Тwilight/Здрач- тема 58 - СЛЕД НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 22 825
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 681
Geia - не знам...русата й коса...някак я прави..как да го кажа...по-обикновенна и по-безлична...за това не ми допада толкова...но това си е моето виждане  Simple Smile

Ами зависи - виж с подходящ грим, прическа, тоалет - може да изглежда перфектна, даже и с руса коса Grinning
Ето ти един пример за интересно виждане Wink

# 706
  • Мнения: 3
Дива Орхидея, свежа кръв, донори и всички други заздрачени единици, добре дошли   Hug

Мона,   bouquet  за бюлетина и да ти кажа и аз шЪ дойда на филм с Тай   Grinning

Интервюто на Роб, преведенкото, го прочетох с удоволствие. Благодаря, че сте го превели. Играчът ни той  Laughing

Новите снимки на ДюРоб ми оправиха вкуса от последния смачакан спомен от него, там с бомбето и с провисналото сако. Сега е истински Жужу Великолепни Сърцеразбивни   Heart Eyes   Чак ме е яд, че това е образ на гадняр всъщност. Видът му много натокан и изпънат. Докаран е с почти тесен светъл панталон, тъкмо по робинския вкус. Ех, ще се изтрепем в чакане сега пък за Бел Ами.


Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 22:12 от lili0909

# 707
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 waveyпривет на новодошлите

Момичета такова раздвижване нямаше след излизане на трейлъра колкото сега покрай Кристен
    Hands Clap Крис Крис Крис

Харесвам я всякак дори в комбинация с Роб

Нови снимки на Жужу  Hug, има ли точна дата на Бел Ами като премиера,че нещо ми се губи като инфо  Thinking

# 708
  • София
  • Мнения: 44 128
Харесвам я всякак дори в комбинация с Роб

 hahaha hahaha hahaha

аз така най-много я харесвам.... ама там много мъгла, много нещо Mr. Green

Geia - знам я тази снимка, много е готина Simple Smile

А руса...все пак...красива...но обикновенна Simple Smile

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 750
 Лили0909, гадняра ДюРоб в сив робски тесен  уклон-това си е жестока нравствена дилема-Да го намразя ли или да не го! Това е въпроса! Май няма да мога да го съдя много строго!Това си мислех докато четях книгата, а след тези снимки съмненията се задълбочават. 

# 710
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Обаче на снимките изглежда много сериозен,нали уж е извън роля   Thinking 
Строг Роб, прекрасен Роб  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 245
Добро утро,
Исках днес аз да сипя кафето, но после реших друго Grinning
рано рано се сетих за робската молитва написана от Мирка, и я изнамерих  Wink

"Робърте мой, ти който си на плаката, да се свети косата ти, да дойде премиерата ти, да бъде секси погледът ти. Както в нета, така и на живо. Насъщния ни пик спам дай ни и днес и прости нас греховните помисли, както и ние прощаваме на другите Робини!!!!!"

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Амин!!!!


А сега добро и слънчево утро!

# 713
  • Мнения: 3
Много добре, по робски започвам деня, благодаря, Диди, и аз ще кажа амин   Hug  Доста по-ободряващо от кафе е снимката - поглед, пръсти, коса, бррр  Сега ви рзсипвам и по едно турско кафе, че даже може и да си гледате    Grinning



Лили0909, гадняра ДюРоб в сив робски тесен  уклон-това си е жестока нравствена дилема-Да го намразя ли или да не го! Това е въпроса! Май няма да мога да го съдя много строго!Това си мислех докато четях книгата, а след тези снимки съмненията се задълбочават.  
Лейди Куп, Лейди Куп, -"клати глави" - робините сме пристрастни, сърцата ни май ще са "под ножа" на ДюРоб  Grinning  ,  или да кажа "под шпагата или перото", като се има предвид книгата и времето  Laughing

И един Роб и от мен, преоткривам стари снимки. 

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 08:37 от lili0909

# 714
  • София, България
  • Мнения: 5 598
охх, много ми се спии бе момичета  hahaha 
Пускам след малко нова тема и излизам, защото здравата ме е подгонила работата  Laughing
Вие мислете за анкета  Peace

чакам и ли чакам аз малко Тай ...

# 715
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Има нова глава на Мастъра  #Crazy приятно четене, аз съм още в режим WTF!!!
Люси, откъде я изкопа тая снимка? Ликната и сейвната  Whistling

# 716
  • Мнения: 200
 newsm51

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 09:26 от Mupka

# 717
  • София, България
  • Мнения: 5 598
ООО Ми, копни го това в новата тема, да си ги гледкам - уникално е! Hug

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА   Hug

Общи условия

Активация на акаунт