Нищо,че навън снежно е сега,но монтанските деца с нетърпение очакват пролетта!

  • 42 404
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 58
Здравейте, дами,
 Как сте? Hug
 svetlaem много хубави снимки.
  bubitka бързо оздравяване на дечицата.

 Искам да ви попитам как стой въпроса с яслите в Монтана. Колко време предварително се подават документи? Всичко което ми кажете, ще ми бъде полезно. Благодаря ви предварително.   bouquet

# 31
  • Мнения: 520
darling1981, зависи къде смяташ да си пускаш детето - пр.ако е в тази до обувния завод, трябва да подадеш молба поне 1 г предварително, а ако става на въпрос за тази до обб, няма проблем и няколко месеца по-рано, така е и с другите две предполагам. Simple Smile 
,

# 32
  • Мнения: 30

Привет на всички! darling1981
В яслата до ОББ трябва да си подадеш молбата няколко месеца по-рано, преди да постъпи детето. Ако си подадеш молбата сега и още повече, ако започваш работа ще го вземат със сигурност. Вземат и деца, за които са подадени един месец предварително. Казвам това, защото знам сигурност че е така там работи майка ми.

# 33
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте и от мен.Аз да се похваля (че съм много щастлива) рибката ми роди 20 малки рибки,много са сладки.Аз днес ще си дойда в Монтана,но няма да имам време да се виждам с вас ,защото ще правя 2 ноктопластики утре а в другиден съм на сватба.Обещавам следващия път да се видиме с вас.До колкото виждам не става нищо интересно в нашия град.Кога ще откриват Лидала?

# 34
  • Мнения: 58
dani777Valentines , благодаря ви момичета  bouquet
 Аз съм се ориентирала към яслата в живовския квартал. Мнения за нея?
 Аз не бързам, ама да съм подготвена по отрано. Wink Мисля най - рано есента да го дам на ясла, ако не ни мине котка път Praynig

# 35
  • Мнения: 12
Привет.

Децата оздравяха,но аз се разболях.

Дарлинг,за яслата в Жиловския трябва да подадеш молба още от сега за есента.
Знам го,защото сестра ми ходи в понеделник да записва племенника за октомври.
Подала е молба,приели са я,и са й казали в началото на септември да отиде да й кажат какво ще е необходимо в яслата за детето.
Мисля,че и на други места е така.
Аз,когато записвах моите (в Пъстренците) ги записах на 01.02.,а тръгнаха на 07.09.
дано съм ти била полезна.

Петя,извинявай за глупавия въпрос  Embarassed ,но :Какво е Лидала?  Thinking

# 36
  • Мнения: 30
bubitka Лидъл е големият магазин до старата казарма.

# 37
  • Мнения: 12
bubitka Лидъл е големият магазин до старата казарма.

ааааааааа,мерси не знаех,че така се казва.

а,окрилили са го?

# 38
  • Мнения: 30
Мисля, че все още не е открит. Но не съм напълно сигурна. Thinking

# 39
  • Мнения: 3 314
не е открит  Peace   

# 40
  • Мнения: 30
Привет момичета!
От мен една виртуална почерпка за това, че получих 6 на защита на дипломната си работа  Wine Glass         cheers

# 41
  • Мнения: 58
Честито, Valentines   bouquet

# 42
  • Мнения: 11
Честито и от мен Valentines! Hug    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  Много успехи и късмет за напред!

# 43
  • Мнения: 413
Привет момичета!
От мен една виртуална почерпка за това, че получих 6 на защита на дипломната си работа  Wine Glass         cheers


Браво и от мен smile3501

# 44
  • Мнения: 30
Благодаря ви момичета!   newsm10
Преди това обаче доста се потрудих. smile3529

Общи условия

Активация на акаунт