Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 97

  • 67 523
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • у дома
  • Мнения: 1 581
_Гали, страхотна е  Party

# 676
  • Мнения: 1 173
Честит празник момичета !!!   bouquet

Гали Буболинка ...не съм снимала понеже то в нас беше "едно за глава друго за крака " , от един РД , на женско парти ( 220 км път...) . Подарих ги тортичките , там мислех да снимам обаче те жените като наизвадиха едни фотоапарати и почнаха да "щракат" и мен чак срам ме хвана ...нищо особено нямаше , само захарни цветя и то от Икебаната  Laughing

Пепи бялата с мидичките наистина е много нежна и романтична . Другите юнаци са както винаги добре направени ( вече сигурно ги правиш за минути ...толкова практика )  Grinning
Блу красиви кексчета си спретнала .
ninon и аз миналата година бях на бяло-лилава вълна за 8ми март  Grinning . Харесва ми тортата , много е нежна . За мехурите ...две възможности: 1.Влиза въздух при самото покриване 2. тортата е била на топло , масления крем подава от долу и се образуват мехури
Патрияни хехе , ти тези коли за нищо ги нямаш вече ...винаги различни и винаги идеални . На ЛС питай колкото искаш - стига да мога ще помагам  Grinning
Гали много е красива ...а кафето от какво е ( аз допивам моето )

# 677
  • Мнения: 634
Честит празник smile3525Мили дами бътете ,много обичани и щастливи.
Наистина не мога да ви догоня .Всички се трудите неуморно ПОКЛОН newsm20
Почерпете се от мен с тези тортички.

Само да поясня ,,че за глазура ползвам шоколадови копчета (натурални )от Пико

# 678
  • Мнения: 57
Честит празник мили дами!Пожелавам ви да сте все така красиви   bouquet
ето и от мен една тортичка за погачата на племенника ми
http://kiki09.snimka.bg/hobby/torti.453517.17728154
http://kiki09.snimka.bg/hobby/torti.453517.17728156

# 679
  • В кошера...
  • Мнения: 529
Честит празник, сладкарки!

Черпя ви с повече от скромната тортичка за РД на майка ми, който беше на 05.03


Моя милост имаше РД на 06.03., но нямах никаква възможност за украсяване на тортите - важно беше количеството, че родата наистина е голяма...
Ще споделя само, че използвах муса от Метро, за който май Виолетка беше писала. Черен шоколад - 12лв. и нещо струва, но наистина е много хубав. И не идва много скъпо, защото се разбива с прясно мляко и това е. Аз изкарах три торти с него - много върви с ягоди - то е видно.
Сега се оттеглям по случай празника да се насладя на творбите ви върху 50 стр. ...

Не мога да не изразя възхищението си от съвършенството на Албенка!

# 680
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА БЪДЕТЕ ЗДРАВИ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ  bouquet
И ВСЕ ПО-ХУБАВИ ТОРТИЧКИ ДА ПРАВИТЕ -ТА ТАКИВА КАТО МЕН ДА ИМА ОТ КЪДЕ ДА КРАДЕМ ИДЕЙКИ   Mr. Green

# 681
  • Мнения: 4
Честит празник дами и от мен!blueeye
 много ми харесаха сладкишите,ще можеш ли да ми дадешрецептата и да ми обясниш как г правиш,ще съм ти много благодарна.

# 682
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Много сладък празник ще да е с толкова много изкушения!  Grinning

Момичета днес ми хрумна, че искам да си купя миксер, но нищо ама нищо не разбирам, гледах 2 дни Фиеста ТВ и видях някакво огромно чудо с което работеха та ми се прищя и аз да си взема нещо подобно, не че имам къде да го слагам, не че ще го ползвам често, но навия ли си нещо на пръста трудно се разубеждавам.
Та бих желала да ме посъветвате за модел, какво да гледам като характеристика и каквото се сетите все ще ми е от полза.
Разгледах на бързо какво се предлага и честно казано се ориентирам по цената, че като гледам има и по 500 паунда, толкова чак не ми се дават сякаш за едното хоби.
Ето за този модел има ли някой мнение, добро, лошо, какво да е:
http://www.amazon.co.uk/Andrew-James-Electric-Stand-Mixer/dp/B00 … f=pd_sim_sbs_kh_1

# 683
  • Мнения: 19
Честит празник мили дами!

Желая на всички много щастие, късмет и сбъднати мечти !

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Честит празник на всички вас!

Пожелавам ви много щастие, любов, усмивки и слънце!

Отдавна не съм се включвала. Напълниха ми се очите с красоти, браво на всички!  bouquet Поздравявам всяка едно от вас за положените труд, старание и въображение! smile3501

Аз не стоях със скръстени ръце. На няколко пъти запретнах ръкави. Показвам ви какво съм правила.
Първата торта е за 70-годишнината на свекъра, който е запален риболовец. Много голямо удоволствие ми достави да я майсторя, обичам да правя малки детайли. Също така пробвах да направя лицето на рибаря по снимките на nelka. Много й благодаря за детайлите стъпка по стъпка! И като за първи път съм що-годе доволна от резултата.   bouquet Обаче на снимките не личи много, а и като цяло тортата изглеждаше много по-добре. Рожденникът много си я хареса. Grinning



Втората торта е първата ми апликация. Това е фирмена торта. Апликацията изглежда лесна, но си е бая играчка. Все пак съм доволна, че ми се удаде да я изпробвам. Grinning



Третата торта е за един любител на готвенето и яденето. chef Самата торта е копирана от почти същата, която ми беше показана за модел. Промених само някои неща. Тестото на Ирида не ми позволява да го оцветя в по-тъмни цветове и това е! Плотът исках да е по-тъмен, но... не става.



И последно тези къпкейксчета, които правих по случай днешния празник за почерпка на работата.



Още снимки тук. Grinning

# 685
  • Мнения: 79
Честит празник , момичета!


Бъдете много обичани , бъдете здрави и все така добри !

# 686
  • Мнения: 29
Честит празник мили дами!
Пожелавам на всички да сте здрави, красиви, обичани и усмихнати!
Отново един куп прекрасни торти. БРАВООООО!!

# 687
  • Мнения: 3
[/left]Честит празник мили дами  bouquet[/left]
Редактирам си поста,намерих си всички необходими формички в ибей,просто не съм знаела как точно се наричат за да ми е ефективно търсенето
Големи благодарности на всички,които се отзоваха на молбата ми за помощ. newsm51

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 10:30 от Fionita

# 688
  • Мнения: 3 181
Запис. Имам доста да уча.

# 689
  • Мнения: 91
Здравейте и честит празник на всички.
Аз направих първата си торта с марципан Варна, но самия марципан не ми се получи добре и не стана това което бях замислила ... Фигурките ми се разпадаха и се отказах след 2те патета и довърших просто с ирязани цветя с формички за сладки.

Има ли някоя фирма която да предлага по-малки разфасовки от тези готови моделиращи маси, че 4.5кг ще ми дойдат доста ooooh!
Много ми харесват къпкейксчетата на Gushanka  Peace Покритието отгоре предполагам е от ГММ , много са красиви   bouquet
По назад в темата имаше и други къпкейксчета на blueeye®  които мисля бяха с шоколадово покритие и самото то седеше като разтечено...предполагам докато е топло с поляти или??? и какво точно е??
Исках и да питам тези захарни покрития ядат ли се и кое е по - вкусно че тази Варна ме съсипа....много сладка едвам изядохме предната торта...

Общи условия

Активация на акаунт