Отговори
# 15
  • Мнения: 1 163
Здравче мерси за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Привет и от мен Hug
Да се разпиша в списъка на #Silly патките, пропушвали след дълго отказване-3 години bash, по много сериозна причина hahahaлИбоффф Mr. GreenВзеха гаджето войник, то мъка, то писма, то ред сълзи ред...и така, първо едно дръпване(с любезното съдействие на "приятелка" , до 1 кутия малко по-късно.И пропиляни усилия на вятъра за здравословен живот.
Нито ми стана по-леко, нито останах с това гадже вовеки, ама пуших още 10 години след това newsm61

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 16
Lucky Plam ,не се къхари,аз заради едно гадже ги почнах тия пущини.Толкоз модерно беше,и аз гадно,миризливо ама ги опъвах ooooh!Сега толкова ми е черен пред очите тоя,че ако ми падне познайте каде ще му завра един стек цигари. Whistling
А пък опасноста от пропушване дебне навсякаде и без значение кога сме ги спрели,например майка ми почна да пуши след 40год.,толкова ги мразеше преди това/то и аз ги мразех много/.

# 18
  • Мнения: 82
Ооохх!
Срам ме е... Embarassed Embarassed Embarassed
След миналогодишния си провал пак обмислям опит.
Пак срам Embarassed Embarassed
И ме е страх....



това вместо досадния"запис"

# 19
  • Мнения: 197
Аз не знам защо, но ми е такъв кеф да си дръпна  Embarassed Изкарам ден - два, понякога само до обяд, и тичам до магазина като луда, но после пък ми е такъв кееф...
Лоша работа! Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 747
Да се запиша в новата тема  bouquet Баба Здравка-Баба Мравка Hug
Nightwish,опитваш се да ни дразниш ли Naughty

# 21
  • Мнения: 197
Ох, извинявам се, не исках така да прозвучи...Просто много искам да ми е гадно, ама наистина гадно...И не се получава...Ще продължавам да ви чета, пък дано изпитам това искрено отвращение, което вие изпитвате  Sad

# 22
  • Мнения: 49
Nightwish, на мен не ми беше гадно в момента на пушенето на цигарата - беше ми гадно сутрин, когато ми горчи в устата и когато се давех от кашлица, или в края на деня, когато съм изпушила н-тата цигара Simple Smile замисли се за тези моменти Simple Smile и ще си намериш причината да ти е приятно без цигара

# 23
  • Мнения: 2 099
 smile3524  sleepuu
Hubavo e da si legnesh bezdimna Grinning
ama si precakah shriftovete neshto Sad
Leka nosht!  newsm46

# 24
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте. Аз не пушех повече от два месеца, но след Нова година пропуших отново.
Яд ме е много. Искам отново да опитам, но ми е много  трудно да се мотивирам силно и да го поискам с цялото си сърце.
Ако имате някакви идеи, ще съм благодарна.  bouquet

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не пуша от 3 месеца Party, заявявам го много гордо след като 8-9години Sick се бях отдала на този порок.

# 26
  • Мнения: 2 099
Здравейте, милички Железни!
Хелга, добре дошла и ти - па макар и в подготвителния клас. И такъв имаме.
Имаме и няколко "конкурса": за най-мъдра  smile3527мисъл на тема "Отказ от пушенето", за най-сладичко подаръче, закупено с икономиите Money, и за най-кратък срок, в който си започнала да тичаш без да се задъхваш running
За мен най-гадното в пушенето е детето ти да не ти дава да го целуваш защото вониш Rage
А най-хубавото - свободата 1swing
ViFreshwelcome coolcool в отбора на Свободните и Железните!

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За мен най-гадното в пушенето е детето ти да не ти дава да го целуваш защото вониш Rage
При мен това не се е случвало, но мойто пък дете ме дърпаше към терасата и викаше : "пуф-пуф" - караше ме да пуша и това направо ме закова на място. Това беше и едно от нещата, които ме накараха да откажа цигарите. Грозна картинка е дете на 1г. 7-8м. да смята това за ......нормално ......(не знам как да го нарека) ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 13
Да, може би спестените пари, липсата на болки в гърдите и задъхване при упражнения са сериозен мотив.
Избистрената кожа, също.
Но пак е мноооого трудно да го решиш твърдо и непоклатимо.
Защото това, според мен е проблемът на тези, които се издънват /като мен/.
Липсата на твърда убеденост и много силно желание.
Опитвам се да се нахъсвам.
Дано този път успея.

# 29
  • Мнения: 157
Хелга, добре дошла!   bouquet
И аз отначало не го исках с цялото си сърце, знаех, че трябва, ама ... абе харесвах се като пушачка и ми беше добре  Rage
Ама разтръбих на целия свят, че ще отказвам цигарите от Нова година 2010, и на 06.01 вече нямаше накъде, беше ме срам да не опитам и така се започна.
Сега прилагам малка хитринка, понеже съм едно леко безволево теленце, продължавам да информирам целия свят, че не пуша.  Mr. Green
Ще ме е срам да кажа, че съм пропушила, а и всички от приятелския ни кръг отказаха цигарите. Това ми помага в миговете, когато мозъчето ми си спомня за "удоволствието" с цигарките.

Здравче, туй с кОнкурсите съм го пропуснала  newsm78
Ще ходя на поправителен да чета из предишните теми.

Общи условия

Активация на акаунт