Нищо,че навън снежно е сега,но монтанските деца с нетърпение очакват пролетта!

  • 42 407
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Привет и от мен!
svetlaem много хубави снимки Hug Децата ти са големи сладури.
При мен като цяло не се случва нищо ново. Единственото ми напрежение сега е за защита на 27.02.  ooooh!

# 16
  • Мнения: 11
Светеле много хубави снимки.Започвам да съжалявам, че не съм завела и Натали на празника.  Confused Добре поне,че вуйчо й донесе знаменце,една шапка с рогца на кравичка и едно шоколадче и тя много се зарадва. Peace

# 17
  • у дома
  • Мнения: 7 144
Празника беше великолепен и какъв е смисъла,като никой не го беше рекламирал,аз научих случайно от една приятелка...
Иначе Оги много хареса мармота,даже танцуваха заедно,имаше игри и томбола,ние спечелихме един плюшен несесер кравичка...

# 18
  • Мнения: 3 314
много хубаво е било  Crazy  жалко , че незнаех за този празник  Crossing Arms  на Дори със сигурност да и е харесало  Tired  жалко ...

# 19
  • Монтана
  • Мнения: 220
Привет,момичета.Гледам коментирате празника на Милка.Аз също разбрах случайно за него,иначе бих завела малката да се позабавлява.Но нашия дядо ни беше взел знаменце и шапка с рогца,и аз реших да я снимам и да си направя рамчица с нея за утешение,че сме пропуснали купона.

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 00:13 от sentana

# 20
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Момичета, дайте ми координати на д-р Николов. Разбрах, че е добър специалист. Мисля да отида при него на 4Д.

# 21
  • Мнения: 780
здравейте мами от монтана за пръв път пиша при вас Hug
аз съм от видин и понеже другият месец ще пътуваме кам монтана искам да ви питам там продават ли пурета сънвал и ако да в кои магазини.благодаря предварително за отговорите   bouquet  bouquet

# 22
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте аз немога да помогна.Момичета като чуете за такива мероприятия които се случват в нашия град пишете ту и другите да знаят.

# 23
  • Мнения: 3 314
здравейте мами от монтана за пръв път пиша при вас Hug
аз съм от видин и понеже другият месец ще пътуваме кам монтана искам да ви питам там продават ли пурета сънвал и ако да в кои магазини.благодаря предварително за отговорите   bouquet  bouquet
   

в детската борса Пухчо (намира се зад хотел "Огоста") може да има , но се съмнявам    аз вече не купувам и не съм гледала

# 24
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен в новата темичка.

Честито на всички имали повод за празнуване,които съм пропуснала.

Ние сме малко болнички.Децата са сополиви и с кашлица.
Пият АЦЦ и Вентолин,а Натали и някакъв АБ,че има възпаление на едното ушенце.
Тъкмо се бях зарадвала,че скоро не са боледували (от 2 м.) и ео сега отново.
Дано бързо се оправят,че ми е мъчно да ги гледам болнички.

Вие как сте?Дечицата здрави ли са?
Сега пак има някакъв гаден вирус.

# 25
  • Мнения: 413
Здравейте и от нас Hug
Сега се прибрахме от Монтана,времето беше чудесно,та успяхме да се поразходим до насита Laughing
Да ви кажа в Магията има разпродажба,започнала е в понеделник,поизчерпани са стилажите,но за момчета има не лоши работи на хубави цени Peace
пък и за момиченца -но не е голям избора за тях Peace
Светле много хубави снимки,забавлявали сте се наволя Laughing
 bubitka бързо оздравяване на дечицата Hug
Петлето ,имам номера му -пиши ми на лични да ти го пусна ако все още не си го намерила Peace

# 26
  • Мнения: 11
bubitka скорошно оздравяване на малките сладуранки  Hug Hug Hug
Как сте?Всички се поизгубимхе като видяхме   sun

# 27
  • Мнения: 11
Привет дами!
Как сте?Къде се изгубихте пак? newsm78 Тъкмо мислех вече,че ще изпишем темичката по -бързо ,но уви.... Peace
bubitka как са госпожиците?Оздрвяха ли вече?

# 28
  • Мнения: 12

bubitka как са госпожиците?Оздрвяха ли вече?

мерси,че питаш  Hug
добре са,имат още малко сополи,но се надявам до ден-два да нямат вече.
утре ще ги пращам на ясла,че ще ги снимат за картички за 8 март.

# 29
  • Мнения: 11
bubitka браво на вас.Картичките ще бъдат най-красивите. Hug  bouquet
Майчета ще празнуват ли дечицта ви в градинката за Баба Марта и празника на мама.При нас на 1-ви е Баба Марта с куклен театър, а на 5-ти е празника на мама.Даже имаме и стихче. Wink

Общи условия

Активация на акаунт