Нищо,че навън снежно е сега,но монтанските деца с нетърпение очакват пролетта!

  • 42 409
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 196
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!

# 47
  • Мнения: 3 314
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!!

# 48
  • Мнения: 413



Честита и от нас.Живи,здрави и много засмяни да сте!

# 49
  • Мнения: 12
Честита баба Марта

# 50
  • Мнения: 520
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
[/color]

# 51
# 52
  • Мнения: 274
                                   Честита Баба Марта!

# 53
# 54
# 55
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честита Баба Марта!

Мартеница пращам надалече  нишка от живота във дома,  бяла като вишната на двора  и червена – сила на кръвта.
Да те топли даже и далече,  да те връща нощем у дома,  за да имаш сили във крилете  като следваш своята мечта.
Да ти дава дързост във живота,  че си струва още да вървиш  и където и да си... далече –  носиш нишката на своя род

 Ето и няколко снимки от сватбата на която бяхме:

Последна редакция: пн, 01 мар 2010, 23:27 от pеtia

# 56
  • Мнения: 413
Петя,много е хубава шаферката Hug
Роклята ваша ли си е или под наем?
Ние това лято се очертава да сме на две сватби ,та се чудя още от сега какво ще обличаме? newsm78
В Аското гледах една много хубава под наем да взема,но е малка за нас,а и ми искат 40 лв.
Имаш ли представа колко струва една рокля,че то за двете сватби като взема- стават 80лв,по-добре май да си купя нова newsm78

# 57
  • Мнения: 11
petia и двете със шаферката сте разкошни. newsm81 Къде бяхте на сватба? Твоята рокля откъде я взе?Питам,защото май ни се очертава да сме кумуве лятото и се оглеждам за нещо по така, но не мога да с еориентирам още (то има и много време дотогава  Wink )

# 58
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Бяхме на сватба в Монтана.Моя първа братовчедка се омъжи.Роклите и на двете са от ибей.Там на прилична цена човек може да си намери дрехи.А вие двете да не сте на една и съща сватба.

# 59
  • Мнения: 413
Ааа не знам newsm78
Едната при мен е определена за 5 юни(мой първи братовчед),и ще е в Берковица,а за другата чакаме свекървата да си дойде ,че да вземат най-накрая да определят дата Mr. GreenТя пък на девера.
Петя дай повече пояснения за ибей -знам че има тема ама не мога да изчета всичко.
Ти сама ли си поръчваш или има някой който пуска обща поръчка newsm78
И как си нацели номера newsm78

Общи условия

Активация на акаунт