Списания

  • 10 484
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 305
Не купувам,чета в нета каквото ме интересува.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 044
аз също от години не съм купувала списания. вестници - много рядко, опикновено при пътуване, за да убия времето.

# 17
  • Мнения: 2 674
Абонирана съм за две списания- Vanity Fair, Elle Decor.  Нямам никакво време да прочета Венити Феър, на Елл Декор-а му разглеждам снимките и не чета нищо. Миналата година получавахме  National Geographic. Тази година го спряхме- и за него не остава време и отлежаваше на рафтчетата.

От българските списания харесвах ТЕМА и ЕВА. Сега все още поглеждам ЕВА он-лайн от време на време. Жалко, че ТЕМА ги няма като он-лайн вариант.

Разглеждам  он-лайн Vogue и  New Yorker понякога.

# 18
  • Мнения: 2 674

Мадам Фигаро и 8 са интересни списания. Ще си  букмаркна модата да плака око Laughing. Мерси.

# 19
  • Мнения: 1 520
Тема купувам редовно.

Вече я има в нета, но със седмица закъснение пускат публикациите за безплатен достъп.  Peace


Нередевно - когато нещо ми хареса или за да убия време при пътуване - всякакви. По клюкарски, по-дебели. За такива случаи ги избирам по тоя критерии.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Единствено L`europeo чета с удоволствие.
Нямам много време за списания, нито излишни пари.

# 21
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
"Космополитан" и "Наш дом" от време на време. Миналата година купувах и "Сватба" доста редовно, а и разни други на тази тематика.

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 741
"Ева " - от години ми е фаворит , а и инфото в него се припокрива с други списания

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
От много много години съм вярна на Хай Клуб, не съм пропускала брой. Харесва ми че не е клюкарско, не е жълто и е много положително, няма някакви огромни статии за тежки събития, дори такива се пишат така, че накрая да се усмихвам, вместо да ми става кофти. Освен това статиите за чуждестранните звезди са значително повече от тези за българските, за които ми е скучно да чета. Купувах си редовно и БРАВО, но засега нямам пари и трябваше да се откажа от него. Като пътувам София-Варна понякога си взимам ОК, то е малко по клюкарско, но е голямо и убива много време, минуса му е че е месечно и много от статиите са отдавна остарели. А и рядко успявам да отделя пет лева за него, обикновено пътувам с последните си пари. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 9 865
Само L'Europeo си купувам вече. Преди купувах ЕВА, но е ужасно наблъскана с реклами, прекалено. Купувала съм и Космо, и всякакви други, чиста помия са, само пръскаш пари и нищо насреща. Списание Тема също много ми харесва, но не го купувам редовно.

# 25
  • Мнения: 322
Купувам само L'Europeo, от половинката заемам Geo и National Geographic  Peace Много ми липсва Егоист...

# 26
  • Мнения: 3 576
Не купувам списания и вестници, за мен те са излишно похабена хартия, аз съм за каузата "Save a tree" и само книгите ги уважам като хартиен носител на информация  Peace
Отделно всичко за което си помисля, мога да го открия в нета.

За женските списания имам особено мнение - намирам ги за глупави и празни откъм съдържание ooooh!

# 27
  • Поморие
  • Мнения: 51
8 и от време на време Паралели,но и на мен ми липсва Егоист  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 7 837
Само Rolling Stone чета редовно. Не купувам клюкарски, модни, готварски и пр. "женски" списания, пълни с реклами и глупости. Макар че, понякога ги разлиствам, докато пия кафе някъде.

# 29
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
 L`europeo, Амика, Брава каса купувам редовно. Преди купувах и Ева, но нещо ми изтъпя. От другите / Мадам Фигаро, Elle, италиански за обзавеждане, Лик/ купувам само ако нещо конкретно ме провокира.

Общи условия

Активация на акаунт