Тwilight/Здрач- тема 58 - СЛЕД НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 22 837
  • 717
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 384
Хм,честито на Келън-мечо!Като му гледам вените как са набъбнали имам чувството ,че всеки момент ще се трансформира в нещо си.

# 661
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Разбесняхте се  Mr. Green
Честито на Мечо, още една рибка..просто плувай, просто плувай   Whistling

# 662
  • Мнения: 630
Като му гледам вените как са набъбнали имам чувството ,че всеки момент ще се трансформира в нещо си.

Еха, ако можеше да се трансформира в това


Не, вече наистина, спирам...

# 663
  • Мнения: 245
Ина страхотна трансформация предлагаш   bouquet

# 664
  • Мнения: 885
Като му гледам вените как са набъбнали имам чувството ,че всеки момент ще се трансформира в нещо си.

Еха, ако можеше да се трансформира в това


Не, вече наистина, спирам...

ОЩЕ ОЩЕ ОЩЕ
 newsm44 newsm44 newsm44

# 665
  • Мнения: 354
хахаххахаха, днес или всички сте си вкъщи, или денят е някакъв особен, или дружно сте се натровили в МОЛ-а онази вечер и чак сега ви е хванало  Joy

Сега, без майтап съм забравила как се поддържа такова темпо в темата, закърнели са ми пръстите  Mr. Green

Първо, айде да ви раздам на вас по една такава рокля на Кристен и да ви снимам в нея ( ако може и същия размер, в който аз 1000% няма да си навра и единия крак), пък после да се видите, аааааа! Може ли така да хейтвате, значи, по-обективно моля!  Laughing Laughing Laughing

Второ, добре дошли на новите момичета, обаче да знаете, тук имаме норма минимум на постве, публикувани за един ден, та гледайте да се поберете в нея.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Весе, този лаф "човекът-ухо" ще остане моят номер 1!

Весе/Никка, успех в търсенето на работа и щастие ( но да не помислиш, че съм несериозна сега, с едната ръка ти правя книгата, с другата публикувам във форума, хехех Simple Smile )
И, на Весито щерката е ангажирана вече , обещала съм зестра Волво.  Party

# 666
  • Мнения: 3
Красе, подпис трепач!

Мечо да е жив и здрав! И да разкара вече Аналин, как не разбра, че тя не го заслужава  Grinning  Стеф, не му отиват дрехи на този човек и това е. Най-много анцунг и потник    Mr. Green  Серията по без е точно за рожден ден.

Да се обявя и аз в отбора анти Кристен, щом ще се разкриваме официално  Grinning. Аз съм май единствената от този тийм, която я намирам красива и с добра фигура, стига да не напълнява, защото ще се превърне в буре на клечки, както Веселинка деликатно намекна  Mr. Green  Обаче не я изтрайвам и това е. Не е намесен само Роб ... Wink  Цвети, прости ми  Praynig

Малко слънце, ние сме като мексиканска вълна - един се заздрачава, друг се отздрачава и така. Сега и темата е в прилив  Hug

# 667
  • Мнения: 354

Малко слънце, ние сме като мексиканска вълна - един се заздрачава, друг се отздрачава и така. Сега и темата е в прилив  Hug
... а само лудите като нас остават  hahaha

# 668
  • Мнения: 264
Приемам записвания по всяко време  Whistling

# 669
  • Мнения: 245

Малко слънце, ние сме като мексиканска вълна - един се заздрачава, друг се отздрачава и така. Сега и темата е в прилив  Hug
... а само лудите като нас остават  hahaha

Да беше турила едни кавички на луди, моля,  hahaha hahaha hahaha

ХЪМ, това хейтърване е  #Cussing out  Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 885

Малко слънце, ние сме като мексиканска вълна - един се заздрачава, друг се отздрачава и така. Сега и темата е в прилив  Hug
... а само лудите като нас остават  hahaha

Да беше турила едни кавички на луди, моля,  hahaha hahaha hahaha
По-добре да си направим по една значка , за да се познаем , ако случайно се срещнем. Joy hahaha Joy

# 671
  • Мнения: 264
Тц, аз не я мразя  Peace Просто не я понасям  Wink

# 672
  • Мнения: 354
Дани,че защо ще слагам кавички на луди, не е използвано изобщо в преносен смисъл   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 673
  • Мнения: 1
Цвети, наистина съм и тийм Кристен, най-странното е,че изобщо,ама изобщо не я харесвах нито по външен вид, нито като актриса, докато не пуснахте първите им снимки с Роб, хванати за ръка на летището. Видяха ми се толкова сладки и подходящи един за друг и оттогава ми е много симпатична.  Grinning

# 674
  • Мнения: 1
А към всички- чудила съм се едно нещо, не помня дали сте го обсъждали... Всички знаем какво харесваме във филмите, книгите, както и какви са неодстатъците им. Но, интересно ми е, има ли нещо, което ви липсва в сагата? На мен ми липсва реализма в края- всичко е прекалено прекрасно и розово предвид опасностите преди това. Така и да не загине или пострада никой от по-главните герои- не е реалистично, а и щастливия финал, примесен с малко болка винаги е по- запомнящ се и заслужен.

Общи условия

Активация на акаунт