Няма радост по голяма-през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 20 920
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 760
И аз така казвм Лейди! Simple Smile
На акушерката секунди след като родих и казах: ехх.... сега може да родя още няколко  hahahaтя падна от смях! Laughing

# 676
  • Мнения: 686
     Здравейте и днес, сега ходих до акушерката и аз не разбрах за какво, ще чакам писмо до месец за първи видеозон... В 8 седмица ми каза че съм, но аз си мисля че съм към 7, но ще видиме другия месец...
     С нещата с който се мажете по колко пъти на ден е препоръчително  newsm78 Много мразя да се мажа с каквото и да е, ама трябва.
     Моля ви, стига с това раждане, почна да ме боли корема като ви чета пак  Grinning
     Идват ми гостите, много се вълнувам, дано не ми е мн зле и да мога да им обърна внимание, весел ден   bouquet

# 677
  • Мнения: 27
Здравейте!
Следя ви редовно и мисля най-накрая и аз да се запиша в темата Simple Smile До сега от суеверие ли, и аз не знам от какво все не пишех, защото за съжаление имах една неуспешна бременност миналата година. Но както се казва - нова година, нов късмет Simple Smile На 25 години съм, бременна 9-та седмица и термин 10.10. Преди малко се връщам от преглед. Всичко е супер, даже видях главичката и телцето на "буболечката" Simple Smile Записах се за ЖК и сега остава само да се наслаждавам на времето, което остава до октомври.
Много сте готини всички тук и носите страхотна позитивна енергия.

# 678
  • София
  • Мнения: 5 760
lady_v,добре дошла и лека бременност!  Hug
Кажи от къде си?  Heart Eyes

 tsvelichkova,аз се мажа сутрин и вечер,че иначе съм като мазно прасенце  Mr. Green
Весело изкарване с гостите! Hug

Аз свга ходих до аптеката която ми е съвсем на близо но едвам стигнах толкова ме стегна корема и то не толкова болка ами схващане Rolling Eyes понякога нямам спомени да мие било така с предишната брееменност! Сега ще си пия хапчетата и ще се отпусне предполагам! 
 

# 679
  • София
  • Мнения: 13 236
lady_v, добре дошла!

Димяни, пий хаповете и лягай да почиваш. По цял ден миткаш... наблюдавам те аз...  Mr. Green

# 680
  • София
  • Мнения: 5 760
Ваче,ако майка ми е почивка добре... ама като я няма няма кой да изкара и малкия на вън дори,нито пазар нищо Rolling Eyes
Пих си хапчетата и лежа с лаптопа,а на Райън пуснах детско!

# 681
  • София
  • Мнения: 13 236
Ваче,ако майка ми е почивка добре... ама като я няма няма кой да изкара и малкия на вън дори,нито пазар нищо Rolling Eyes
Пих си хапчетата и лежа с лаптопа,а на Райън пуснах детско!

Шегувам се бре.. някой трябва да има и за набиване на канчетата, като мен от по-дъртичките...   Crazy Crazy Crazy

Иначе напълно те разбирам. На мен никой не ми е помагал когато Сашата беше малка. Чак след 3-4 г. започнах да я оставям по малко на майка ми. А на свекърва ми чак към 5 г. възраст. Дотогава само с мен или на ясла.   Wink Добре, че сега е голяма и много иска да помага за бебето.

# 682
  • Бургас / Св. Влас
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен,
добре дошли на новите мами  Hug
Дани понеже  съм от Бургас та знам за какви лекари става въпрос,послушай момичетата  и търси другаде мнение, вярвам и се  Praynig за теб, всичко ще е наред!

По въпроса с мазането, аз също се мажа сутрин и вечер с Икаров и Джонсън бейби ( олиото),особено гърдите ми,че са ужас и сърбят вече.
След баня трябва да се маже обезателно ,защото порите се отварят и се абсорбира по-лесно и има по-голям ефект.
Знам,че е въпрос на ген, но според мен ако се грижим за външния си вид,тялото  ще ни се отблагодари със сигурност.

Да споделя,как се чувствам- последните 2-3 дни ми се гади по-малко,ама нали пика е 7-10 седмица,та се чудя дали не е затишие пред буря  ooooh!
Не се чувствам добре,нямам апетит,ям насила, сутрин салата от 3 бр киви и един банан, фреш портокал с лимон, на обяд една супа и то най- вече бульона, а вечер 1-2 препечени филийки пълнозърнест хляб с маслини.
Кисели краставички и се отворих на едни бейби царевички ( също леко кислеки)супер ми се отразяват.
Препоръчвам ви ги не знам марка,но на бурканчето пише -кулинарен комплимент.

Това е от мен засега

Лека вечер на всички

# 683
  • София
  • Мнения: 5 760
Аз много искам да си ходи на ясла така и на мен ще ми е по леко но докато ходеше 1 месец все беше болен и аз включително и сега ме е страх,че и аз ако боледувам покрай него не мога да пийна нищо!
Смятам чак септември да го пусна но тогава пак няма да е изградил пък имунитет и пак ще си е болен пък тогава малко след това и бебе ще се появи и става еднаааа ooooh!

# 684
  • София
  • Мнения: 13 236
Аз много искам да си ходи на ясла така и на мен ще ми е по леко но докато ходеше 1 месец все беше болен и аз включително и сега ме е страх,че и аз ако боледувам покрай него не мога да пийна нищо!
Смятам чак септември да го пусна но тогава пак няма да е изградил пък имунитет и пак ще си е болен пък тогава малко след това и бебе ще се появи и става еднаааа ooooh!

Имуностимуланти му давай. Моята Саша тръгна на ясла на 1 г. и 3 м. Скъса се да боледува 8 месеца. не кой знае колко сериозно, ама по 2 пъти в месеца си беше болна. Аз инат, трябваше да работя. Накрая педиатърката ме извика и изписа ADLiquid  for Kids Никой не го беше чувал тогава. И.. О! Чудо! Край на болестите. Като го казвам се случи буквално. Не вярвам ей така на точно в тоя момент да е изградила имунитет. От сиропа е! Признавам го като тотален скептик по отношение на нетрадиционната медицина  Wink

# 685
  • София
  • Мнения: 5 760
Аз питах педи какво да му давам и тя каза само Саностол нищо друго но да ти кажа спрях и него вече!
Какво представялва има ли го във всяка аптека?

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 181


...  ADLiquid  for Kids Никой не го беше чувал тогава. И.. О! Чудо! Край на болестите. Като го казвам се случи буквално. Не вярвам ей [/quote]

Между другото сега погледнах какво съдържа и наистина е много добро. Страшно добри билки в комбинация с витамини newsm10
Ще видя , ако има такова за възрастни ще купя. Разбира се не за мен , защото билките са противопоказани, но ние по - принцип  пием с мъжа ми всякакви такива имуностимуланти. По добре да даваш пари за витамини и др. такива, отколкото за антибиотици.

# 687
  • Мнения: 0
Ехо,

Здравейте момичета Simple Smile Бях извън Варна за няколко дена, а Вие вече сте изписали темичката Simple Smile Ходих на лекар на 1.03., чух сърчице, видях ръчички, краченца и беше много вълнуващо  Simple Smile Сега съм на 15.03. на БХС, надявам се всичко да е наред  Praynig Някой знае ли след колко време излизат резултатите от тези изследвания?
Да Ви кажа аз се чувствам много добре, рядко повръщам, храня се нормално, само дето гърдите ме болят ужасно все още!

Радвам се, че успях да се впиша в темата преди да я затворите Simple SmileСега ще се връщам да ви изчета назад! Хайде лека вечер и се надявам при Вас всичко да е ок!
До скоро   bouquet

# 688
  • София
  • Мнения: 5 760
И аз прочетох за него малко повече като коментари и добри и лоши!
Все пак щ попитам педи и ще ги взема евентуално, мен по ми е и за апетита а видях,че има и такова действие! Thinking
По принцип да попитам има ли нещо което да му давам за апетит?

# 689
  • София
  • Мнения: 13 236
Аз питах педи какво да му давам и тя каза само Саностол нищо друго но да ти кажа спрях и него вече!
Какво представялва има ли го във всяка аптека?

Ха! Саностол! Аз съм върл противник на синтетичните витамини  Rolling Eyes
Айде на лични ще ти го пусна сиропа.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт