайте палци. Аз само това правя напоследък…..

От мен едно следобедно кафенце:


# 21
  • Мнения: 2 433
Стискаме фейчке - много и силно!!!! дай Боже да се наредят нещата!
Аз отивам на зъбар... ще се зъбя... после понеделнишни гости... ама като ви гледам и на вас не ви се е допило Mr. Green Mr. Greenмного ще сте празнували вчера!!!никви ви няма!Героите са уморени!!!

# 22
  • Мнения: 221
Жули, страхотна мадама си! Много си секси, с този тоалет. Peace
Луси, чудесно е, че мъжът ти си е намерил работа, че сега как се намира. Дано успее, да си намери и по хубава.  Peace
Фейче, стискам палци и твоето момче, да си намери работа.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Зиче, Мастерчеее  Hug Hug Hug
Момичета лека нощ, че на мен нещо,  ми е уморено.  Hug
Ако има желаещи, заповядайте!


# 23
  • Мнения: 5 001
Но за утре ми трябват силно стиснати палци и някоя молитва
Имаш стиснатите палци и молитвата!!!!! Утре така или иначе ще ходя да запаля свещички.....Та......И за вас.....Дано нещата да се подредят така , както ги искате!!!! Hug

Джейда,Приятна почивка!  Hug
Юле,аз пък в сряда съм на зъбар...та ....хич не ми е чуждо т'ва дет' ти е на главата Hug Hug Hug

# 24
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С ГОРДОСТ СЪОБЩАВАМ, ЧЕ МОЯТ СИН КОНСТАНТИН ДНЕС СТАНА НА ЦЕЛИ 4 ГОДИНИ!!!
                                                                 

                                                                 Пиратът черпи  Laughing
                                                                 

                                                           

Днешният ден премина в Playmobil Fun Park  Wink  http://www.playmobil.com/GREEK/index.html
Гроги съм...Снимки утре  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ГУТЕН САБАХЛЕН  Hug
КЪДЕ СТЕ МОМИЧЕТА  newsm78 newsm78 newsm78

ОЛИМПИЯ да ти е живо ,здраво и щастливо детство на "пирата" Hug Hug

ФЕЙЧЕ  Praynig Praynig Praynig Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 26
  • Мнения: 221
Добро утро!
Тук съм!  Hug Hug  Hug
:

Олимпия, честит празвик на 4 годишното пиратче! Здраве, щастие и весело детство!!!



Фейче  newsm17 newsm17 newsm17 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 27
  • Мнения: 66
Честит рожден ден на малкия-голям пират!Да е здрав,весел,умерено палав и мнооого любознателен!
Феичке ,  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover

# 28
  • Видин
  • Мнения: 961
Ехооо, привет! Hug

Олимпия, да е живо и здраво детенцето!
Много щастие, много усмивки и щастливо детство!




Фейче, и от мен силно стиснати палчета fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Луси, радвам се за добрите новини! Peace

# 29
  • Мнения: 2 022
Благодаря на всички за стиснатите палци и подкрепата.
Уви, пак няма да се похваля. В момента фирмата прави преструктуриране на губещите звена (строителните), ще се правят съкращения и чак след формирането на новата структура и евентуално след вземане на обект биха могли да му предложат нещо. Обаче никой не казва до кога ще стане това – няма дори и ориентировъчен краен срок. И не знам дали изобщо ще стане някога.
Това е.
Прегръщам ви.

Общи условия

Активация на акаунт