За каква се мислите?

  • 4 001
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 647
Да не прозвучи нескромно, но май е 1.
Е, понякога като се погледна в огледалото и не харесвам това, което виждам, но преживява се  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 3 611
1.  Grinning Lichna ubavica sam az, niama labavo Simple Smile)))


Btw niakade biah chela, che zapochne li edna jena da izglejda po-dobre (po-hubava) vecher, otkolkoto sutrin, to tia zapochva da ostariava...

# 77
  • Мнения: 46 535
Защо не си направиш перманентен грим на веждите. Мисля, че 3 години държи Rolling Eyes

Защото се уплаших, пусках тема преди време и се отказах  Confused

# 78
# 79
# 80
  • Мнения: 5 877
Миии аз си се харесвам. Барабар с недостатъците.
Мисля, че съм задължена на тялото си - удивена съм от нещата, които направи по време на бременността ми, помня как се изплаших, когато излезе извън контрол по време на раждането и как си помислих, че ето на, каквото ми е било дадено, ще си отиде ей тъй мърцина, а аз на всичкото отгоре съм била в лоши отношения с него заради глупости като тлъстинките по талията. Което не значи, че го зарязвам на самотек, де.

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 12:36 от Anda

# 81
Здравей!
Интересна тема даваш, но малко трудно ти отговарям, защото ние сме жени преминали през най-големите деформации на тялото след раждане.
В интерес на истината самочувствието ми се увеличи много след като родих и някакси започнах да се харесвам повече. Незнам защо? Може би защото се преборих с излишните килограми.
Поздравявам всички жени, които се подържат и се чувстват добре в тялото си.
Чао Peace

Общи условия

Активация на акаунт