Няма радост по голяма-през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 20 892
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 742
 Hug  bouquet

# 691
  • София
  • Мнения: 1 395
mariya_d с теб се засичаме по дати и прегледи hahaha Само някакви 450км ни делят. До седмица излизат резултатите от БХС

Ваче, пусни и на мен сиропчето, моля те, че ще се борим за ясла тази година и много ще ми е нужно всичко, което има шанс да помогне Praynig

Димяни Апитонин отваря апетит. Обикновено пчелно млечице. Много полезно, а твърдят че до час след него си озверял от глад. Само на мен се оказа че не ми действа, много съм злояда като не съм бременна  Crossing Arms

# 692
  • Мнения: 1 298
Добре дошли на новите момичета!

Аз като чета термините на някои и нещо се обърквам.
Като се обадих в понеделник на акушерката, ми казаха че съм в 7 г.с. и няколко дни.
А си изчислявам термина на 15 октомври. Това дали е възможно?

На мен все така ми е зле, вече и кафе не мога да пия.
И особено ми е зле вечер. едва успявам да заспя.
Гостите ни, ми донесоха страхотен български слънчоглед.  Laughing
Направо не мога да спра да чопля. Все нещо тъпча и ям.

Довечера сме на суши. Какво да ям там, направо се чудя.
Нали сурова риба не може. Освен на месо и салата да наблегна.

На нераждалите -  момичета не се плашете. И аз пожелавам и на себе си и на вас като мойто раждане.
Направо като по учебник беше. Към 6 сутринта контракции, не ме боляха особено, към 9 акушерката дойде- 5см разкритие.
Към 10.30 бях в болницата и 12.15 родих. Два часа по-късно си бях вкъщи.

# 693
  • София
  • Мнения: 13 217
http://www.admedicine-bg.com/
Тук е сиропа на "Продукти", For Kids търсете.
И моля не го давайте на децата без да питате лекар!!! Особено ако имат алергии. Подчертавам го, защото тия работи една жена каза да му дам еди какво си не да много хубави ако не се влага разум  Wink


Milla Elaine, би трябвало точно да е. На мен терминът е 15 октомври и съм в 7 г.с. + 6 дни

# 694
  • София
  • Мнения: 5 742
Ваче мерси и тук  bouquet

Бебз,този сироп става ли за толкова малки деца?

Milla Elaine,завидях ти за довечера Party Heart Eyes Hug

ОХ мен много ме стяга корема Rolling Eyesлека болка но направо ми изтръпва и е много неприятно Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 18
Здравейте момичета! Не съм ви чела днес и затова само ще се отчета от днешния преглед - видях малкото човече, чух сърчицето, няма по хубаво нещо от това. За сега това е от мен, лека и спокойна вечер от мен, връщам се да ви чета   bouquet

# 696
  • Мнения: 0
На опаковката на маслото против стрии на Икаров пише да се използва след четвъртия месец при бременни newsm78

# 697
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета!
Димяни, за яслата далеч съм от даването на акъл, ама май няма да е зле напролет като се закрепи хубаво новото бебче, да го пуснеш Райън. При нас беше така: Дара тръгна м. май, първите 3 месеца до август доста поболедува (то си е в реда на нещата), после яслата имаше 1 месец ваканция и от септември насам нещата изглеждат доста по-добре. Имаше само едно по-сериозно боледуване през септември. Така ще можеш и ти да си отдъхнеш, да се порадваш на бременността си, на спокойствие да пием кафе с тумбаците  Grinning
Milla Elaine, добре си ти е седмицата, и аз моя термин си го пресмятам около 16-ти. Лекарката още не ми го е обявила, явно чака да мине следващия преглед.
Nina-vn,   bouquet честито сърчице, дано така да вървят нещата занапред.
За маслата и кремчетата, то сигурно не е проблем да се мажем и преди четвъртия месец, но аз не виждам особен смисъл. Кожата още не е започнала да се разтяга. Иначе съм чувала теорията, че колкото е по-млада кожата, толкова е по-склонна към нацепване. Не знам има ли някаква логика, но ми харесва  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 486
Ето нещо интересно: http://www.hera.bg/s.php?n=509

# 699
  • Мнения: 36
Здравейте и аз днес,  бях на така желания  преглед Peace
Най-после чухме сърчицето и видяхме, че всичко с малкото човече е ок Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  отговаря на седмиците си 6г.с и 3дни. Такова щастие ме е обзело  Hug  bouquet Heart Eyes
Сега се връщам назад да ви изчета , че сте мноого бързи в писането не мога да ви смогна!!!
Лека и спокойна вечер Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 5 742
Честито на чулите сърчица Heart Eyes

Марианче,знам че и сега е добре да походи но много се притеснявам и аз да не боледувам Rolling Eyesще видим какво ще измислим с мъжленце!

Аз днес повръщах 2 пъти,а сега от 2 часа започна и зъб да ме боли та веселбата е пълна Confused

# 701
  • Мнения: 15
Ха, най-сетне и аз да гласувам за най-популярната тема Simple Smile))
Момичета не съм ви чела  Embarassed Сега се връщам да ви чета. Иначе, днес за първи път повръщах и то заради тази вода за уста, с която се жабуря. Без да исках глътнах малко. Притесних се, пък то взех че го повърнах. Зъбът вече се пооправя и се храня все по-сполучливо. Днес се изтощих на работа. Утре - пак. А пък утре междувременно трябва да отида и на преглед. Нямам търпение да видя как се развива малкото човече  Flutter
Хайде, прегръщам ви и се връщам да ви чета, че бая изпуснах май пак Simple Smile

# 702
  • Варна
  • Мнения: 99
Ето ме и мен вече официално и потвърдено.  Hug
Лека бременност на всички, ще чета когато мога.

# 703
  • Русе
  • Мнения: 103


Добро утро  Hug
'айде на кафенце   food010 Да ви е слънчев и усмихнат деня, и без проблеми днес   bouquet

# 704
  • Варна
  • Мнения: 245
Добро утро!
Този път ме изненадахте, че не сте изписали темата Wink
Честото на чулите сърчица, надявам се скоро всички да сме в този отбор  Hug
Моя синковец зарази баба си и сега се гледат с баща си  Rolling Eyes
Аз се натъпках с витамини от страх да не ме зарази и повърнах  Mr. Green а не бях от почти две седмици  Crazy Днес влизам в 11 г.с. Още две седмици най-големия зор и притеснения....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт